THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U top 10 ušao je novi igrač umjesto AZ OMF-a na 10.mjesto:

10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.324 1,23 Skrb. račun

to je vjerojatno onaj koji je glavninu skupio na 1650 a svršio na 2000 [lol]
[/quote]
Moguće. Vidjet ćemo koliki su mu apetiti. Kako god bilo ako imobilizira ove dionice neko vrijeme dobro je.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Vidjelo se da je netko od velikih kupovao, očito mu je namjera sakupit malo veću količinu po ovim cjenama, sad koliki su apetiti to je upitno.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Čak i TA pokazuje na trend rasta.
Op.a (osobno prezirem tehničku analizu, ali ovo je valjda neki školski primjer, ajde tehničari/grafičari, dajte komentar na provokaciju [lol] )

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ako je istina da se u otvorene dioničke fondove počeo ponovno slivati novac i da im kupovna moć raste, onda je THNK-a sigurno jedna od onih dionica koje će biti na vrhu njihovog pick-a.
Dodatno, treba voditi računa da samo mi tek cca 2 tjedna od ex dividend day-a i da je po ovim cijenama tu prinos od cca 4% za 2 tjedna, što nije nimalo loše.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex-ulaze-tehnika-i-dom-holding%2c-ispadaju-belisce-i-kras,55410.html [thumbsup]

…bar ce porasti likvidnost [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

AUTOPUT
Bar-Boljare: Konstruktor dostavio ugovor Vladi Crne Gore
Autor/izvor: Mina-business
PODGORICA – Konzorcijum Konstruktor je, u skladu sa potpisanim Ugovorom o koncesiji za autoput Bar-Boljare, dostavio Nacrt dogovorenih uslova za 50 odsto finansiranja dionice Smokovac-Mateševo, saopšteno je danas iz crnogorske Vlade.

Vladin tim i vodeći savjetnik u projektu izgradnje autoputa, Međunarodna finansijska korporacija (IFC) će, kako je najavljeno nakon sjednice Savjeta za izgradnju autoputeva, narednih dana detaljno pregladati svu priloženu dokumentaciju i provjeriti da li je u skladu sa uslovima Ugovora o koncesiji.

Savjet je dao saglasnost da se Odluka, Ugovor i Aneks, koji su u vezi sa ovlašćenjem Monteputa o obavljanju poslova stručne kontrole izvršavanja Ugovora o koncesiji za autoput Bar-Boljare, procesiuraju prema Vladi.

Kada je u pitanju postupak eksproprijacije nepokretnosti za izgradnju autoputa Bar-Boljare, Savjet se upoznao sa aktivnostima koje su sprovedene tokom juna i jula, koje se odnose na donijeta rješenja o eksproprijaciji i zaključene sporazume o naknadama, na dionici Rogami – Bioče, čija je dužina deset kilometara i ukupna površina zemljišta 163,19 hiljada kvadrata.

Procijenjena vrijednost zemljišta, objekata i zasada, prema izvještaju o procjeni Uprave za nekretnine, iznosi oko tri miliona EUR, s tim što je do sada ranijim vlasnicina nepokretnosti isplaćena naknada od oko dva miliona, dok određeni broj predmeta eksproprijacije nije završen jer je značajan broj vlasnika u inostrastvu ili su umrli.

– Takođe, u toku je izrada elaborata eksproprijacije nepokretnosti za dionicu Bioče-Uvaš, koji će prema najavama Uprave za nekretnine biti urađen do 20. septembra. Nakon izrade tog elaborata, pristupiće se izradi elaborata eksproprijacije nepokretnosti na dionici od Uvaša do Mateševa, čiji završetak se očekuje do 1. novembra, navedeno je u saopštenju.


Ako je istina da se u otvorene dioničke fondove počeo ponovno slivati novac i da im kupovna moć raste, onda je THNK-a sigurno jedna od onih dionica koje će biti na vrhu njihovog pick-a.
Dodatno, treba voditi računa da samo mi tek cca 2 tjedna od ex dividend day-a i da je po ovim cijenama tu prinos od cca 4% za 2 tjedna, što nije nimalo loše.

ako probije 2200, u tren oka je na 2500 a za dalje ne znam

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dok svi tako drukaju gore, u pravilu ode dolje. Manjina je uvijek u pravu a ja ovdje doista ne da sam manjina nego sam sam.
Ako probije 2000 u tren oka je na 1600 a za dalje neznam. [proud]



Ako je istina da se u otvorene dioničke fondove počeo ponovno slivati novac i da im kupovna moć raste, onda je THNK-a sigurno jedna od onih dionica koje će biti na vrhu njihovog pick-a.
Dodatno, treba voditi računa da samo mi tek cca 2 tjedna od ex dividend day-a i da je po ovim cijenama tu prinos od cca 4% za 2 tjedna, što nije nimalo loše.

ako probije 2200, u tren oka je na 2500 a za dalje ne znam
[/quote]

E da je sad majstor Jure na djelu sad bi sa par pressica zagrijao scenu.Naš Fićo je ipak malo sramežljiv.

quote]Ako probije 2000 u tren oka je na 1600 a za dalje neznam[/quote]

Slažem se ali statistički gledano tome dajem manju vjerojatnost. [cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

idemo gore danas na 2.310 kn [thumbsup]

Poljecemo ekipa [thumbsup].Onaj koji je prodao ovih dana nek se uvati baustele jer pravi igraci su ostali u njoj [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Važno je znati trenutak za izaći jer kad se smjer preokrene, 5. kupnja bude 1000 kn a 6. nebude. Sve suprotno nego sad. nadam se da početnici to znaju.

New Report

Close