THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajde idem i ja na kavu(pivu). Inače sam ful u dionicama, prodao sam samo nešto sitno(koliko sam i imao) jdpl, hdel i lkri i danas tehniku.
P.S. I ja sam radio kontra ostalih(kako piše i u knjigama) pa sam ispušio 80 % u zadnjih godinu i po. A ovi koji su radili kako i većina, koji nisu nikada čitali knjige, su prošli bolje od mene. Tko je bio veći paničar , skuplje je prodao a ja sam radio kontra mase i nisam uopće prodao. Tako da ti tu nema nikakvih pravila, osim ako si bolje glup bolje prođeš. Zato od ovog ljeta radim kontra logike.

Mislim da nema potrebe za nekom panikom.
Trebamo stici svijet i mislim da do Petka ce crobi biti na 2150 bodova.

Normalno je da svijet radi korekciju par dana jer su rasli zadnjih mjesec dana.
Nama treba samo jedna pozitivna vijest da bi nasa mafija imala na osnovu cega da lansira burzu.

P.S. ful sam u dionicama

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

to neki fond prebacuje insajderima [angry]

http://www.kucilooro.webs.com/


to neki fond prebacuje insajderima [angry]

da, fond prebaciva dionice odabranima,pa nakon toga fond dize cijenu dionica sa tuđim novcima,pa odabrani prodaju za nekoliko dana cca 2/3 tjedna i dijele zaradu.

Sto mislis kako brokeri vozaju skupe đipove i imaju vile…..
…na taj nacin prijatelju moooooooooj

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


to neki fond prebacuje insajderima [angry]

dali svacas kad fond odradi jednu godinu u minusu cca 2% nikom neodgovaraju vec kazu:
Takvo je trziste bilo [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Na mom pisačem stolu našao sam šalabahter koji sam si napisao ni sam neznam kad.Na njemu piše: fondovi moraju do 31.01.2010 izači iz ADPL,VDKT,JDPL,AUHR,KORF,CKML,THNK,ZVZD,PTKM,BLSC,ULPL…preporuka-ne kupovati!! možete se naravno na ovu info popišati…. [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


ja da imam slobodni 500 tisuca kuna digao bi THNK bez problema na 2300 kn.
Sto mislis ako su dali 5 milja da nece ostaviti jos milju za pumpanje cijene?

ako to mislis ozbiljno onda si isto uspjesan ulagac poput mene
zato mi i nemamo swlobodnih 5 stoji bilo cega
pofuk

Sutra jazovka na kupnji Tehnike. Prva ozbiljna kupnja će biti na 1600 kn. Čujemo se ujutro. [bye]

kolega moj ja imam THNK prosijek po 1450 kn i nedam je ispod 3000 kn, to sam pisao i prije u postovima.

Pun sam ko shipak THNK i ULPL i cekam zaradu najmanje od cca 80%.
Nisam mali ulagac koji se zadovolji sa profitom od 20%.
Ovaj promet me na THNK raduje i znam da ce ubrzo doci moja cijena.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kolega Over ja sam prodao sa minusom jer sam kupio po 2400. Tehnika ti je danas u plusu iz jednog jedinog razloga a to je zato jer sam ja danas prodao. Međutim nije bitan današnji dan , gleda se malo duži period. Često sam bio zadovoljan jer sam kupio ili prodao po najboljoj cijeni dana. A recimo za tjedan dana nakon što sam kupio cijena pala 50 % . Jedan dan nije bitan, prošao sam ja te škole. Da ti budem iskren, izgleda da su manji prosvjedi i neredi neizbježni i bit će ti tehnike još po 1000 kn.
Što se tiče prometa, JDOS je jedan dan bio promet 180 mil kn(otprilike) pa je poslije cijena pala od te 80 %. Prometi su to isto priča za malu djecu….A Ht milijardu po 400-420 kn…jedan dan ako se sječaš.


Kolega Over ja sam prodao sa minusom jer sam kupio po 2400. Tehnika ti je danas u plusu iz jednog jedinog razloga a to je zato jer sam ja danas prodao. Međutim nije bitan današnji dan , gleda se malo duži period. Često sam bio zadovoljan jer sam kupio ili prodao po najboljoj cijeni dana. A recimo za tjedan dana nakon što sam kupio cijena pala 50 % . Jedan dan nije bitan, prošao sam ja te škole. Da ti budem iskren, izgleda da su manji prosvjedi i neredi neizbježni i bit će ti tehnike još po 1000 kn.
Što se tiče prometa, JDOS je jedan dan bio promet 180 mil kn(otprilike) pa je poslije cijena pala od te 80 %. Prometi su to isto priča za malu djecu….A Ht milijardu po 400-420 kn…jedan dan ako se sječaš.

Izgleda da si ti jako uspješan ulagač kad si ušao na THNK u rastu od 40 % točno na iskrcaju.
Prometi puno govore samo ih treba znati pročitati.
Tehniku netko marljivo i sramežljivo skuplja već mjesec dana sve od 1650 kn i ukrcao je od tada negdje oko 5mil kn. Ja pretpostavljam da će još neko vrijeme nastaviti s skupljanjem a onda će je u par dana dignuti 100% i možda iskrcati. Rast će vjerovatno biti potaknut vijesti o nekom poslu.
Priče od 1000 kn su priče za malu djecu, puno je vjerovatnije da ona za mjesec dana bude na 3000-4000 kn.
Ovo je najsigurnija dionica na burzi a ja je nažalost nemam.



Kolega Over ja sam prodao sa minusom jer sam kupio po 2400. Tehnika ti je danas u plusu iz jednog jedinog razloga a to je zato jer sam ja danas prodao. Međutim nije bitan današnji dan , gleda se malo duži period. Često sam bio zadovoljan jer sam kupio ili prodao po najboljoj cijeni dana. A recimo za tjedan dana nakon što sam kupio cijena pala 50 % . Jedan dan nije bitan, prošao sam ja te škole. Da ti budem iskren, izgleda da su manji prosvjedi i neredi neizbježni i bit će ti tehnike još po 1000 kn.
Što se tiče prometa, JDOS je jedan dan bio promet 180 mil kn(otprilike) pa je poslije cijena pala od te 80 %. Prometi su to isto priča za malu djecu….A Ht milijardu po 400-420 kn…jedan dan ako se sječaš.

Izgleda da si ti jako uspješan ulagač kad si ušao na THNK u rastu od 40 % točno na iskrcaju.
Prometi puno govore samo ih treba znati pročitati.
Tehniku netko marljivo i sramežljivo skuplja već mjesec dana sve od 1650 kn i ukrcao je od tada negdje oko 5mil kn. Ja pretpostavljam da će još neko vrijeme nastaviti s skupljanjem a onda će je u par dana dignuti 100% i možda iskrcati. Rast će vjerovatno biti potaknut vijesti o nekom poslu.
Priče od 1000 kn su priče za malu djecu, puno je vjerovatnije da ona za mjesec dana bude na 3000-4000 kn.
Ovo je najsigurnija dionica na burzi a ja je nažalost nemam.
[/quote]

pisem preko iphona,pa ću biti kratak.
Upotpunosti se slažem s tobom da promete treba znati pročitati i da netko skuplja već neko vrijeme.
Zato ocekivam thnk preko3000 kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




Kolega Over ja sam prodao sa minusom jer sam kupio po 2400. Tehnika ti je danas u plusu iz jednog jedinog razloga a to je zato jer sam ja danas prodao. Međutim nije bitan današnji dan , gleda se malo duži period. Često sam bio zadovoljan jer sam kupio ili prodao po najboljoj cijeni dana. A recimo za tjedan dana nakon što sam kupio cijena pala 50 % . Jedan dan nije bitan, prošao sam ja te škole. Da ti budem iskren, izgleda da su manji prosvjedi i neredi neizbježni i bit će ti tehnike još po 1000 kn.
Što se tiče prometa, JDOS je jedan dan bio promet 180 mil kn(otprilike) pa je poslije cijena pala od te 80 %. Prometi su to isto priča za malu djecu….A Ht milijardu po 400-420 kn…jedan dan ako se sječaš.

Izgleda da si ti jako uspješan ulagač kad si ušao na THNK u rastu od 40 % točno na iskrcaju.
Prometi puno govore samo ih treba znati pročitati.
Tehniku netko marljivo i sramežljivo skuplja već mjesec dana sve od 1650 kn i ukrcao je od tada negdje oko 5mil kn. Ja pretpostavljam da će još neko vrijeme nastaviti s skupljanjem a onda će je u par dana dignuti 100% i možda iskrcati. Rast će vjerovatno biti potaknut vijesti o nekom poslu.
Priče od 1000 kn su priče za malu djecu, puno je vjerovatnije da ona za mjesec dana bude na 3000-4000 kn.
Ovo je najsigurnija dionica na burzi a ja je nažalost nemam.
[/quote]

pisem preko iphona,pa ću biti kratak.
Upotpunosti se slažem s tobom da promete treba znati pročitati i da netko skuplja već neko vrijeme.
Zato ocekivam thnk preko3000 kn.
[/quote]
jest da pisem preko kompjutera ali sam nepismen pa cu biti kratak
na zalost kolega nemojte smetnuti sa uma da se neko istovremeno iskrcava
bliza buducnost ce pokazati kamo dionica ide
pofuk

New Report

Close