THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A što misliš zašto nitko , ama baš nitko neće staviti ni lipu ispred njega na kupnju ako se sprema nešto lijepo. Ljudi su zaključili da se sprema nešto ružno i zato prodaju a ne kupuju. Pa stavi se na 2000,01 na kupnju. Prije bi rekao da je upitna izgradnja Bar- Boljari što špekulira cjelokupna Crnogorska javnost a tada padamo na 1000 kn ak se to ostvari. Neću se kockati.

gotova je rasprodaja cijele burze,pa tako i Tehnike ( mozda jos nekih 200 kom )
Sad je vrijeme da krenemo UP…ocekivam negdje oko 14.30 preokret trenda crobi-ja.

Mislim da si mogao danas do zatvaranja prodati po 2100 kn,a ne po 2000 kn,e tu se se malo zaj…STETA prijatelju

P.S. Kad si cekao cijelo ljeto mogfao si se strpiti bar jos ovaj tjedan i u Petak prodati po 2200 kn…STETA

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Nikad u sličnoj situaciji nisam prodao i uvijek sam loše prošao. Zato sam sada napravio kontra logike pa ću vidjeti.

i ja kupio par komada pa šta bude da bude i ovako pušim

Kad se napune na 2000 kn onda ce lupati po asku.
Zasto da se pune između 2000 i 2100 kad mogu ovako.

Ocekavm THNK do Petka na 2200 ,pa tako i crobi na 2150 bodova

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovih dana pratim non-stop kupnju/prodaju.
Nevjerovatno koliki je pritisak na prodaju ovih dana i koji se smijesni nalozi stavljaju (mislim na kolicinu), e pa zato ocekivam promijenu trenda jer su 15 dana pritiskali dionice prema dole,a nisu pali ni 2% na osnovu prijesnji cijena.
Pogledaja samo malo ULPL,pa ce ti biti jasno kolicine po 1000 kom

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pogledaj ovu budalu na ULPL 412 kom na cijeni od 700 kn.
Svijet u debelom ninusu,a on da misli prodati prodao bi po 685 ili 690 kn…mogao je to cijelo jutro.
Ovako se pritisak cijena na dole vec 15-ak dana…NESTO TU SMRDI

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

imate 116 kom ….lupajte po bildu da vam nebi nestalo jer cijena ide dole [lol]
Zato nam je ovakva burza kad ljudi se prepadnu i prodeaju dinoce za sicu i kako da ocekivamo rast crobia?
Na ovakav nacin nemozemo nikad da pratimo svijet osim kad dođe veliki igrac al nestat ce i ovog jer ljudi su dosta popusili,pa ce se opametiti.

P.S. Isto kad je Sanader dao ostavku burza pala 10%..pa sta?
Doce drugi primjer koda je to neka stvar al su ljudi tek svatili nakon dva dana kad je burza pala da i to nije neka negativna vijest za Hrvatsku,pa se cijene vratile ,a dosta ovcica je bilo osisano

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Kad se napune na 2000 kn onda ce lupati po asku.
Zasto da se pune između 2000 i 2100 kad mogu ovako.

Ocekavm THNK do Petka na 2200 ,pa tako i crobi na 2150 bodova


Kad se nakupe dovoljno, tko će onda kupovati? Očekujem cijenu do petka na 1600 kn. A Crobi? Pogledaj malo vani kakvo je crvenilo i sumnjam da će stati do kraja tjedna.

ja da imam slobodni 500 tisuca kuna digao bi THNK bez problema na 2300 kn.
Sto mislis ako su dali 5 milja da nece ostaviti jos milju za pumpanje cijene?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

svi ocekujete pad crobia na razinu od 1700 bodova al se to nece desiti.
Radio sam stalno kontra sviju i uvjek sam dobro prosao.

Znas staru poslovicu:
"Gdje je masa tu nema srice"

…tako je i masa bila na HT,pa sam tu ispusijo i jos cekam al bojim se da necu docekat

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

idem popit kavu sa priateljima,a kad se vratim ocekivam crobi u zelenom bez obzira na svijet jer svijet ce do 18.30 biti u zelenom,a to su ljudi vec skuzili da nas svijet jebe do 16 h,a onda do 18.30 tj.do kraja radnog vremena vrate se u zeleno i sutra jovo/nanovo

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ajde idem i ja na kavu(pivu). Inače sam ful u dionicama, prodao sam samo nešto sitno(koliko sam i imao) jdpl, hdel i lkri i danas tehniku.
P.S. I ja sam radio kontra ostalih(kako piše i u knjigama) pa sam ispušio 80 % u zadnjih godinu i po. A ovi koji su radili kako i većina, koji nisu nikada čitali knjige, su prošli bolje od mene. Tko je bio veći paničar , skuplje je prodao a ja sam radio kontra mase i nisam uopće prodao. Tako da ti tu nema nikakvih pravila, osim ako si bolje glup bolje prođeš. Zato od ovog ljeta radim kontra logike.

New Report

Close