THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

frende,znas koliki je dug drzave prema vdkt,i dali mislis da ce dopustiti propadanje tvrtke koja ima ogromnu operativu njihovom krivicom,dok ce sanirati i spasavati brodogradilista koja gomilaju dugove vlastitom krvicom…malo bolje poznajem stanje vezano uz vdkt tako da neznam na cemu temeljis spekulacije vezane uz bankrot,koliko mi je poznato njihovi djelatnici uredno dobijaju place,i tvrtka ne izdaje komercijalne zapise za razliku od nekih,koliko vidim nitko iz top10 ne izlazi,uz ivijesce koje je izaslo,dionica je jako podcijenjena,no oni koji ce ju kupiti ili prodati nadam se da nece slusati niti mene niti vas no sami procijeniti situaciju i gdje ce ulaziti, no kolega imate pravo pisati sto vam volja naravno,znam da ovo nije topic od vdkt no neka se kolege ne ljute ispricavam se…btw volks nekako si mi se raspisao o vdkt,da nisi na kupnji ??lijep pozdrav nhf

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zeljko-zderic-bar-boljare-moramo-dobro-izgraditi-jer-ce-biti-nas-30-godina,54693.html


A ovo?
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/milutin-mrkonjic-konstruktoru-nudim-gradnju-autoputa-od-boljara-do-cacka,54694.html

Ako netko nije uočio, jučerašnje vijesti. [thumbsup]

ima li tko informaciju kakvo je ovo preslagivanje ne tehnici… 2 puta po 8x komada ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


ima li tko informaciju kakvo je ovo preslagivanje ne tehnici… 2 puta po 8x komada ?

Netko ima info pa kupuje. Odnosno objavljeno je jučer u medijima, znamo svi zašto se kupuje, samo treba imati para. ja bi isto kupio.

Ovi koji prodaše za preko milju, na nesreću,nemaju taj info. [wink]


Ovi koji prodaše za preko milju, na nesreću,nemaju taj info. [wink]

Oni trebaju novce, to je barem jasno. I ja ću ako se za 2 godine dionice ne oporave morati prodavati pošto-poto. Njima je frka sada pa prodaju.

Ova dionica je moje zlatno tele 🙂

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ništa od Tehnikinog i Konstruktorovog posla na autoputu od Boljara do Čačka. Radit će neki Grci, čini mi se. Ja prodao dok još ima kupca. Probat ću kupit jeftinije.
Pozdrav!

Ne mogu se sjetiti gdje sam to ujutro pročitao. Ako netko nađe nek posta. Hvala!

Taj posao uopce nije toliko bitan jer thnk radi punom parom i bez tih poslova.
Mislis da bi neka budala dali svojih 5 milja kuna na cijenu 2000 kn da nemisli da ce u dogledno vrijeme rast….razmisli malo?

Nesto se strasno sprema na thnk…vjerujem u to i ocekivam je najmanje 3.200 kn kroz 09 ,mjesec

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nikad u sličnoj situaciji nisam prodao i uvijek sam loše prošao. Zato sam sada napravio kontra logike pa ću vidjeti.

New Report

Close