THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da ne bude :

‘ko je zapalio žito…..

ps:tko se sjeti otkuda je taj citat,ima 100% od mene

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

utir molam u šalaS

Kad je dividenda, zaboravio sam?


Kad je dividenda, zaboravio sam?

30 dana od dana kada će dioničari steći pravo na dividendu, a steći će to pravo 30 dana nakon odluke Glavne skupštine o isplati dividende.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


samo da ne bude :

‘ko je zapalio žito…..

ps:tko se sjeti otkuda je taj citat,ima 100% od mene

Majne brude Pera…
Cvajn partizanen in kukuruzen….

hehe…ima nas još…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Današnji pokušaj proboja preko kote 1.800 nije uspio. Ipak mislim da ova granica neće još dugo izdržati, sve je manje prodavača kojima se isplati prodavati na ovim razinama.
CROBEX je trenutno grdno podcjenjen prema svim relevantnim indexima. Kada krene CROBEX nadoknađivati zaostatak, THNK-a će pokazati što može.

Kota 1800 je probijena. Zanimljivo je da se sve skida sa aska a pritom bid ostaje isti ili se čak još pojačava. To u prijevodu značio da je stvarni bid puno jači od ovog kojeg formalno vidimo i da se pojačava potražnja za ovom dionicom a po definiciji se zna kuda to vodi.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ja san prepozna dobru dioncu ali nisan kupija koliko sam tija a već je utekla [cry]

Obrij me, majko, motornom pilom...


ja san prepozna dobru dioncu ali nisan kupija koliko sam tija a već je utekla [cry]

Ništa nije uteklo. Brzo smo mi na novom ath-u na 13000 kn za godinu dana.
Ali činjenica je da je svaki dan sve skuplje. A dok Novodrekac počne kupovati po 5000, začas je dionica i na 10000.



ja san prepozna dobru dioncu ali nisan kupija koliko sam tija a već je utekla [cry]

Ništa nije uteklo. Brzo smo mi na novom ath-u na 13000 kn za godinu dana.
Ali činjenica je da je svaki dan sve skuplje. A dok Novodrekac počne kupovati po 5000, začas je dionica i na 10000.
[/quote]

Kako nije uteklo? Ponuda ispod 2000 polako blijedi…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 




ja san prepozna dobru dioncu ali nisan kupija koliko sam tija a već je utekla [cry]

Ništa nije uteklo. Brzo smo mi na novom ath-u na 13000 kn za godinu dana.
Ali činjenica je da je svaki dan sve skuplje. A dok Novodrekac počne kupovati po 5000, začas je dionica i na 10000.
[/quote]

Kako nije uteklo? Ponuda ispod 2000 polako blijedi…
[/quote]
he he , nisam bio u toku, moram paziti na svađu između psa i mačka. [thumbsup]

Zagrebačka burza: Adris, Viro i Tehnika najbolje iskoristili optimizam

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-adris%2c-viro-i-tehnika-najbolje-iskoristili-optimizam,54169.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close