THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakav naručeni članak

Ne dopada mi se ovo,danas u 12 se odlučuje o raspodjeli love,a ona u -2,45%. [angry]


kakav naručeni članak

Nemam Tehniku, ali s ovim se slažem 1000%

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

mislim da danas nećemo saznat ništa o dividendi jer je sjednica nadzornog odbora a ne godišnja skupština

Jesu li donijeli odluku što će sa dobiti?
Hoće li biti dividende?

http://www.kucilooro.webs.com/


mislim da danas nećemo saznat ništa o dividendi jer je sjednica nadzornog odbora a ne godišnja skupština

Nadzorni daje prijedlog, a skupština ga kasnije izglasava tako da bi nešto trebalo procuriti van

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



mislim da danas nećemo saznat ništa o dividendi jer je sjednica nadzornog odbora a ne godišnja skupština

Nadzorni daje prijedlog, a skupština ga kasnije izglasava tako da bi nešto trebalo procuriti van
[/quote] tako bi trebalo bit zvao sam TEHNIKU ali gospođa mi nije ništa znala reć jer sjednica još traje

Hmmmmmmm,da je nešto povoljno u izgledu,insajderi bi već počistili ask.Obično u ovakvim momentima,na drugim dionicama,me puca optimizam,al sad sam baš nešto pesimističan. [angry]

ovo svaki dan sve niže ide


Ako si kupio po 2300 što ti sad fali dokupiti po 1900? Tehnikom se pred 2 godine trgovalo na burzi po 12.000 kn, poslovanje je i dalje vlo dobro, budućnost (poslovi) zagarantirani i u narednim godinama, pa kud ćeš bolje nego sada lagano kupovati i za godinu-dvije prodaš na min. 5000 kn [smiley]

nema novih poslova, cetvrti mjesec za redom su smanjene place, nema organizacijskih promjena, uprava jos uvijek nema rjesenje za krizu. dakle, cini se da je zaista odabran sistem: "cekajmo, strpimo se, tako je bilo vec i prije, prezivjeli smo onda, i sada cemo jer smo mi tehnikasi jaki".
no to vrijeme je krenulo u proljece i treba prezivjeti do zime
za svo to vrijeme, dionica je rasla sa 1300 na 2300, pala, rasla… a da se nista novo, sto se nije vec znalo i prije, dogodilo.
prema tome, ako se moze uloviti ritam spekulanata, to je sve sto se moze izvuci iz ove dionice.
nadam se da grijesim.


nema novih poslova, cetvrti mjesec za redom su smanjene place, nema organizacijskih promjena, uprava jos uvijek nema rjesenje za krizu.

kako nema novih poslova kad su s Konstruktorom dobili posao stoljeća u Crnoj Gori?

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

vidiš da druka da još padne,nikad im dosta

New Report

Close