THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega crnac 100tka! Tako je na jedoj drugoj temi jedan počeo dizat paniku da se smjenjuje uprava jer je u dnvenom redu vidio glasovanje o davanju razriješenja upravi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Znači čekamo ponedjeljak da vidimo šta nam odbor ima dobrog za reči.Ako bi kojim slučajem bila dividenda za imaoce na dan odbora ,onda bi jučerašnji dan bio zadnji za kupovinu a ne današnji.


Kolega crnac 100tka! Tako je na jedoj drugoj temi jedan počeo dizat paniku da se smjenjuje uprava jer je u dnvenom redu vidio glasovanje o davanju razriješenja upravi

dobro da nije digao paniku kad je čuo da će zaključati poslovnu godinu…….a on unutra [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Indikativno, već na samu mogućnost da se donese odluka o dividendi cijena THNK na burzi skočila je na 1900 kn. Ako se odluka stvarno i donese, pa se to još poklopi sa zelenilom na ZSE, eto Tehnike opet na 2200 kn [proud]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Baš je ova Tehnika kao cementirana,iman osjećaj da je ni odluka o dividendi u ponediljak ne bi puno pomakla sa mjesta.Jučer pred kraj malo živnila i ponadao sam se jutros ,al evo već 14.00 prošlo,a ona na +3,3%.Dobra je firma,al brate troma dionica do zla boga.Možda ponediljak donese ljepše vijesti.

Možda donese ,ali ovo iskrcavanje mi jednostavno ne ide u glavu.


Možda donese ,ali ovo iskrcavanje mi jednostavno ne ide u glavu.

Gdje ti vidiš iskrcavanje? Ovu siću danas prodali su trejderi koji su kupili u sriejdu i sad se nadaju kupiti opet po 1850 kn…ali, bojim se da su se malko preračunali [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ma i nije neki promet,niti 300K kuna,i meni ovo više liči na neku trejdersku varijantu,nema tu još ozbiljne kupnje.Doduše ni meni nisu jasni prodavači,al eto,valjda imaju neku svoju računicu….

Znači, sutra ćemo saznati prijedlog NO kako raspodijeliti neto dobit od 30,29 milijuna kuna iz 2008.? Mogla bi uletiti zgodna dividenda, ja osobno bih u ovoj godini recesije bio zadovoljan sa 70 kn, a ostalo neka ostave u firmi za tekuće poslovanje [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dobit Tehnike pala 45 posto

Opća kriza u graditeljstvu utjecala i na prošlogodišnje poslovne rezultate Tehnike, kojoj je uslijed skupljih sirovina dobit pala za 45 posto
http://www.poslovni.hr/119954.aspx

who dares, wins


Dobit Tehnike pala 45 posto

Opća kriza u graditeljstvu utjecala i na prošlogodišnje poslovne rezultate Tehnike, kojoj je uslijed skupljih sirovina dobit pala za 45 posto
http://www.poslovni.hr/119954.aspx

Pa ova informacija stara ni manje ni više nego 3 mjeseca, ima li šta aktualnije.


Pa ova informacija stara ni manje ni više nego 3 mjeseca, ima li šta aktualnije.

ima, ima-danas će nadzorni odbor predložiti kako uporabiti dobiti za 2008. godinu od 33 milijuna kuna [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close