THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neda joj netko preko 2200 kao da mu život o tome ovisi, počeo na asku na 2200 i naloge od preko 150kom. stavljati…

ja nekužim te igre stvarno je već dopizdilo

Dakle saznali smo,potpis na posao iz snova,sigurna i svijetla perspektiva ,na ZSE vrijedi +1,13% u odnosu na prošli trgovinski dan! [tongue]

čini mi se da je danas bila čistiona drhtavih ulagača


Dakle saznali smo,potpis na posao iz snova,sigurna i svijetla perspektiva ,na ZSE vrijedi +1,13% u odnosu na prošli trgovinski dan! [tongue]

http://www.tehnika.hr/USER/AspCode/Home.asp

Dok god je rampe na 2xxx ni ovakve vijesti ne mogu pomoći, nevjerojatno ali istinito.
Ni prvi ni zadnji puta da fundamenti ne igraju baš nikakvu ulogu na ZSE.
Čisti rulet, staviš što više žetona da pokriješ stol i držiš palčeve, samo što ovdje kuglica ne ide proizvoljno već kako se menađerčići dogovore. Logiku im je teško shvatiti jer su u godinu i po toliko novca (ne svog naravno) izgubili da je bolje takvu logiku ne uhvatiti. [lol]

Ne mogu vjerovati da nitko nije napisao da je u dnevniku bio direktor tehnike Filipec i govorio o poslu stoljeća.

čim trend na zse postane pozitivan ode nam tehnika u visine , a sad smo taoci ovo silaznog trenda na grobiju


Ne mogu vjerovati da nitko nije napisao da je u dnevniku bio direktor tehnike Filipec i govorio o poslu stoljeća.

Zašto bi to netko spominjao , da je Filipec sretan do suza iz aviona gledao trasu auto-puta ,što mu poduzeće ima posao narednih 7 godina na izgradnji i 30 godina na održavanju.
Burza nam je teško obolila , a Tehnika će narast do 06. listopada ili će je fondovi po HANFI morat prodat.

Rekao je Žderić par rijeći,pričao je Jure dva sata o novom poslu.Jedino dioničari Tehnike moraju čekati novi izdanje lista Tehnika kako bi Svevišnji dao svoj komentar.Opet apeliram ovim mutavim menađerima iz Tehnike neka si plate profi PR osobu pa će možda i tržište bolje reagirati na najave posla stoljeća.Do onda čekajte novo izdanje lista Tehnika.Za sve dioničare koji ne rade u Tehnici,na webu od Tehnike možete skinuti pdf izdanje.Ima vrhunskih savjeta od doktora kako sniziti kolesterol.A sad i ljeto dolazi pa možete i mozgati na plaži sa šahovskim problemima iz novina.

Mnogi su ovdje očekivali tu VIJEST,pa da se iskrcaju na višim razinama,ali na žalost ništa od velikoga rasta.
Ima tu puno,jako puno špekulanata.


čini mi se da je danas bila čistiona drhtavih ulagača

nije bilo dovoljno čim ti još držiš! znači da cijenu treba još malo potjerati dolje da i takvi špekulanti poput tebe napokon izađu odavde [lol]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

da jako čudno trgovanje danas ,mogu reći da sam jako zbunjen.Ali činjenica da su ulagaći u strahu i da je crobex bio u debelom minusu , a thnk 1.13% u plusu.


Mnogi su ovdje očekivali tu VIJEST,pa da se iskrcaju na višim razinama,ali na žalost ništa od velikoga rasta.
Ima tu puno,jako puno špekulanata.

Špekulanata ima na svim dionicama za kojim se prašina diže ,pa tako i na našoj tehnici.

New Report

Close