THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sumljivo mi je ,uopce nema interesa za dionicu

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ima interesa kolega ,samo se hoće što jeftinije.Sa kupnjom 50 dionica ode u blokadu

dajte da netko blokira ,pa da izbjegnemo vise ovu kalvariju.
Ma vidi mi ULPL [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

A pogledajte sada ovo sranje , nikad kraja :

Vaš link

To nista neznaci.Ugovor se potpisiva,Konstruktor , IGH i Thnk nastavljaju sa projektom.
Sto je to jednom Konstruktoru 1,7 milijardi.
Ma ljudi moje Konstruktor je drzava kao i Konzum to je tesko srusiti,a sto se tice ove tuzbe taj ce spor trajati najmanje 2/3 godine zato nema brige.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

KONSTRUKTOR.

– Ugovor s Konstruktorom za autocestu Bar-Boljare
– Konstruktor jači od Keruma i Tommyja
– ‘Konstruktor’ gradi škole u Turskoj za 15 milijuna dolara
– ‘Konstruktor’ potpisuje ugovor u Prištini
– ‘Konstruktor’ u Prištini gradi 165 metara visok neboder od 42 kata

– to je samo jedan dio,pa me ne zabrinjava ova tuzba i plus to ce se dosta odvuci…znate nas pravosudni sustav

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

neznam tko koga netuzi u ovoj drzavi [lol] to je normalno kod nas.
Covijek ratzvijo tvrtku i zaradijo milijarde,pa sad oce da ga sruce da bi neki Mateili Ivo dosao na vlast.
Vjerovatno netkom smeta
[lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Istina , kakav nam je pravosudni sustav , kapitalom je sve rješivo , a i velik je interes države da ništa ne pođe po zlu , jer ovaj posao diže svih , a ne samo potpisnike ugovora.
Jedino treba istaknuti da nisu oni utuženi za 1,7 mlrd. , nego su oni tužili za taj iznos Slobodnu zbog navodno izgibljenog posla u Libiji , a na kojem natječaju nisu ni sudjelovali.
Tužba protiv njih je za nezakonitu privatizaciju.

Moram još dodati jedan navod: navodna priprema tužbe protiv Konstruktora.

Ako se ovo pokaže netočnim navodom , Slobodna bi tek sada zapravo mogla staviti ključ u bravu.

Valjda Pavić zna što mu rade novinari ?!


Istina , kakav nam je pravosudni sustav , kapitalom je sve rješivo , a i velik je interes države da ništa ne pođe po zlu , jer ovaj posao diže svih , a ne samo potpisnike ugovora.
Jedino treba istaknuti da nisu oni utuženi za 1,7 mlrd. , nego su oni tužili za taj iznos Slobodnu zbog navodno izgibljenog posla u Libiji , a na kojem natječaju nisu ni sudjelovali.
Tužba protiv njih je za nezakonitu privatizaciju.

da kolega ,al ta nezakonita privatizacija moze da bude veca od toga iznosa.
Ja sam samo dao neku usporedbu da je to nije nikakav novac za tako veliku firmu.
I zasto te firme nema na burzi…dali netko zna?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

kolega moj, ta ce tuzbe ici u nedogled.
vratimo se mi nasoj THNK da ona odradi rast koji joj prilici.

Nenormalno mi je razbisljati da do utorka nece povuci bar na 2700 kn bez obzira na svijet.
cak me misli vode da je ostavim na dugorocno na 2-3 godine jer lako moze da postigne cijenu i preko 12000 kn.jos slucajno kad bi dobila u roku 2 godine jos jedan veliki posao od cca 800 milijona eura dosla bi cak i do 20.000 kn po dionici.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Na ovoj temi su se počele pisati totalne nebuloze. Neki ne shvaćaju da je bolje ne pisati ništa nego pisati bedastoće i komentirati stvari koje se ne razumiju. Koji dioničari.. [angry]

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close