THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PROCEDURA
Bar-Boljare: Vlada Crne Gore prihvatila tekst ugovora s hrvatskim konzorcijem
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
PODGORICA – Crnogorska je vlada u četvrtak prihvatila tekst ugovora s konzorcijem predvođenim splitskim Konstruktorom o koncesiji za projekt izgradnje autoceste kroz Crnu Goru od Bara do Boljara na granici sa Srbijom.

Ugovor s predstavnicima konzorcija, na čijemu je čelu Konstruktor, trebao bi se potpisati u utorak, izjavio je novinarima crnogorski ministar prometa Andrija Lompar nakon vladine odluke o prihvaćanju teksta ugovora.

"Ugovor o koncesiji može se mijenjati u tijeku financijskog zaključivanja, odnosno u razdoblju od šest mjeseci nakon potpisivanja, ukoliko financijske institucije, koje će financirati gradnju autoceste, budu imale neke svoje zahtjeve", rekao je Lompar nakon sjednice vlade.

Dodao je da se nakon potpisivanja ulazi u polugodišnju predizvedbenu fazu, u kojoj je koncesionar obvezan osigurati financije za provedbu projekta.

"Za projekt je vrlo bitno to što su multilateralne financijske institucije i komercijalne banke već uključene u oblikovanje aranžmana koji bi pratio projekt", kazao je Lompar.

Crnogorski je ministar podsjetio da je koncesionar obvezan osigurati financiranje. Crnogorska vlada, po Lomparovim riječima, već je osigurala novac za svoj udio u projektu.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-vlada-crne-gore-prihvatila-tekst-ugovora-s-hrvatskim-konzorcijem,47303.html

steta sto nenam vise novaca jer sam u dionicama.
Blokirajte je odmah da se govnad neuspiju napuniti.
Blokada je na 2.122,94
Da i mi jednom njih zajebemo.
Nedajte je ispod 2400 …nebudite ludi ljudi moji [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Znam da je bijo mali promet ali kad malo bolje razmislim da je do 28.05 do 04.06 samo u 6 dana ostvareno prometa od 11 milijona kuna to mi nesto govori da su se napunili al nisu mogli dovoljno jer nije bilo prodavatelja koliko su htijeli.
zato smatram da je ono jucer bijo zadnja navlakusa jer im svijet neda da idmeo jos dole.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo i četvrtka i 25% manje cijene… Lijepo je držati dionice, hold strategija, ha?. Tko je uopće izmislio hold strategiju? Kakvog to smisla ima?

Sva sreća da sam sve riješio prije pada, bem ti dionicu takvu

Hell is Empty and all the Devils are Here

meni se sve čini da je cijena autoputa uračunata u dionicu već davno volio bih da griješim


Evo i četvrtka i 25% manje cijene… Lijepo je držati dionice, hold strategija, ha?. Tko je uopće izmislio hold strategiju? Kakvog to smisla ima?

Sva sreća da sam sve riješio prije pada, bem ti dionicu takvu


Nije dionica kriva ,nego su krivi koji su jučer prodavali u bezcijenje.


meni se sve čini da je cijena autoputa uračunata u dionicu već davno volio bih da griješim

znaći prodao si i sad nestrpljivo gledaš šta će se desiti

Odem na doručak, vratim se i ne mogu vjerovati da tehnika još nije u blokadi nakon onakvog ugovora. Ok , šljakerima treba lova za režije ali što čekaju mali investitori. ma selim se u drugu državu, ovo tu je sramota kaj se događa. [shocked]

nebude li THNK danas u blokadi i promet od 3 milje kuna selim se na stranu burzu jer ovo nema smisla.
tesko sam stekao svoj novac da bi ga ovako bacijo tj.da me netko jebe bez razloga.
THNK imam prosijecu sijenu oko 1450 tako da sam svakako u plusu al mislim na druge koji su kupovali povise 2000 kn.
Da nema posla i fundameneta rekao bi ok…usao sam u krivu dionicu i to je to,al ovako nema smisla.
Ako crobex nepotegne danas +5 i nebude imati promet kao ovih dana oko 80 milja kuna to mi je poticaj da sa burzom radi mafija i nebu mnee nitko jebal.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


nebude li THNK danas u blokadi i promet od 3 milje kuna selim se na stranu burzu jer ovo nema smisla.
tesko sam stekao svoj novac da bi ga ovako bacijo tj.da me netko jebe bez razloga.
THNK imam prosijecu sijenu oko 1450 tako da sam svakako u plusu al mislim na druge koji su kupovali povise 2000 kn.
Da nema posla i fundameneta rekao bi ok…usao sam u krivu dionicu i to je to,al ovako nema smisla.
Ako crobex nepotegne danas +5 i nebude imati promet kao ovih dana oko 80 milja kuna to mi je poticaj da sa burzom radi mafija i nebu mnee nitko jebal.

pozz


šuti i ja sam popizdio nemogu vjerovat šta se tu događa

http://www.tehnika.hr/USER/AspCode/Home.asp

novi web

Heaven or Las Vegas


nebude li THNK danas u blokadi i promet od 3 milje kuna selim se na stranu burzu jer ovo nema smisla.
tesko sam stekao svoj novac da bi ga ovako bacijo tj.da me netko jebe bez razloga.
THNK imam prosijecu sijenu oko 1450 tako da sam svakako u plusu al mislim na druge koji su kupovali povise 2000 kn.
Da nema posla i fundameneta rekao bi ok…usao sam u krivu dionicu i to je to,al ovako nema smisla.
Ako crobex nepotegne danas +5 i nebude imati promet kao ovih dana oko 80 milja kuna to mi je poticaj da sa burzom radi mafija i nebu mnee nitko jebal.

pozz

Dok se na bidu ne počnu pojavljivati nalozi od nekoliko desetaka komada, a na asku ne prestanu dolaziti novi i to svaki u pravilu ispod zadnje transakcije teško je nešto više očekivati usprkos potencijalu firme.
Netko veći (ili više njih) očigledno izlazi i ne pita za cijenu, na bidu nitko od većih nije lud da ga koči jer može kupovati jeftinije.
Onaj tko pogodi tenutak kad će iskrcvanje stati i ask biti prazan kao bid zadnjih dana taj će fino zaraditi bukvalno preko noći što se kaže.
Do tada sretno svima i unutra i vani…
Razlika između uplate listića na kladionici i kupnje dionica na zse je samo u tome što je neka sportska utakmica ipak transparentnija.
Premalo smo tržište i nekoliko ljudi u dogovoru mogu raditi šta hoće, nema kontrole, nema sankcija.

New Report

Close