THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je ovdje nešto pisao o fundamentima? Kakve to veze s ičim ima?

Hell is Empty and all the Devils are Here



danas bi se trebalo potpisati s Crnom Gorom ,ima li tko kakvu info.

Kako stvari sada stoje popratit će THNK potpis svog najvećeg ugovora ikad drugom uzastopnom negativnom blokadom.
Toliko o fundamentima i tržištu kapitala kod nas.
Evo ga dok pišem -11,35%, blokada.
[/quote]
ma treba spalit sve knjige o fundamentima…očito je da na ZSE jedna mala povezana skupina manipulira masom, odnosno koordinirano pokreću dizanje i rušenje cijena, naravno ovisno o nihovoj poziciji…lopovska smo zemlja, pa nije ni burza izuzetak…a mi bi u EU

jučer namjerno u blokadu i danas namjerno u blokadu i nitko nikog ne pita ni zašto

Kad već mora, onda bolje da je blokada došla što prije. Poslije blokade će se stvari valjda otvoriti do kraja.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ma mora bit odbijanac vani je sve zeleno i Američki futursi su zeleni

Nastavak trgovanja

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama ATPL-R-A, THNK-R-A i ULPL-R-A nastaviti u 12:32.

Kupnja se popela sa 130na 415 komada!
izgleda da je ugovor potpisan. [thumbsup]

Slab je nešto promet danas. Nije valjda da su prodavači ostali bez dionica?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Slab je nešto promet danas. Nije valjda da su prodavači ostali bez dionica?

Bogami u pravu si. Išao sam ovako odoka zbrajati, još ima stotinjak dionica kupljeno do 2000 kn. Od ožujka se trgovalo na dan po 10-20 komada sve doprije tjedna-dva. A tko kaže da će svi i prodati. Većina ovih izloženi na prodaji ssu preko 3000 kn.

imam osjećaja da svi čekaju taj potpis iz Crne Gore



Slab je nešto promet danas. Nije valjda da su prodavači ostali bez dionica?

Bogami u pravu si. Išao sam ovako odoka zbrajati, još ima stotinjak dionica kupljeno do 2000 kn. Od ožujka se trgovalo na dan po 10-20 komada sve doprije tjedna-dva. A tko kaže da će svi i prodati. Većina ovih izloženi na prodaji ssu preko 3000 kn.
[/quote]

Ne bojim se ja za prodaju namnoži se ona u velikim količinama u nekoliko sekundi čim netko dirne ask i tako već tjedan dana tako bez predaha.
Samo kupnje nestalo u zadnje vrijeme skroz.
Nije skakala prema gore kao neke dionice ali eto kad se pada uvijek je na čelu kolone.
Evo baš dok pišem netko se istresao po bidu sa 100-tinjak kom. Obrane nigdje na vidiku…
Ne vidim kraj…
Teško da bi pomogao i ugovor o gradnji prvog naselja na Marsu kako sada stvari stoje.

evo prodavača koji negledaju na cijenu ,nego daj što daš

New Report

Close