THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kiko,na kojoj si brokerskoj kući?

Prijatelju moj

THNK ima dobiti 10 milja,a i promet nije mal,a tu je i posao ako bog da sa Crnom Gorom.
Nema nikakvog razloga da ide ispod 2000 vec treba da ide preko 3000 koliko god je htijo neko srusiti.
Firma je stabilna i ja mirno spavam ako nemogu da zaradim ovaj mjesec na njoj 70% zaradit cu iduci al bitno je PONAVLJAM da je firma likvidna ,a u roku 30 ili 45 dana doce ona na svoje 4000 kn [thumbsup]

Iz tvojih usta u OMF-ove uši [thumbsup]


Ja sam je stjerao u blokadu tako da sam lupio po asku.
Nije ni meni jasno kako sam to uspio, budući da sam je kupio po 2050, a zadao sam nalog po 2115. Ali nebunim se, bit će sutra jeftinije za dokup.

Ajd probat ću bez smijeha.
Nisi ti udario po asku nego netko s aska po tebi odnosno po bidu.
Dok si ti pisao nalog za kupnju na 2115, kao što kažeš, netko je istovremeno pisao nalog za prodaju po 2050. On se istresao po tebi i po onome ispod tebe, a pošto ask diktira cijenu ti si kupio jeftinije nego si napisao.
U svakom slučaju čestitke na ulazu dana.

P.S. Ako te i inače ovako prati sreća nemoj se ni zamarati razmišljanjem samo lupaj, bid, ask svejedno [thumbsup]



Ja sam je stjerao u blokadu tako da sam lupio po asku.
Nije ni meni jasno kako sam to uspio, budući da sam je kupio po 2050, a zadao sam nalog po 2115. Ali nebunim se, bit će sutra jeftinije za dokup.

ja sam dokupijo po 2.115,01…22 kom…znaci bijo si ispod mene
Ajd probat ću bez smijeha.
Nisi ti udario po asku nego netko s aska po tebi odnosno po bidu.
Dok si ti pisao nalog za kupnju na 2115, kao što kažeš, netko je istovremeno pisao nalog za prodaju po 2050. On se istresao po tebi i po onome ispod tebe, a pošto ask diktira cijenu ti si kupio jeftinije nego si napisao.
U svakom slučaju čestitke na ulazu dana.

P.S. Ako te i inače ovako prati sreća nemoj se ni zamarati razmišljanjem samo lupaj, bid, ask svejedno [thumbsup]
[/quote]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

u top10 nema promjena dok na igh-u totalna rasprodaja


u top10 nema promjena dok na igh-u totalna rasprodaja

Kolega, obično nakon takve rasprodaje ide značajan rast.
A evo možda i razlog.
http://www.poslovni.hr/118077.aspx

Korkyra

da ovo je zanimljivo

Opa…nisam znao da stiže i novi posao iz Ukrajine! Vrlo unosan!
Za igh i naravno opet s Tehnikom. A Ukrajinci imaju para.
[thumbsup]

Al ce i Tehnia raditi u Ukrajnoj?
Od kud ti ti informacija za Tehniku?
Znam za IGH

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

danas bi se trebalo potpisati s Crnom Gorom ,ima li tko kakvu info.

opet namjerno stjerano u blokadu


danas bi se trebalo potpisati s Crnom Gorom ,ima li tko kakvu info.

Kako stvari sada stoje popratit će THNK potpis svog najvećeg ugovora ikad drugom uzastopnom negativnom blokadom.
Toliko o fundamentima i tržištu kapitala kod nas.
Evo ga dok pišem -11,35%, blokada.

New Report

Close