THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li se isplati na 2115 braniti cijenu? Koliko duboko ovaj pad može ići?

hvala za prodaju



Da li se isplati na 2115 braniti cijenu? Koliko duboko ovaj pad može ići?

hvala za prodaju
[/quote]
Što Vam ovo znači kolega?
Ja ne prodajem nego kupujem! I sad sam na bidu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

mislio sam da ste prodali po 2115

danas rasprodaju thnk po 2100,2200 a sutra ce te je kupovat po 2500-3000 pa ce vam bit jeftino?tako i s igh….

ovo se zove namjerno tjeranje u blokadu

Nije to niš novoga . Ovdje sam već 2 godine i vidio sam bar 10-tak puta ovaj scenarij .

Zbog prelaska brokera pod Splitsku banku,nisam bio u mogućnosti prodavat do prije sat vremena,a dotle mi je skliznula u minus,pa kad je već nisam prodao u plusu ,još ću je malo pričekat i dokupit.Nakon ove korekcije trebala bi uhvatit 2500-2600 minimum.Ova je dionica danas doživila najveći pad od svih građevinara,a to definitivno ne zaslužuje.Namjerno ili ne THNK je u minus blokadi,a to nije prizor koji želim gledat! [angry]


ovo se zove namjerno tjeranje u blokadu

Ko je napravi dobro je napravi, bog mu ruku blagoslovi.

Korkyra

ja sam naokupijo jos po 2115…pun sam tehnike i ULPL

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ja sam naokupijo jos po 2115…pun sam tehnike i ULPL

Drži palčeve da je na potpis ugovora s CG fondovi odluče napumpat kao što su neke druge prošlih mjesec-dva… [thumbsup]
I fondovima bi bilo u interesu bar se nebi morali iskrcavati po sili zakona i to još na ovim razinama, a neki su ulazili čak blizu ATH.



ja sam naokupijo jos po 2115…pun sam tehnike i ULPL

Drži palčeve da je na potpis ugovora s CG fondovi odluče napumpat kao što su neke druge prošlih mjesec-dva… [thumbsup]
I fondovima bi bilo u interesu bar se nebi morali iskrcavati po sili zakona i to još na ovim razinama, a neki su ulazili čak blizu ATH.
[/quote]

Prijatelju moj

THNK ima dobiti 10 milja,a i promet nije mal,a tu je i posao ako bog da sa Crnom Gorom.
Nema nikakvog razloga da ide ispod 2000 vec treba da ide preko 3000 koliko god je htijo neko srusiti.
Firma je stabilna i ja mirno spavam ako nemogu da zaradim ovaj mjesec na njoj 70% zaradit cu iduci al bitno je PONAVLJAM da je firma likvidna ,a u roku 30 ili 45 dana doce ona na svoje 4000 kn [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja sam je stjerao u blokadu tako da sam lupio po asku.
Nije ni meni jasno kako sam to uspio, budući da sam je kupio po 2050, a zadao sam nalog po 2115. Ali nebunim se, bit će sutra jeftinije za dokup.

New Report

Close