THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/117796.aspx

Bez obzira na sve dan je opet započeo iskrcajem (ili prekrcajem) na cca 2400 kn, bagerima se istovaraju nalozi na asku ko da nema sutra.

Da li neko zna kada će biti skupština? Javnog poziva još nema.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

zabil si pitat jel će biti dividende?

bravo

Pogodili ste kolega Lojtra.

AR-BOLJARE
Savjet za izgradnju autoputeva: Koncesiju dodijeliti Konstruktoru
Autor/izvor: Mina-business
PODGORICA – Savjet za izgradnju autoputeva predložio je crnogorskoj Vladi da koncesiju za projektovanje, finansiranje, izgradnju, upravljanje i održavanje autoputa Bar -Boljare, dodijeli konzorcijumu koji predvodi hrvatski Konstruktor inženjering.

Ukoliko predlog Savjeta bude usvojen, kako je saopšteno, koncedent, odnosno Vlada, i konzorcijum Konstruktor kao koncesionar, realizovaće međusobne obaveze zaključivanjem ugovora o koncesiji, nakon kojeg slijedi zaokruživanje finansijske konstrukcije i zaključivanje finansijskog ugovora.

Na 15. sjednici Savjeta, kojom je predsjedavao premijer Milo Đukanović, prezentovan je hronološki presjek pregovaranja sa konzorcijumom koji čine Institut građevinarstva Hrvatske (ZSE:IGH-R-A), Tehnika i Konstruktor-inženjering, sa analizom ključnih elemenata Ugovora o koncesiji za autoput Bar – Boljare.

Savjet je, rečeno je iz Vlade, razmatrao i informaciju o izradi Elaborata o eksproprijaciji nepokretnosti za dionicu od Smokovca do Mateševa.

Iz Vlade su podsjetili da je Odluka o utvrđivanju javnog interesa za eksproprijaciju nepokretnosti na dionici Rogami – Bioče, usvojena u februaru, nakon čega je Ministarstvo finansija izdalo potvrdu da je Zakonom o budžetu za ovu godinu obezbjeđen novac za tu svrhu.

– Uprava za nekretnine završila je elaborat eksproprijacije za katastarske opštine Bioče, Pelev Brijeg i Klopot, a u završnoj fazi je njegova izrada za Lutovo, Lijevu Rijeku, Lopate i Trebješicu, navodi s

nisu normalni ljudi koje danas prodaju ..mislim na cijelu burzu.
HVALA onima koju su mi pomogli nadokupiti THNK na 2.311,00…hvala jos jednom [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

današnji promet na burzi sve govori


nisu normalni ljudi koje danas prodaju ..mislim na cijelu burzu.
HVALA onima koju su mi pomogli nadokupiti THNK na 2.311,00…hvala jos jednom [thumbsup]

Nema frke. Dobiješ sutra još. Nema potreba zahvaljivati. Samo me poklopi.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Pomozite mi da shvatim neke stvari jer sam zbunjen.

Opet ponavljam .Nemogu da vjerujem da prodaju svoje podcjenjene dionice THNK kad se ocekiva potpisivanje ugovora u cetvrtak koje uopce nije upitano.
Ako necete sad da uzmete najmanje cca 50% zarade na ovoj dionice neznam sto ocekivate slijedeci mjesec ili mjeseci.

Molim objasnjenje iskusnijeg kolege …hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Pomozite mi da shvatim neke stvari jer sam zbunjen.

Opet ponavljam .Nemogu da vjerujem da prodaju svoje podcjenjene dionice THNK kad se ocekiva potpisivanje ugovora u cetvrtak koje uopce nije upitano.
Ako necete sad da uzmete najmanje cca 50% zarade na ovoj dionice neznam sto ocekivate slijedeci mjesec ili mjeseci.

Molim objasnjenje iskusnijeg kolege …hvala


Potpisivanje toga ugovora je već uračunato u visinu ove cijene.
Da ti netko može izračunati neku vrijednost dionice i reći da će ona za godinu dana vrijediti pr.1000kn,ona bi već drugi dan vrijedila 999kn.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4167c0d7-fe73-4044-9301-afbc32a3211f&CommentID=96878f2a-baef-4f06-aaa9-cc27baf7ab70&readcomment=1#comment

http://www.poslovni.hr/117914.aspx

New Report

Close