THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ljudi moji….oni koju su kupovali od 1000 do 1500 vec su davno prodali nama.
Vidite sad ovo:
Ja sam kupovao igh po cca 1800 kn i prodao po 3000.
Kad je bila cijena 3000 kn burza je padala u dva navrata i imao sam drhtavu rucicu …zato sam prodao.
Odmah nakon sto sam prodao IGH je pao na 2600 kn,pa se za 5-6 dana vratijo na 3000 kn(tko ce to znati)
Rijetko tko doceka rast dionice 100% jer se svi zadovoljimo sa rastom od 30-60% i uvati nas panika ,pa prodamo sto prije i zadovoljimo se za zaradom.
Ovo mi je prvi put da cu cekati rast ove dionice do 4000 kn i nema sanse da je prodam prije jer stvarno nevidim razloga zasto bi je prodao na 3000 kn kad ocekivam rasto skoro do krajem 7 mejseca.

Toliko od mene…cujemo se krajem ovog mjeseca jer nemam sto da vise napisem u ovom tipicu osim samo rast…rast…rast [thumbsup] [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


kaj gdja Brankica zna o potenciji? ni ona to dugo vidla

Fala vam gospon Data, kaj ste gentelman i kaj me branite od ovakvih niskih napada.
Dragi gospon super 24, s obzirom da sam ja kupovala Tehniku na 1100 i prodavala po 1800 ja dobro znam kaj je to potencija.
A s obzirom da ste vi kupovali po 2200 i da bute prodavali po 1400 vi bute saznali kaj je to impotencija,bik mamicu



kaj gdja Brankica zna o potenciji? ni ona to dugo vidla

Fala vam gospon Data, kaj ste gentelman i kaj me branite od ovakvih niskih napada.
Dragi gospon super 24, s obzirom da sam ja kupovala Tehniku na 1100 i prodavala po 1800 ja dobro znam kaj je to potencija.
A s obzirom da ste vi kupovali po 2200 i da bute prodavali po 1400 vi bute saznali kaj je to impotencija,bik mamicu
[/quote]

Ta nemojte se ljutiti zbog tako male šale, vjerujem da nije bilo loših primisli…
Možete se na sebe ljutiti što ste izašli dobrih 500 kn po dionici niže nego ste mogli što je s obzirom na vaš ulaz gotovo 50%-tna razlika. Nije malo, nije.
Nego mislite da će propasti na 1400 zbog ovog ugovora s CG koji se potpisuje kako su najavili u četvrtak što će joj biti najveći posao do sada? [lol]
Hmmm, sve je moguće ali ja bih se ipak strpio da vidim… [thumbsup]

ISTOVAR JE OPET NA 2400kn JEL IMA TKO INFORMACIJU O TOP 10 ILI JE TO SAMO PRETUMBAVANJE


Koja navlakuša na tehnici. Bid je šupalj, ak samo malo oderu po bidu idemo na 2000 kn. [undecid]

Vidim ušao bi još prije potpisa ugovora al nemaš hrabrosti… pa pišeš ono što je na ovoj dionici konstanta cijele ove godine išla ona dolje ili gore bid je uvijek šupalj. I kad se išlo najviše gore lupalo se po asku, a na bidu nije bilo velikih naloga. Znam jer svakodnevno pratim ZSE.
No možda nekog neupućenog i uplašiš samo sumnjam da će ti to omogućiti niži ulazak jer ovo ne trguju mali sa milionima na ovoj dionici zadnjih dana, tu i tamo koji uleti ali tko je ozbiljno trgovao vidjet ćemo u TOP10 za 2-3 dana.

U danu brodara na ZSE kad su uplovljavali u blokadu jedan za drugim jedino THNK i DLKV od građevinara potegli jače u plus cca 5%.
Ako zaista bude prema najavana i posao s CG se potpiše u četvrtak mogao bi ovo biti i više nego ugodan tjedan za THNK. [thumbsup]

Dobro izgleda:

Malo sam izučavao ovu dionicu tokom dana i usput drukao na pad. Našao sam samo dobre stvari plus ovaj ludi rast atpl, jdpl i još nekih i uvidio da bi Tehnika uspoređujući se s njima trebala biti na 4000 kn. Zatim konačno eksplozija dionica u svijetu i odlučio se lupiti po asku. Situacija se tokom dana mijenjala i evo me u društvu s vama. Sorry, što sam drukao za pad ali kao što vidite nusam uspio, pa sam vam se radije pridružio. Nadam se sutra nakon probijanja 2600 i 2700 da će biti micanje s aska kao što je ovih dana bilo sa mnogih dionica i da bi mogli ugledati 10. prodaju na 10000 kn. Sutra prognoziram rast na 3000 kn.
pozdrav! [thumbsup]


Malo sam izučavao ovu dionicu tokom dana i usput drukao na pad. Našao sam samo dobre stvari plus ovaj ludi rast atpl, jdpl i još nekih i uvidio da bi Tehnika uspoređujući se s njima trebala biti na 4000 kn. Zatim konačno eksplozija dionica u svijetu i odlučio se lupiti po asku. Situacija se tokom dana mijenjala i evo me u društvu s vama. Sorry, što sam drukao za pad ali kao što vidite nusam uspio, pa sam vam se radije pridružio. Nadam se sutra nakon probijanja 2600 i 2700 da će biti micanje s aska kao što je ovih dana bilo sa mnogih dionica i da bi mogli ugledati 10. prodaju na 10000 kn. Sutra prognoziram rast na 3000 kn.
pozdrav! [thumbsup]

Za razliku od prije , sad drukaš na rast kako bi zaradio par stotina kuna, stvarno jako jadno
Osim toga , tebi za informaciju, stanogradnja THNK-ci čini cca 25% prihoda, a ne kako si ti predhodno naveo, sve ostalo THNK radi za poznatog kupca.



Malo sam izučavao ovu dionicu tokom dana i usput drukao na pad. Našao sam samo dobre stvari plus ovaj ludi rast atpl, jdpl i još nekih i uvidio da bi Tehnika uspoređujući se s njima trebala biti na 4000 kn. Zatim konačno eksplozija dionica u svijetu i odlučio se lupiti po asku. Situacija se tokom dana mijenjala i evo me u društvu s vama. Sorry, što sam drukao za pad ali kao što vidite nusam uspio, pa sam vam se radije pridružio. Nadam se sutra nakon probijanja 2600 i 2700 da će biti micanje s aska kao što je ovih dana bilo sa mnogih dionica i da bi mogli ugledati 10. prodaju na 10000 kn. Sutra prognoziram rast na 3000 kn.
pozdrav! [thumbsup]

Za razliku od prije , sad drukaš na rast kako bi zaradio par stotina kuna, stvarno jako jadno
Osim toga , tebi za informaciju, stanogradnja THNK-ci čini cca 25% prihoda, a ne kako si ti predhodno naveo, sve ostalo THNK radi za poznatog kupca.
[/quote]
Pa nisam kupio samo jednu dionicu da bih zaradio samo par stotina kuna..dvije dionice su veće zarada preko tisuću kuna. [lol]

http://www.poslovni.hr/117796.aspx

Heaven or Las Vegas

Ljudi kupujte Tehniku, niste ludi da danas kupujete brodare.
Danas veliki brodare prodaju i ulaze u Tehniku. Blokada cca 2630 u cca 10.22 sati. Dobro, budimo realni , i u Dlkv.

New Report

Close