THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedine dinocie koje su sigurne za ulaganje sto se tice građevinara po mome su:
IGH, THNK gdje mirno spavam,a jos pogotovo kad sam vidijo izvjesca za prvi kvartal.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ovdje ih je dosta ušlo po 220o i mislili drugi dan prodati po 3000 ,pa vidjeli da ne ide i onda prodavali brže bolje po 2300

Zato sam ja ušao bez problema na 2300 [proud] Kasni za crobeksom nekih 20% plus poslovi vani,valjda bude nešto [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

još bolja je situacija bila otprilike prije mjesec i kusur dana pa sam ja bez problema ušao na 1350-1400

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kakve sam ja sreće možda izađem na tvojim cjenama [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


još bolja je situacija bila otprilike prije mjesec i kusur dana pa sam ja bez problema ušao na 1350-1400

Prije je nitko nije htio,a sada bi svi.Kada se sjetim koliko je dugo bila na istoj cijeni i kako su svi kukali,a vidi sada.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu


Kakve sam ja sreće možda izađem na tvojim cjenama [cry]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pisala vam je gospođa Brankica o tome kako je ovo potencijalno povoljna prilika.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Over, da ti odgovorim .
1. Čudiš se tko sada prodaje Tehniku a ne čudiš se tko ju je prodavao na 1000 kn. Meni je ovo sasvim logično. Sada je 120 % skuplja i kraj je svibnja kad se mnogi odlučuju na taktiku sell in may a onda je bio ožujak i očekivao se 2-mjesečni rast.
2. maksimalna cijena nije bila 14000 nego 12-12500.
3. Ja baš očekujem kroz ljeto pad u najoptimističnijem scenariju na 1500 kn a od jeseni rast. Zašto bi ti sada bio u pravu a ne ja?
Pogledaj si tko je pobjednik "Crobex za svibanj"? Dakle imam iza sebe "rezultate" pa mislim da sam mjerodavniji.
4. Tehniku je mnogo radnika prodalo i sada je u rukama špekulanata , tak da će ona dočekati 12000 kn isto kao i atln svoj ath od 280 kn, cror svoj od 482 kn, jamnica 155000 kn, itd.itd.
5. Sam kažeš da si kupio po 1450 kn a sad bi drugima uvalio po 2500 ili skuplje.

Ima još puno ali zasada dosta.
Pozdrav!
P.S. Tehnika je najviše od građevinara vezana uz stanogradnju a tu znamo kako stojimo ove i još par godina. Drugo je npr. Dalekovod. itd,itd.


Over, da ti odgovorim .
1. Čudiš se tko sada prodaje Tehniku a ne čudiš se tko ju je prodavao na 1000 kn. Meni je ovo sasvim logično. Sada je 120 % skuplja i kraj je svibnja kad se mnogi odlučuju na taktiku sell in may a onda je bio ožujak i očekivao se 2-mjesečni rast.
2. maksimalna cijena nije bila 14000 nego 12-12500.
3. Ja baš očekujem kroz ljeto pad u najoptimističnijem scenariju na 1500 kn a od jeseni rast. Zašto bi ti sada bio u pravu a ne ja?
Pogledaj si tko je pobjednik "Crobex za svibanj"? Dakle imam iza sebe "rezultate" pa mislim da sam mjerodavniji.
4. Tehniku je mnogo radnika prodalo i sada je u rukama špekulanata , tak da će ona dočekati 12000 kn isto kao i atln svoj ath od 280 kn, cror svoj od 482 kn, jamnica 155000 kn, itd.itd.
5. Sam kažeš da si kupio po 1450 kn a sad bi drugima uvalio po 2500 ili skuplje.

Ima još puno ali zasada dosta.
Pozdrav!
P.S. Tehnika je najviše od građevinara vezana uz stanogradnju a tu znamo kako stojimo ove i još par godina. Drugo je npr. Dalekovod. itd,itd.

kolega moj nije bitno tko je mjerodavniji .
Isto tako nije bitno tko ce komu uvaliti ja tebi ili ti meni ,a ako ocekivam THNK NA 4.000 KN za cca 10-ak dana sto ima neke logike,a IGH ocekivam na nekih 6.000 kn.
Znaci, po tvome svi su budale sto kupuju igh po ovoj visokoj cijeni od 4.400 kn.
Ako raste igh rast ce i thnk samo malo sporije.
Govorim ovo jer ocekivam rast burze slijedeci mjesec dana ,pa cak i kroz 07 mjesec ali ce sve zavisiti od izvjesca,tako da planiram prodati cijeli profitelj prije godisnjeg odmora.
Nisam rekao da ce narasti na 12.000 kn jer normalno da krajem ove godine ocekivam veliki pad burze gdje cemo osjetiti novo dno al sad idemo UP.

3. Kako mozes ocekivat kroz ljeto pad burze mislim na 07 mjesec kad se ocekivaju oizvjesca.
Vjerujem da ce biti dosta pozitivna (mislim na THNK), pa kako mislis da ce pasti? Vidis ja mislim suprotno da ce nartasti kroz 07 mjesec bar 20%, a na jesen ocvekivam rast i tek negdje kroz 11-12 mjesec ocekivam losija izvjesca i velike padove.
Tako da smatram da ce prva tri kvartala biti pozitiva ,a tek ce zadnji biti negativni( mislim na ciljelu burzu),ovo se ne odnosi na igh i thnk.Oni su sad prica sama za sebe kao sto je i HT jer ovaj veliki posao u Crnoj Gori donosit se veloke prihode objema firmama.

P.S. Sacekajmo mjesec dana ,pa cemo vidjeti tko je u pravu.
Zelim ti sve naj..naj

pozz kolega [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Over, da ti odgovorim .
1. Čudiš se tko sada prodaje Tehniku a ne čudiš se tko ju je prodavao na 1000 kn. Meni je ovo sasvim logično. Sada je 120 % skuplja i kraj je svibnja kad se mnogi odlučuju na taktiku sell in may a onda je bio ožujak i očekivao se 2-mjesečni rast.
2. maksimalna cijena nije bila 14000 nego 12-12500.
3. Ja baš očekujem kroz ljeto pad u najoptimističnijem scenariju na 1500 kn a od jeseni rast. Zašto bi ti sada bio u pravu a ne ja?
Pogledaj si tko je pobjednik "Crobex za svibanj"? Dakle imam iza sebe "rezultate" pa mislim da sam mjerodavniji.
4. Tehniku je mnogo radnika prodalo i sada je u rukama špekulanata , tak da će ona dočekati 12000 kn isto kao i atln svoj ath od 280 kn, cror svoj od 482 kn, jamnica 155000 kn, itd.itd.
5. Sam kažeš da si kupio po 1450 kn a sad bi drugima uvalio po 2500 ili skuplje.

Ima još puno ali zasada dosta.
Pozdrav!
P.S. Tehnika je najviše od građevinara vezana uz stanogradnju a tu znamo kako stojimo ove i još par godina. Drugo je npr. Dalekovod. itd,itd.


griješiš lojtra ,pogledaj koliko se trgovalo na razinama od 1000-1600kn ,sve zajedno nije koliko u zadnjih 3 dana.tako da ti ta teorija pada u vodu da prodaju oni koji su kupovali na 1000kn.

Neznam sto se moze desiti kroz 6 mjesec da bi burza pala ,naravno osim nekoliko malih korekcija.
Samo nedaj boze ..rat bi mogao da je sruse između Koreaca i USE al nevjerujem da ce se to desiti.
Situacija je malo napeta al smirit ce se to [pray]

Ajde razmisljajte malo realno bez velikog optimizma i pesimizma
– Izvjescfa Q1 su bolja od ocekivanja (nije bitno dali su napumpana) al to je stvarnost.
Ocekuju se bolja Q2 i nema razloga za rasprodajom.

Reci te mi:

navedite mi samo jedan razlog zasto bi ja u Ponediljak ili drugi dan prodao svoje dionice THNK kad firma ima dobiti i ceka je veliki posao u Crnoj Gori?

Volijo bi cuti vase misljenje jer ja stvrano nevidim nikakav razlog za pad dionice samo UP.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close