THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O novom poslu se već pisalo, no upoređujući kretanje THNK u odnosu na ostale građevinare zadnjih dana dalo bi se zaključiti da je otišla u stečaj ili da smrdi pa je se svi hoće riješiti po bilo koju cijenu.
(Pre)Optimistični scenario je da uslijed korekcije koja slijedi poslije ovolikog rasta (svih ostalih) THNK ostane iznad 900kn, a i onda teško da će biti guranje kupaca.
Godišnjeg izvješća još nema, a lako je moguće da se tu krije odgovor zašto je dionica prestala davati znakove života na bilo koje podražaje i prestala pratiti kretanja kolega u struci (ona pozitivna).

Bar su probali: [tongue]

http://www.poslovni.hr/111731.aspx


Godišnjeg izvješća još nema, a lako je moguće da se tu krije odgovor zašto je dionica prestala davati znakove života na bilo koje podražaje i prestala pratiti kretanja kolega u struci (ona pozitivna).

a zasto bi to izvjesce bilo bitno, kad je to ionako izvjesce za proslu godinu? prema tome, nema tu nesto zastrasujuce i neobicno jer se tehnika ne bavi proizvodnjom cigli nego objekata
problemi tek dolaze. kao sto su dosli "supergazeli" 🙂
nema onih koji drze kesu!

strpljenja kolega .. ovu dionicu kao i par drugih se pomalo "koči", što zbog ukrcaja odabranih, što zbog musa prodavatelja (a igra se na mus [lol] ) .. u nekom od slijedećih dizanja će i ona odletit ..
imam thnk pa nisam objektivan .. pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Primjeti se da se promet umnogostručio, pojavljuju se i nalozi od 100 komada na prodaji koji naravno ne prođu već samo plaše. Mali s ovom dionicom slabo trguju. Očigledno se neki fond-menageri muvaju zadnjih dana po ovoj dionici, a u tom slučaju je gotovo nemoguće predvidjeti u kojem će smijeru i kada.
Treba nazvat onog što je danas stavio 100kom. na prodaju folirancije radi, pa pitati dokad će je štopati [lol]

Ozbiljno sam mislio da sam propustio neku zbilja lošu vijest kad sam primjetio da poslije dobivenog posla u CG IGH skočio 70-ak%, a THNK 20-ak%.
Možda samo nije bilo sreće jer je netko dobru vijest iskoristio za pozamašan iskrcaj i ode baba s kolačima, a kad će druga tko zna…

Netko udario pred zatvaranje po asku sa sto komada [rolleyes]
To se zadnji puta desilo dok se još točno značenje riječi recesija tražilo u riječniku.

mavane prijatelju ajd malo stani na loptu.
uvatio si se tehnike pa mlatiš li ga mlatiš. valjda znaš da je nepristojno imati b2b postove ti ih imaš valjda u dva ili tri navrata.
pa nemoraš javljati daynews po pitanju tehnike onoga koga interesira ima ZSE pa neka provjeri.
ako nemaš nešto konstruktivno ili konkretno pa pričekaj malo pa nisi obligatoran pisati na ovom topicu.

a da ti javim samo da tehnika nije svoje još rekla… samo malo strpljenja

Nauči gubiti ili odustani!!!


mavane prijatelju ajd malo stani na loptu.
uvatio si se tehnike pa mlatiš li ga mlatiš. valjda znaš da je nepristojno imati b2b postove ti ih imaš valjda u dva ili tri navrata.
pa nemoraš javljati daynews po pitanju tehnike onoga koga interesira ima ZSE pa neka provjeri.
ako nemaš nešto konstruktivno ili konkretno pa pričekaj malo pa nisi obligatoran pisati na ovom topicu.

a da ti javim samo da tehnika nije svoje još rekla… samo malo strpljenja

Potpuno si u pravu, no htio sam (pre)čestim pisanjem isprovocirati neku reakciju i više pisanja o ovoj dionici (upućenijih) radi bolje opće informiranosti svih. Ili ljudi nisu zainteresirani kao na nekim drugim dionicama ili je jednostavno posjeduje premali broj ljudi, u svakom slučaju [yawn]

Evo nam se malo i Tehinka budi, ona je valjda dizelaš dok su drugi na kerozin [cry]

Kupnje:
Cijena Količina
1.410,00 29
1.409,00 3
1.330,00 15
1.323,00 11
1.322,00 8
1.321,00 5
1.306,07 10
1.306,00 2
1.305,55 2
1.303,00 3
Prodaje:
Količina Cijena
5 1.740,00
1 1.749,00
2 1.899,99
2 1.999,90
12 2.050,00
5 2.098,00
2 2.099,97
20 2.850,00
20 3.319,00
3 3.500,00

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-sanader-podigao-gradevinare%2c-a-ovi-crobex,41138.html

zar još nitko nije primjetio da se veliki iskrcavaju na svaku dobru vijest. ne samo ovdje nego na mnogim likvidnim dionicama…ovo im je skupo ili im treba za isplate udjela?

...povijest se ponavlja...

New Report

Close