THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postao sam dioničar THNK,poželite mi sreću,
Hvala,hvala!


Postao sam dioničar THNK,poželite mi sreću,
Hvala,hvala!

zar nisi rekao da ćeš čekat tehniku po 400kn

Ovakj posao dobit i nema odgovora pa šta je to pa zar je to moguće



Postao sam dioničar THNK,poželite mi sreću,
Hvala,hvala!

zar nisi rekao da ćeš čekat tehniku po 400kn
[/quote]
ja sam CVEBA NE CEBA

E druže Kalimero , to su vaša sdpeovsko-fondovska posla. Ali slabo ćete se nakrcat , većih količina nema na ovoj cijeni. Malo tko se odlučio za kapitalizaciju , tko je mislio već se istresao. IDEMO DALJE !!!

Jesu li ovo Đuro i Viadukt dobili posao ili Tehnika i IGH ?

Kakva pohlepa i optimizam na bidu , ali nema više.


E druže Kalimero , to su vaša sdpeovsko-fondovska posla. Ali slabo ćete se nakrcat , većih količina nema na ovoj cijeni. Malo tko se odlučio za kapitalizaciju , tko je mislio već se istresao. IDEMO DALJE !!!

Hmmm, samo izgleda da i tko je kupio kupio je, nema više zainteresiranih. Trgovina gotovo skroz stala zadnjih sati na +cca 5%. I da nisu dobili posao i C.G. vjerojatno bi porasli toliko po inerciji jer je dobar dio zse potegnuo gore dosta njih i više od THNK.
Od otvaranja juče 1119kn do sada 1250 kn točno 11%. Baš se i nisu utrgli od pozitive, a ni od prometa danas još uvijek ispod 300.000kn. Tja! Neda se ni usprediti sa IGH. Iako je malo neobično jer su u glavnom slabije likvidne dionice volatilnije ali eto zornog primjera da to nije uvijek pravilo.


Postao sam dioničar THNK,poželite mi sreću,
Hvala,hvala!

Sretno! [thumbsup]
Trebat će ti(nam) [wink]



E druže Kalimero , to su vaša sdpeovsko-fondovska posla. Ali slabo ćete se nakrcat , većih količina nema na ovoj cijeni. Malo tko se odlučio za kapitalizaciju , tko je mislio već se istresao. IDEMO DALJE !!!

Vjerujem da stiže metla uskoro , da su uzimali sa aska bili bi u 5 minuta na 2000kn. Ipak je ovo trenutno najbolja građevinska kupnja zasada.

Hmmm, samo izgleda da i tko je kupio kupio je, nema više zainteresiranih. Trgovina gotovo skroz stala zadnjih sati na +cca 5%. I da nisu dobili posao i C.G. vjerojatno bi porasli toliko po inerciji jer je dobar dio zse potegnuo gore dosta njih i više od THNK.
Od otvaranja juče 1119kn do sada 1250 kn točno 11%. Baš se i nisu utrgli od pozitive, a ni od prometa danas još uvijek ispod 300.000kn. Tja! Neda se ni usprediti sa IGH. Iako je malo neobično jer su u glavnom slabije likvidne dionice volatilnije ali eto zornog primjera da to nije uvijek pravilo.

[/quote]

ne mogu vjerovat da VDKT koji uopće nije u konzorciju ima veći rast od THNK.Dali to dioničari THNK rasprodavaju da bi kupili VDKT

Kolega Filon, nije isključeno da će za tako velliki posao VDKT – biti ugovorni partner / kooperant
jednom od pobjednika natječaja….. zapravo, bilo bi logično…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobro u zadnji čas sam malo kupio al slabo

New Report

Close