THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, konačnu odluku donosi Vlada….
Svaka usporedba sa Aluminijem Mostar i DLKV je zločesta.

P.S. Imam THNK i svaki rast mi odgovara

Imam Tehniku i ne odgovara mi rast.
Ali što mogu?
Izgleda da je sutra neće biti ispod soma i po.


Imam Tehniku i ne odgovara mi rast.

Stotka [thumbsup]



nude i jedan posel vani


nude i jedan posel vani

Ništa se ne nudi samo gubici na prodanim stanovima no treba priznati hrabrost naivcima koji za Tehniku nude 1.000 kuna kad će za par dana moći kupiti IGH za 900 kuna a Tehniku za 400 kuna.
[/quote]
kolega Ceba jel još čekaš Tehniku na 400kn i IGH na 900kn

Steta… Bas steta sto mi nije vise od 40% portfelja…. [cry]

Al cu sutra morat dublje u dzep!!!

Mcap 200 mil

Uz ovaj posao to treba sad ukalkulirati [lol]

Hmmm ….? Valjda ce dinko umjesto mene, da se nemucim s projekcijama … Kuzite [wink]

Sve u svemu… Osjecam slicnu pricu kao I sa citygroupom u zadnjih tjedan dana – nitko nezna fer vrjednost pa ju napucavaju po 25% dnevno>

Ugodnu vecer [thumbsup]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Eee, da su ovo druga vremena gledali bi mi danas veliki zeleni 39,97 a ne ovaj ubogi 9,97…
ali najvažnije je da ima posla i da se radi a to donosi optimizam.
[thumbsup]

Nauči gubiti ili odustani!!!

Onog koji je rekao / u medijima/ da tehnika ide na delisting treba šupiti s lijeve i desne strane !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Steta… Bas steta sto mi nije vise od 40% portfelja…. [cry]

Al cu sutra morat dublje u dzep!!!

Mcap 200 mil

Uz ovaj posao to treba sad ukalkulirati [lol]

Hmmm ….? Valjda ce dinko umjesto mene, da se nemucim s projekcijama … Kuzite [wink]

Sve u svemu… Osjecam slicnu pricu kao I sa citygroupom u zadnjih tjedan dana – nitko nezna fer vrjednost pa ju napucavaju po 25% dnevno>

Ugodnu vecer [thumbsup]

Sve ste izvrsno rekli, ne bi ni ja znala bolje.Izgleda da bu slijedećih dana propuh na asku,a ja za razliku od vas imam 50% Tehniku u portfelju.Pa čujte ova dionica je valjda najviše stradala od građevinaca a pogledajte ovo: p/e-3,5 bv-0,46 p/s-0,14.Nevjerovatno. Mislim da nema podcijenjenije dionice, a da dionica sutra skoči 100% još uvijek bi bila jeftina

E samo sam vam zaboravila reći da je blokada sutra na 1300 što je malo naravno tak da bu zblokirana u prvoj minuti a onda vjerujem da ide barem 20%

Nelikvidna je do bola, mogla bi i kopirati JANAF (ako se uključe igrači za brzu zaradu) od prije cca mjesec-dva: 150% gore pa nazad na konačnih +20-30%.
Ako ništa drugo bar nebi trebalo biti dosadno dan-dva [wink]

Kad prestaje blokada?


Kad prestaje blokada?

najkasnije u 12h

btw http://www.javno.com/hr-profit/u-rovinju-otvoren-ekskluzivni-hotel-s-5-zvjezdica_243542

Heaven or Las Vegas

New Report

Close