THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po koliko ću onda kupovati ĐURU?

Jel po nula kuna? [huh]



nude i jedan posel vani


nude i jedan posel vani

Ništa se ne nudi samo gubici na prodanim stanovima no treba priznati hrabrost naivcima koji za Tehniku nude 1.000 kuna kad će za par dana moći kupiti IGH za 900 kuna a Tehniku za 400 kuna.
[/quote]

Izgradnja stana po m2 Tehniku izađe manje od 1000eura (sa zemljištem u Zg, struka mi je) pa ako znaš da negdje prodaju ispod te cijene de napiši molim te ja bih odmah kupio nekoliko komada srednje veličine [thumbsup]

Kupnje:
Cijena Količina
1.015,08 8
1.015,07 11
1.015,06 10
1.015,00 11
1.005,00 5
941,24 20
901,00 10
900,00 2
800,00 10
707,07 2
Prodaje:
Količina Cijena
3 1.497,90
11 1.497,99
12 1.498,00
4 1.500,00
1 1.697,80
5 1.700,00
1 1.749,00
3 1.814,89
2 1.899,99
2 1.998,90

Tko je ovdje lud, najbliža ponuda i potražnja razlika 50% [undecid]

Nemaj brige, sad će neko lupiti po kupnji:


Nemaj brige, sad će neko lupiti po kupnji:

Istina lupio…
Po prodaji nitko nije lupio već mjesecima…
Ovome ko da nema kraja, možda godišnje izvješće pomogne malo, možda neka dividendica…
A možda i ne…



Nemaj brige, sad će neko lupiti po kupnji:

Istina lupio…
Po prodaji nitko nije lupio već mjesecima…
Ovome ko da nema kraja, možda godišnje izvješće pomogne malo, možda neka dividendica…
A možda i ne…
[/quote]
pa nismo ni danima bili ni u plusu mislim nA crobex pa neznam kako će i dionica koma je

Gledam ovu Tehniku, a onda ono što sam ja očekivao od ponašanja ove dionice … a vidi je danas … stvarno tužno … po meni su građevinari stvarno u banani, ali su ipak realno ruku na srce OVERSOLD skroz.

Tehnika po 1000 kuna… i još se prijeti da će ić niže .. naprosto fascinantno .. [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

A zašto ne bi išla niže?
Zato što si ti kupio po višoj [tongue]

od 12000 do 1000 kn pad od nekih 92%…
Koliko znam ništa im nije izgorilo, nikog odpustili, plaće nisu smanjili…
Čak su i relativno malo zaduženi ali nema to ništa veze kod nas…
ZSE je odavno ostala bez kapitala, ovih par miliončića trgovine na dan je čista simbolika. tržište je kod nas mrtvo i vrijednost većine dionica na ZSE nema veze sa realnošću odnosno s poslovanjem i vrijednošću firme inače bi pad vrijednosti preko 90% značio stečaj ili pomoć države da opstane. Kod nas je mnogo firmi toliko palo, a da im se u poslovanju nije ništa drastično promijenilo u zadnjih godinu i po dana.
Banana država – banana tržište kapitala…


od 12000 do 1000 kn pad od nekih 92%…
Koliko znam ništa im nije izgorilo, nikog odpustili, plaće nisu smanjili…
Čak su i relativno malo zaduženi ali nema to ništa veze kod nas…
ZSE je odavno ostala bez kapitala, ovih par miliončića trgovine na dan je čista simbolika. tržište je kod nas mrtvo i vrijednost većine dionica na ZSE nema veze sa realnošću odnosno s poslovanjem i vrijednošću firme inače bi pad vrijednosti preko 90% značio stečaj ili pomoć države da opstane. Kod nas je mnogo firmi toliko palo, a da im se u poslovanju nije ništa drastično promijenilo u zadnjih godinu i po dana.
Banana država – banana tržište kapitala…

DOK LJUDI PANIČNO PRODAJU DOTLE ĆE CIJENA IĆ DOLE

DOK LJUDI PANIČNO PRODAJU DOTLE ĆE CIJENA IĆ DOLE

E, da je samo to…
Nego nema više nigdje para da se tržište digne…


DOK LJUDI PANIČNO PRODAJU DOTLE ĆE CIJENA IĆ DOLE

E, da je samo to…
Nego nema više nigdje para da se tržište digne…
[/quote]
Ima novca u bankama.Ali narod je izgubio vjeru u dionice i rađe drži u banci na 5% nego u dionicama
koje donose 15% u nekoliko mjeseci kao što je HT ili kao što očekujemo od ERNT.
Jedino strani špekulanti mogu doći ovdje kupovati,ali sve mora biti jeftino.Sada je to već prejeftino
sa aspekta ozbiljnog analitičara,ali očito da SE PREVIŠE PAPIRA nalazi u rukama osoba koji smatraju
da vrijede malo i žele ih se riješiti.
HT je isisao lovu sa tržišta i stalno je isisava tako da stabilnog rasta nebi trebalo biti.
Međutim,to je upravo prilika da kupujemo jeftino ,a to je za strpljive prava prilika.

New Report

Close