THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Vi i takvi ste oćito ili bi trebali biti mušterije za HANFA-u , a li ne znam zašto oni poslije ovakvih Vaših iskazanih namjera ne reagiraji.

Takvi kao Vi , oćito Vam je jasno su rak rana HR TK. !!!!

Pa da naravno! Osobe koje žele biti day traderi, ili trejderi opčenito su rak rana? Jeste li vi ikada čuli da na stranim (razvijenijim) tržištima postoje daytraderi i short term traderi ? Te da se regulatorna tijela ne obrušavaju na takve individualce ? Jer to nije ništa neobično niti “rakovito”.

Možete li malo argumentirati zašto je daytrade/shortterm trade loš? Zao? Rak rana?
Baš bi volio čuti, Vaše ne sumnjam brilijantne argumente [cool]

Ili sam krivo shvatio Vaš post, pa ste se vi obrušili na mene iz nekog drugog razloga? Zato što sam rekao da je očekivan pad Tehnike za par sto kuna? To se ne smije? Glupo je?
Ili je isplao netočno možda?

Gluposti.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Koliko pratim Vi samo za Tehniku imate lose prognoze ,te drukate prema dole .Ocito da ju jaaaako volite kupiti sto jeftinije.

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]


Koliko pratim Vi samo za Tehniku imate lose prognoze ,te drukate prema dole .Ocito da ju jaaaako volite kupiti sto jeftinije.

Vi ne volite kupiti nešto jeftinije? Ne budite smiješni. [lol]
Baš drukam prema dolje, pogotovo kada govorim da je tehnika na 3000 odličan buy? Jelda? Baš sam druker pravi. Nemojte biti smiješni, čitajte postove. [bye]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Pitanje: Na cijeni od 3000 THNK ima mcap 568 milja kuna, daleko ispod 750 milja.
Dakle ili AZ mora van, ili cijena mora iznad 4000, ili se mora mijenjati zakon, ili se zapravo na kraju priče nitko neće na taj zakon niti obazirati.



Kolega Vi i takvi ste oćito ili bi trebali biti mušterije za HANFA-u , a li ne znam zašto oni poslije ovakvih Vaših iskazanih namjera ne reagiraji.

Takvi kao Vi , oćito Vam je jasno su rak rana HR TK. !!!!

Pa da naravno! Osobe koje žele biti day traderi, ili trejderi opčenito su rak rana? Jeste li vi ikada čuli da na stranim (razvijenijim) tržištima postoje daytraderi i short term traderi ? Te da se regulatorna tijela ne obrušavaju na takve individualce ? Jer to nije ništa neobično niti "rakovito".

Možete li malo argumentirati zašto je daytrade/shortterm trade loš? Zao? Rak rana?
Baš bi volio čuti, Vaše ne sumnjam brilijantne argumente [cool]

Ili sam krivo shvatio Vaš post, pa ste se vi obrušili na mene iz nekog drugog razloga? Zato što sam rekao da je očekivan pad Tehnike za par sto kuna? To se ne smije? Glupo je?
Ili je isplao netočno možda?

Gluposti.
[/quote]

Kolega ne govorite drugima o glupostima dok ne sagledate količinu svojih osobnih.

Očito da ste u Vama nekompetentnom području te ne znate o ćemu uopće prićate, za malo nauka pročitajte ćlanak na današnjem Web pg. busuness.hr i prosvjetlit će vam se sigurno

No ne garantiram da će isto utjecati na smanjenje kolićine Vaš gramzivosti.

Lijepi pozdrav.


Pitanje: Na cijeni od 3000 THNK ima mcap 568 milja kuna, daleko ispod 750 milja.
Dakle ili AZ mora van, ili cijena mora iznad 4000, ili se mora mijenjati zakon, ili se zapravo na kraju priče nitko neće na taj zakon niti obazirati.

……baš sam se pitao kad će netko postaviti to pitanje…………..gdje je sad onaj mudrac šulenta………………on sigurno zna što se radi u tom slučaju?[tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Pitanje: Na cijeni od 3000 THNK ima mcap 568 milja kuna, daleko ispod 750 milja.
Dakle ili AZ mora van, ili cijena mora iznad 4000, ili se mora mijenjati zakon, ili se zapravo na kraju priče nitko neće na taj zakon niti obazirati.

……baš sam se pitao kad će netko postaviti to pitanje…………..gdje je sad onaj mudrac šulenta………………on sigurno zna što se radi u tom slučaju?[tongue]
[/quote]

taj zakon je qurac

baš me zanima tko će kupiti udjele poduzeća iz kojih moraju izlaziti fondovi

AZ je kupovao, pa nije valjda kupovao da bi prodavao [bye]

kakav zakon , fondovi imaju ohoho vremena da podignu mcap, nem niš od toga da ce izlaziti van!

Nije problem da vrijednost padne ispod nego vrijeme koliko će se držati ispod.
Mislim da je to nekih 3mj. ali i tu je ostavljena mogućmost produženja roka.
Čini mi se da je o tome već bilo govora na forumu.

Kako god, do tada ima dosta vremna u kojemu će se već sve saznati.
Ili će tržište rasti pa će i cijena gore ili će sve propasti pa će nam taj zakon ionako biti na kraju pameti.
Uotalom kada bi sve i bilo crno mislim da bi se zakon hitnom procedurom mijenjao jer to tržište nebi moglo apsorbirati pa bi napravilo lančanu reakciju urušavanja.
Ja očekujem prvi scenarij.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


AZ je kupovao, pa nije valjda kupovao da bi prodavao [bye]

pa naravno. kratko i jasno u srž.
znaju oni šta rade [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

jer počeo sudski spor tvrtke za slucaj "kupska"

New Report

Close