THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inaće kolega, da bi Vam bilo lakše moj ulaz u THNK ja " ano dominni" 19…. po cca 540 kn.

lijep pozdrav, i m olim skinite mi se …. sa sive tvari.

SOT update

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=25368800&postcount=764

Heaven or Las Vegas

Cijena Tehnikine dionice od 2900kn zadnji puta je bila 25.04.2006
Daljni komentar mislim da nije niti potreban.
Pa ti sad budi dugoročni ulagač

sijem žito raste grahorica


Pa ljudi moji…THNK je pala sa cca.12.000 na 3.000 kn …ko da je u USA …i pred bankrotom…a svakakvih mazohista…. [tongue]

Moram priznati da je THNK-i trebalo godinu dana da dođe od 1300 kn na 3100 kn.
I u godini dana dođe od 3100kn na 8000kn. Dalje svi znamo šta je bilo.
Znači dvije godine za 1300 kna do 8000 kn.
Da li je to vama normalno, kolega? Meni nije

nalog na prodaji 100 komada po 3100kn mislim nevjerovatno…taj koji je stavio u ovo turbulentno vrjeme nalog zna da neće prodati nego čisto plašenje i rušenje cijene jer menađeri uče kako se može još bolje…još više zaraditi!!!

živjeli!!!

hm jedan ispravak ode nalog pod euforijom…i thnk zasluženo pred blokadom! pozitivnom naravno

živjeli!!!

thnk u blokadi

živjeli!!!

Ovakav razvoj situacije vani, je bez presedana, odnosno nije Tržišan, nego intervencionistički.
Da je bilo prema tržištima samima po sebi, bio bi potop i kolaps radi financijaša, a sada.. tko zna… svakako čini se bi ovo mogao biti trenutak definitivnog okreta, te početak jednog finog kratkoročnog rallya vani (preprodaja financijaša, izbori, odbijanac od 50 ritrejsmenta na sp itd..), koji bi mogao trajat jedno mjesec-dva. Mislim da su šanse za tako nešto oko 75 posto. Nakon čega je vjerojatan daljnji bear market, ali o tom po tom.

U tom periodu naša tehnika ima sve preduvjete za rast barem do 4500 kuna (u takvom scenariju) što je finih 50 posto zarade na uloženo, za one pametne koji su ulazili u trejd na 3000-3100kn [wink]

Puno sreće svima. [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Ovakav razvoj situacije vani, je bez presedana, odnosno nije Tržišan, nego intervencionistički.
Da je bilo prema tržištima samima po sebi, bio bi potop i kolaps radi financijaša, a sada.. tko zna… svakako čini se bi ovo mogao biti trenutak definitivnog okreta, te početak jednog finog kratkoročnog rallya vani (preprodaja financijaša, izbori, odbijanac od 50 ritrejsmenta na sp itd..), koji bi mogao trajat jedno mjesec-dva. Mislim da su šanse za tako nešto oko 75 posto. Nakon čega je vjerojatan daljnji bear market, ali o tom po tom.

U tom periodu naša tehnika ima sve preduvjete za rast barem do 4500 kuna (u takvom scenariju) što je finih 50 posto zarade na uloženo, za one pametne koji su ulazili u trejd na 3000-3100kn [wink]

Puno sreće svima. [thumbsup]

jesi li i ti jedan od njih

živjeli!!!

Ofc. [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Ovakav razvoj situacije vani, je bez presedana, odnosno nije Tržišan, nego intervencionistički.
Da je bilo prema tržištima samima po sebi, bio bi potop i kolaps radi financijaša, a sada.. tko zna… svakako čini se bi ovo mogao biti trenutak definitivnog okreta, te početak jednog finog kratkoročnog rallya vani (preprodaja financijaša, izbori, odbijanac od 50 ritrejsmenta na sp itd..), koji bi mogao trajat jedno mjesec-dva. Mislim da su šanse za tako nešto oko 75 posto. Nakon čega je vjerojatan daljnji bear market, ali o tom po tom.

U tom periodu naša tehnika ima sve preduvjete za rast barem do 4500 kuna (u takvom scenariju) što je finih 50 posto zarade na uloženo, za one pametne koji su ulazili u trejd na 3000-3100kn [wink]

Puno sreće svima. [thumbsup]

Dragi kolega, za ovakav naćin analize imate posebnu temu, a šta se tiće TEHK maknite svoje lešinarske sklonosti sa nje i sve bu u najboljem redu ( Vaš nick sve govori)

i ja isto pitam "jesi li ti jedan od njh"


Ovakav razvoj situacije vani, je bez presedana, odnosno nije Tržišan, nego intervencionistički.
Da je bilo prema tržištima samima po sebi, bio bi potop i kolaps radi financijaša, a sada.. tko zna…

zanimljivo razmišljanje, ali ne slažem se. kreditna kriza se pretvorila u negativni balon koji su napuhali shorteri koji su zarađivali bacajući banke na koljena. sada im je oduzeta njihova alatka i posljedica je pucanje balona. prije ili poslije balon bi ionako puknuo. i teško da će se bauk krize vratiti, baloni se ne vraćaju nakon što puknu. moguće da se bear market za koji mjesec nastavi, ali to više neće biti zbog banaka.

New Report

Close