THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda koma, pa zaljepila se cijena za doljnji boilinger i puže po njemu u abis.


a evo kako izgleda tehnika………..

uf, sudeći po grafu (a i US jučer) čini mi se da će me poklopiti odmah na otvaranju…

Heaven or Las Vegas

Rekao sam Vam prije mjesec dana gdje ide tehnika.
A vi me opet popljuvali.
Vjerujem da ispod 2500 neće ići

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

e, a da otvorimo "burzovnu kladionicu"?! Mislim da bi se dalo više zaraditi… 😉

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Bitno da kad sam lijepo upozorio kolega da će tehnika ispod 4000, onda me se ispljuvalo ko konja.
Postoji vrlo realni potencijal da tehnika ode na oko 3000 kuna, na koliko je sada trenutno moj osobni target. Ovisno o sentimentu tržišta. Naravno ako se tržište okrene da možemo za tili čas lizati opet skoro 7000, ali to nije poanta, kako se sada stvari razvijaju vjerojatnije je da ćemo prvo liznut 3000 !!

Imamo objektivno loše rezultate za ovu godinu, tužbe, narušen ugled firme, imamo sektor koji je generalno u totalnoj banani u nadolazećem vremenu… stoga mislim da pri bear udaru itekako možemo i ispod 3000… iako sumnjam da ćemo daleko ispod toga.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Bitno da kad sam lijepo upozorio kolega da će tehnika ispod 4000, onda me se ispljuvalo ko konja.
Postoji vrlo realni potencijal da tehnika ode na oko 3000 kuna, na koliko je sada trenutno moj osobni target. Ovisno o sentimentu tržišta. Naravno ako se tržište okrene da možemo za tili čas lizati opet skoro 7000, ali to nije poanta, kako se sada stvari razvijaju vjerojatnije je da ćemo prvo liznut 3000 !!

Imamo objektivno loše rezultate za ovu godinu, tužbe, narušen ugled firme, imamo sektor koji je generalno u totalnoj banani u nadolazećem vremenu… stoga mislim da pri bear udaru itekako možemo i ispod 3000… iako sumnjam da ćemo daleko ispod toga.

kolega ne treba pretjerivati sa laganjem………….ima nas koji smo pročitali izvješće
iako većina nije, pa njih možete plašiti praznom puškom [wink]

a to za konja, to ste vi rekli, ja gajim osobitu ljubav prema konjima [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ovi Bandićevci će još malo završiti u Holdingu koliko ja vidim.
Nije tržišna utakmica za njih.
Nit ima posla, nit ima para, majku mu staru da Bandiću nije trebalo dozidat vikendicu ja ne znam kog bi vraga oni radili cijelo ljeto.
Ide ovo polako prema svojoj fer cijeni [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ma ne laže on, to mu žena piše, znači, laže njegova žena [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=25181780&postcount=742

nove dizalice?
pa nije vrag da su im sve stare zauzete
valjda na bandićevoj viksi… [kiss]

a ovako nekako bi to trebalo izgledati kada bude gotovo:

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=24660642&postcount=675

Heaven or Las Vegas

nisam baš u toku s ovom dionicom, ali frend (građevinar) kaže da još nisu završili one hotele maistre u rovinju i da će ih adris uništit penalima zbog kašnjenja jer im je propala sezona?

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL


nisam baš u toku s ovom dionicom, ali frend (građevinar) kaže da još nisu završili one hotele maistre u rovinju i da će ih adris uništit penalima zbog kašnjenja jer im je propala sezona?

odlično…tvoj frend nam je otkrio kako da difersificiramo rizik ulaganja u THNK. Jedino što trebamo jest kupiti u isto vrijeme određenu količinu dionica MAIS jer ako dođe do tog penala njima će porasti prihodi pa što izgubimo ovdje zaradit ćemo tamo [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

evo malo pokazatelja, ipak su fundamenti ono na čemu se bazira odluka o investiranju ( tehnička analiza je samo pomoćni alat )

P/E 12,16
P/Bv 1,21 ( ingra 2,41 )
P/S 0,48
EV /S 0,9 ( ingra 2,8 )

P/E x P/Bv 14,59
čisti zicer

[thumbsup] [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close