THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10.7.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 18.704 9,87 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 7.355 3,88 Skrb. račun -260
4. FILIPEC FILIP 5.147 2,72 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
7. POPOVIĆ DAVORIN 3.712 1,96 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.542 1,87 Skrb. račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.591 1,37 Osnovni račun
10. NIŽETIĆ ANDRO 2.024 1,07 Osnovni račun
Ukupno: 47,47

[huh]

btw prometi od 1.7
Datum Količina
10-srp-08 29
09-srp-08 16
08-srp-08 1
05-srp-08 3
03-srp-08 18
02-srp-08 74
01-srp-08 14

ili u prijevodu, nije išlo preko burze

Heaven or Las Vegas

i još jedna sitnica, na broju 8 se trenutno nalazi erste skrb, možda je g. Filipović Franjo prebacio na skrb (jer točno tu količinu je imao) a možda i nije…

Heaven or Las Vegas

THNK mi je baš interesantna, ne trza na rast ostalih građevinara (iGHK,HDEL,DLKV),a glede na dobre fundamente trebala bi.Nije valjda ta famozna Kupska tolki uteg. IMHO dionica sa velikim potencialom, samo je pitanje, kad ce doci u fokus investitora, možda kad IGH dođe na 12K ili dlkv na 1100, pa ce se onda strelovito popuniti gap, a moglo bi se to desiti i dosta prije…Pad za više od 50% u pola godine ipak je pretjeran..

Hipaci imaju target za IGH 13924 kn,bilo bo dobro da obrate malo pažnje i na THNK… Baš bi bilo zanimljivo cuti njihovi procjenu… Moja procjena je suviše optimsticna pa je necu iznosti, pa pozivam ostale imatelje THNK, da iznesu svoje targete i njihove argumente za njih.Pošto niko više ne piše na temi, možda nas još samo par forumaša drži tu dionicu, pa ce tema opet pasti u zaborav..Vidjecemo. [proud]

Nije to ništa čudno.
Cijelo je tržište u problemima i svi čekaju.
Mislim da je oko Tehnike većinom sve rečeno pa je ostalo jedino čekanje.
Naravno da se uvijek nađe netko tko mora prodavati pa cijena lagano klizi ali čim se likvidnost tržišta poveća dignuti će se se njoj cijena.
Po meni je ovo jedna od dionica koja će u najmanju ruku pratiti tržište. Treba se malo strpiti.
Ja ju za ove pare ne prodajem pa kako god sve završilo.
Ovu situaciju vidim kao-tko čeka dočeka!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Ovo je problem inertnog managemmenta, a ne poslovanja tvretke koja inače posluje jako dobro u odnosu na ostale građevinare.
Očito da se manegamment još uvijek ne snalazi u tršišnoj ekonomijei.

Ženska koja vodi marketing je očito ***obrisano***, najvjerojatnije misle da za njih svi moraju znat i da se u promiđbu ne treba investitat.

Ipak je managemment dobio tu dionicu po cca 500 kn, i na žalost u osnovi su čisti građevinari bez bilo kakvog smisla o dioničarstvu


Ovo je problem inertnog managemmenta, a ne poslovanja tvretke koja inače posluje jako dobro u odnosu na ostale građevinare.
Očito da se manegamment još uvijek ne snalazi u tršišnoj ekonomijei.

Ženska koja vodi marketing je očito ***obrisano***, najvjerojatnije misle da za njih svi moraju znat i da se u promiđbu ne treba investitat.

Zašto je obrisano , ako je ženska stvarno dupe-glava ?????????????

Ipak je managemment dobio tu dionicu po cca 500 kn, i na žalost u osnovi su čisti građevinari bez bilo kakvog smisla o dioničarstvu

Konzorcij IGH, Konstruktora i Tehnike želi graditi autoput Bar-Boljare

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konzorcij-igh%2c-konstruktora-i-tehnike-zeli-graditi-autoput-bar-boljare,20903.html

Kako bilo, još samo 16 komada na kupnji… [shocked] [bye]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

11.7.2008 SLUŽBENO PREDSTAVLJEN NOVOOBNOVLJENI HOTEL AURORA**** U MALOM LOŠINJU KOJEG JE TEHNIKA D.D. IZGRADILA KRAJEM SVIBNJA 2008. GODINE
Novoobnovljeni Hotel Aurora**** u Malom Lošinju otvorio je svoja vrata krajem svibnja 2008. godine, a široj javnosti i budućim klijentima predstavljen je na službenom otvorenju održanom 11. srpnja 2008. godine. Goste je prilikom otvorenja srdačno pozdravio predsjednik Nadzornog odbora poduzeća Jadranka hoteli, gospodin Sanjin Šolić, koji je govoreći o politici razvoja Jadranke hoteli d.o.o. naglasio važnost podizanja kvalitete hotela na razinu od 4 zvjezdice.

http://www.tehnika.hr/aurora.pdf

Heaven or Las Vegas

http://stari.tehnika.hr/vstandard/tehnikinlist/doc/list230.pdf

novi broj lista "Tehnika"
dioničarima preporučam pročitati na stranici 6 plan za 2008 kao i trenutne procjene ostvarenja plana
[smiley]

Heaven or Las Vegas


Nije to ništa čudno.
Cijelo je tržište u problemima i svi čekaju.
Mislim da je oko Tehnike većinom sve rečeno pa je ostalo jedino čekanje.
Naravno da se uvijek nađe netko tko mora prodavati pa cijena lagano klizi ali čim se likvidnost tržišta poveća dignuti će se se njoj cijena.
Po meni je ovo jedna od dionica koja će u najmanju ruku pratiti tržište. Treba se malo strpiti.
Ja ju za ove pare ne prodajem pa kako god sve završilo.
Ovu situaciju vidim kao-tko čeka dočeka!

Slažem se sa vama!
Meni u principu lova od dionica THNK netreba daljnih 1-2 god.
tako da nemislim izlaziti van u navedenom periodu.
kad tad moramo preko 10 000kn…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close