THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je to danas opet sa burzom?

Nakon ovakve letargije koja traje već ohoho dugo,

sada opet pad.

THNK prva na blokadi…


Što je to danas opet sa burzom?

Nakon ovakve letargije koja traje već ohoho dugo,

sada opet pad.

THNK prva na blokadi…

Netko malom količinom ruši cijenu

Izišao je kratak članak u poslovnom o iznosu od 2,4 milijuna eura koje će Tehnika dobiti od prodaje zemljišta u Branimirovoj..pa eto neka se zna….ništa posebno,al barem nešto-))

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)


Izišao je kratak članak u poslovnom o iznosu od 2,4 milijuna eura koje će Tehnika dobiti od prodaje zemljišta u Branimirovoj..pa eto neka se zna….ništa posebno,al barem nešto-))

Da ali očito ne čitaju svi i ne istiću dobre vijesti nego kako kome odgovara stalno izvlači Kupsku

imali kakvih vijesti sa glavne skupštine…vidim ljepe naloge na kupnji thnk u ovim trenucima!

živjeli!!!

Može li netko nabacit’ fundamente pri ovoj cijeni? Thx!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Može li netko nabacit’ fundamente pri ovoj cijeni? Thx!

http://www.poslovni.hr/57816.aspx

P/E 16,74
P/BV 1,67
ROA % 4,00
ROE % 9,99
P/Sales 0,72
P/CF 12,67
P/EBITDA 12,09
P/EBIT 15,75
EV/EBITDA 15,80
EV/EBIT 20,58

Heaven or Las Vegas

http://stari.tehnika.hr/vstandard/tehnikinlist/doc/list229.pdf

novi broj lista "Tehnika"

Heaven or Las Vegas


Može li netko nabacit’ fundamente pri ovoj cijeni? Thx!

mislim da je kolega mislio na neku bolju procjenu, a ne ovo što piše na poslovnom…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Da mi je znat pošto je ova b…dala koja prodaje par kom. po 5250,01 i ruši cijenu velikog prometa od 5500 , kupila te dionice, stvarno za nevjerovat kakvih sve spodoba ima na ovom TK.
Volio bih sznat filozofiju tog poteza.
Hvala



Izišao je kratak članak u poslovnom o iznosu od 2,4 milijuna eura koje će Tehnika dobiti od prodaje zemljišta u Branimirovoj..pa eto neka se zna….ništa posebno,al barem nešto-))

Da ali očito ne čitaju svi i ne istiću dobre vijesti nego kako kome odgovara stalno izvlači Kupsku

[/quote]

pa ako mislim dokupiti jos malo Tehnika naravno da me zanima ishod postupaka vezanog za kupsku jer nije svejedno kupiti dionci prije ili nakon pravomocne sudske presude, sjetite samo kako je cijena krenula nizbrdo nakon objave prekrsajnog naloga koji ni nije bio pravomocan niti je imao ikakve pravne posljedice ali se posljedica na burzi i tekako osjetila. nisam uopce katastroficar niti se bavim navlakusama ali zasto da za istu dionicu platim 1.000 kn vise nego je potrebno u datom trenutku. ako cekam povoljniju kupnju ne znaci da mislim da je tvrtka losa. a ako netko ne razmislja kao ja, pa to je njegovo odnosno VAse pravo, stovise Ustavom zajamceno i nemam nista protiv onih koji misle razlicito od mene.




Izišao je kratak članak u poslovnom o iznosu od 2,4 milijuna eura koje će Tehnika dobiti od prodaje zemljišta u Branimirovoj..pa eto neka se zna….ništa posebno,al barem nešto-))

Da ali očito ne čitaju svi i ne istiću dobre vijesti nego kako kome odgovara stalno izvlači Kupsku

[/quote]

pa ako mislim dokupiti jos malo Tehnika naravno da me zanima ishod postupaka vezanog za kupsku jer nije svejedno kupiti dionci prije ili nakon pravomocne sudske presude, sjetite samo kako je cijena krenula nizbrdo nakon objave prekrsajnog naloga koji ni nije bio pravomocan niti je imao ikakve pravne posljedice ali se posljedica na burzi i tekako osjetila. nisam uopce katastroficar niti se bavim navlakusama ali zasto da za istu dionicu platim 1.000 kn vise nego je potrebno u datom trenutku. ako cekam povoljniju kupnju ne znaci da mislim da je tvrtka losa. a ako netko ne razmislja kao ja, pa to je njegovo odnosno VAse pravo, stovise Ustavom zajamceno i nemam nista protiv onih koji misle razlicito od mene.
[/quote]

Molimnavedite Ustavni amandman po kojem je takvo razmišljanje u redu, Kupska kao takva ništa ne znači znalcima, ali kod bezveznjaka stvara velike pobude

New Report

Close