THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čestitke i veliko hvala današnjim prodavačima, pogotovo onima na otvaranju [lol]

Heaven or Las Vegas


macro: ” luki007: ” Tradicionalno loše izvješće za 1. kvartal ko što je bilo prošla godine nakon fenomenalnog godišnjeg izvješča , možda zbog toga ovaj pad? ” Dajte kolega shvatite , pa nije ovo trgovina, nego graditeljstvo, gdje je naplata izvedenog i priznatog i po 90 i više dana, prema tome iznosšenje stvarnog stanja stvara oavezu po PDV-u , a da isti nije naplačen, utjeće na likvidnost , itd. da više ne s…rem, dobro je da je kontinuitet i sasvim dovoljno. Inače THNK u 2008 ima popunjesnost ug. kapaciteta cc 120% i više, da nije još uključen Avenu Mall u Osijeku , kao ni investicija na uglu Sl. avenije i Radničke koje je investitor isi za Avennu Mall, i ne spominjuči investicije Adrisa na Krugama, itd. Prema tome kolega, nema zime, samo što sitne duše (daytrederi) ruše cijene, umjesto da malo pričekaju i dobiju pun, puno više. ” Fino ciscenje do 6k, neko valjda nešto zna..[proud]

Točno, kolega.
No iskremo se nadam da nije “talog” burze odnosno daytredery na djelu !!!!!!

Jučer i danas dva totalno suprotna dana!

Jučer krenulo u pozitivnu blokadu pa pad dp kraja dana,
a danas u negativnu i na kraju će završiti u plusu!


[cry][bye] Tehnika ušla u blokadu – 11,01 [bye][bye][bye] Hoćemo li poslije blokade tek imati pad i iskrcavanje?[cry] ”

Šefe, [bye][bye][bye][bye][bye]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo tako to bude kad je čovjek prepohlepan.
Toliko su me račarali prodavatelji da sam se ponadao da će ih biti i više pa sam htio čak i crni fond novaca upucati ali nije išlo.
Nisam dizao kredu-da ne pomisli sad neko. Možda i to nebi bilo loše ali nije to za mene, jednostavno nisam spreman za takav rizik-ne mislim samo na THNK.
Gađao sam, kao što rekoh 5000 ali bi i do 5150 bio išao ali šta sad. Ni u džep ni iz džepa. Nije loš imati ni nešto para sa strane. Uglavnom debelo sam u dionicama-nadam se da neće ispasti i predebelo.

[sealed]

Svaka čast onima koji su pogodili prije blokade!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Nevjerojatno da netko u zadnjoj tansakciji sa 2 kom sruši cijenu za 200 kn, stvarno ima takta, nadam se da mu je nasušna potreba

prestajem biti daytrader kad je thnk u pitanju ostavljam je sa strane i čekam bar 10000kn jer ova trgovanja sa njom nisu za one slabih živaca![cool]

živjeli!!!

meni živci popustili pa prodao,ali sam dobro zaradio u samo 10-ak dana..ako padne,opet ulazim..


meni živci popustili pa prodao,ali sam dobro zaradio u samo 10-ak dana..ako padne,opet ulazim..

Cesttitke na zaradi, kolega, samo se bojim da ne bude ništa od pada, baš naprotiv… 7000 je iduci otpor, koji bi mogo biti slomljen ovaj tjedan bez vecih problema..[thumbsup]

Ja izašao na 6K. Kupovao po 5K. Puno sam razmišljao o ovoj odluci i definitvno odlučio da ne želim građevinare u portfelju. Smrdi mi cijela spika s nekretninama u nadolazećem periodu i mislim da idu down. Kako će to utjecati na pojedine građevinare s obzirom na izloženost određenoj djelatnosti, neznam. Možda neće uopće. Nisam stručan.

I dalje mislim da je Tehnika najbolji građevinar na ZSE i po ovim cijenama definitivno best buy u sektoru.
Za sve imatelje, nadam se da je moj potez bio pogrešan i sretno vam bilo.
Za sebe se ne brinem, lova je u brodovima[thumbsup]

I'LL BE BACK


Ja izašao na 6K. Kupovao po 5K. Puno sam razmišljao o ovoj odluci i definitvno odlučio da ne želim građevinare u portfelju. Smrdi mi cijela spika s nekretninama u nadolazećem periodu i mislim da idu down. Kako će to utjecati na pojedine građevinare s obzirom na izloženost određenoj djelatnosti, neznam. Možda neće uopće. Nisam stručan.

I dalje mislim da je Tehnika najbolji građevinar na ZSE i po ovim cijenama definitivno best buy u sektoru.
Za sve imatelje, nadam se da je moj potez bio pogrešan i sretno vam bilo.
Za sebe se ne brinem, lova je u brodovima[thumbsup]

[/b]

Hvala na dobrim željama, ja sam samo malko diverzificirao portfelj, nešto brodara pretopio u THNK, to sta sad dva moja najbolja konja za utrku, pored jednog clana TODEX-a i jednog turista.
[thumbsup]

Prošle godine u ovo vrijeme je dosegnut prvi puta ATH na 12 K .
Nisam htio prodati tada jer sam čekao 16 K .
A sad čamimo na 6 K .
Koja ironija cijele burze!

New Report

Close