THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wunderkind:

ajme ferengi kaj ti drobiš, kakvom ponovnom dnu crobexa!?!?

crobex ovih dana stvara support levele!

Drobi zato što je zakasnio.
Pa vidiš da se moli za još jedan pad pa da se i sam ukrca.
Samo da je još jedan!!
U nadi je spas ferengi, ali nada…
Tužno mi je više gledati ove što mole za pad.


ali bome danas pred kraj, kad se trend okrenuo..dionice koje su bile i po 8 i više posto u plusu zavrršile su s 3 posto u minusu…hmm..još se nije stabiliziralo..još nije…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

VENDETTA:

wunderkind:

ajme ferengi kaj ti drobiš, kakvom ponovnom dnu crobexa!?!?

crobex ovih dana stvara support levele!

Drobi zato što je zakasnio.
Pa vidiš da se moli za još jedan pad pa da se i sam ukrca.
Samo da je još jedan!!
U nadi je spas ferengi, ali nada…
Tužno mi je više gledati ove što mole za pad.

ali bome danas pred kraj, kad se trend okrenuo..dionice koje su bile i po 8 i više posto u plusu zavrršile su s 3 posto u minusu…hmm..još se nije stabiliziralo..još nije…

Ne mogu vjerovati da netko očekuje da će burza konstantno rasti.
Pa sto bi po vama značila stabilizacija ??
10 dana rasta po jedan dan 0 pa opet 10 dana rasta?
Pa gdje to ima? Tko to očekuje? Pa mora nekada i padati.
Naravno da je bilo pametno prodati prije 6 mj pa sad kupovati ali ići sad prodavati… ne znam baš.
Mislim da sad prodaju dvije vrste ljudi:
1. oni koji su se opekli pa sad i na hladno pušu tj. misle moglo bi ovo opet onako dolje kao i prije
2. špekulanti koji misle da su najpametniji pa će oni zaraditi dok svi drugi gube

Mislim da su oni svi također potrebni burzi ali nepotredbno je da ih dobrotvori potiču na paniku.
Mnogi surfaju na valovima i misle kako će tu puno zaraditi ali nisu svjesni da će ih samo jedna greška vratiti iza svih pogodaka. To su igre za velike a mali se tu šišaju-bilo i bit će.
Neki uče na tuđim iskustvima a neki na svojima. Ali kako žele nek im bude jer ja više neću trošiti riječi.
Izostavio sam tu prodaju velikih koji prodaju puno ali oni kreiraju tržište.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

[cry][bye] Tehnika ušla u blokadu – 11,01 [bye][bye][bye] Hoćemo li poslije blokade tek imati pad i iskrcavanje?[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[cry][bye] Tehnika ušla u blokadu – 11,01 [bye][bye][bye] Hoćemo li poslije blokade tek imati pad i iskrcavanje?[cry]

ne imat ćemo rast i ukrcavanje [tongue]

Heaven or Las Vegas

Šef:

[cry][bye] Tehnika ušla u blokadu – 11,01 [bye][bye][bye] Hoćemo li poslije blokade tek imati pad i iskrcavanje?[cry]

ne imat ćemo rast i ukrcavanje [tongue]

Ja se nadam da neće rasti nakon blokade. Ustvari htio bi da krene još malo dolje. Neka prodaju nisko svi koji žele. Dali će rasti danas ili za nekoliko dana meni je osobno potpuno svejedno.
Ako dođe do cca 5k ja cu još malo zagrabit pa kud puklo. (nisam planirao više nikakvu kupnju)
Ipak mislim da je nećemo još dugo gledati na 5xxxx, mislim da su ta vremena na isteku ali živi bili pa vidjeli.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Tradicionalno loše izvješće za 1. kvartal ko što je bilo prošla godine nakon fenomenalnog godišnjeg izvješča , možda zbog toga ovaj pad?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Duser:

Šef:

[cry][bye] Tehnika ušla u blokadu – 11,01 [bye][bye][bye] Hoćemo li poslije blokade tek imati pad i iskrcavanje?[cry]

ne imat ćemo rast i ukrcavanje [tongue]

Ja se nadam da neće rasti nakon blokade. Ustvari htio bi da krene još malo dolje. Neka prodaju nisko svi koji žele. Dali će rasti danas ili za nekoliko dana meni je osobno potpuno svejedno.
Ako dođe do cca 5k ja cu još malo zagrabit pa kud puklo. (nisam planirao više nikakvu kupnju)
Ipak mislim da je nećemo još dugo gledati na 5xxxx, mislim da su ta vremena na isteku ali živi bili pa vidjeli.


Slažem se..[thumbsup]

Uvjeren sam da nakon blokade rastemo. Ovo je jedan od rijetkih građevinara koji se nije oporavio od pada


imam pitanje: kupio sam tehniku na 4850-4950 u srijedu jer sam se nadao zaradi od 30ak posto u iduca 3 mjeseca. sada se desilo to da sam u plusu 35 posto za 4 dana… kako bi vi reagirali na ovo? bi li cekali 3 mjeseca ili bi ste prodali na razini kojoj ste se nadali a dosla je puno ranije? hvala na savjetima

prodao ( naime sve što sam dokupio na razinama ispod 5k , sve sam prodao na iznad 6k, i danas sam ponovo na 5,5-5,7 dokupio ( iako nisam siguran da znam što radim )[huh]


Tradicionalno loše izvješće za 1. kvartal ko što je bilo prošla godine nakon fenomenalnog godišnjeg izvješča , možda zbog toga ovaj pad?

Dajte kolega shvatite , pa nije ovo trgovina, nego graditeljstvo, gdje je naplata izvedenog i priznatog i po 90 i više dana, prema tome iznosšenje stvarnog stanja stvara oavezu po PDV-u , a da isti nije naplačen, utjeće na likvidnost , itd. da više ne s…rem, dobro je da je kontinuitet i sasvim dovoljno.

Inače THNK u 2008 ima popunjesnost ug. kapaciteta cc 120% i više, da nije još uključen Avenu Mall u Osijeku
, kao ni investicija na uglu Sl. avenije i Radničke koje je investitor isi za Avennu Mall, i ne spominjuči investicije Adrisa na Krugama, itd.
Prema tome kolega, nema zime, samo što sitne duše (daytrederi) ruše cijene, umjesto da malo pričekaju i dobiju pun, puno više.


Dinac: ” imam pitanje: kupio sam tehniku na 4850-4950 u srijedu jer sam se nadao zaradi od 30ak posto u iduca 3 mjeseca. sada se desilo to da sam u plusu 35 posto za 4 dana… kako bi vi reagirali na ovo? bi li cekali 3 mjeseca ili bi ste prodali na razini kojoj ste se nadali a dosla je puno ranije? hvala na savjetima ” prodao ( naime sve što sam dokupio na razinama ispod 5k , sve sam prodao na iznad 6k, i danas sam ponovo na 5,5-5,7 dokupio ( iako nisam siguran da znam što radim )[huh]

Vidim kolega, zaradili ste, na čemu vam ni najmanje ne zavidim , ali slobodan sam primjetiti da od kvalitetne dionive zahvaljujuči trenutnoj volatilnosti tržišta radite S ……Ranje i to veliko.
Strpljen spašen

luki007:

Tradicionalno loše izvješće za 1. kvartal ko što je bilo prošla godine nakon fenomenalnog godišnjeg izvješča , možda zbog toga ovaj pad?

Dajte kolega shvatite , pa nije ovo trgovina, nego graditeljstvo, gdje je naplata izvedenog i priznatog i po 90 i više dana, prema tome iznosšenje stvarnog stanja stvara oavezu po PDV-u , a da isti nije naplačen, utjeće na likvidnost , itd. da više ne s…rem, dobro je da je kontinuitet i sasvim dovoljno.

Inače THNK u 2008 ima popunjesnost ug. kapaciteta cc 120% i više, da nije još uključen Avenu Mall u Osijeku
, kao ni investicija na uglu Sl. avenije i Radničke koje je investitor isi za Avennu Mall, i ne spominjuči investicije Adrisa na Krugama, itd.
Prema tome kolega, nema zime, samo što sitne duše (daytrederi) ruše cijene, umjesto da malo pričekaju i dobiju pun, puno više.


Fino ciscenje do 6k, neko valjda nešto zna..[proud]

New Report

Close