THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam pitanje:

kupio sam tehniku na 4850-4950 u srijedu jer sam se nadao zaradi od 30ak posto u iduca 3 mjeseca.

sada se desilo to da sam u plusu 35 posto za 4 dana…

kako bi vi reagirali na ovo? bi li cekali 3 mjeseca ili bi ste prodali na razini kojoj ste se nadali a dosla je puno ranije?

hvala na savjetima

FerengiHr:

borism: ”

kaj si naglo promjenio ploču prvo si drukao na 4400 [bye] ” pa mislim kolika je šansa, da danas dodjemo do rezistnsa …. iako su vrli nam vični analitičari hypoa [lol] lijepo rekli da je otpor sa gornje strane već tu.. vidjet ćemo .. evo nas u crvenom… nije očekivano danas to bilo …. sad ćemo vidjet kamo ćemo nakon blokade.

Ostali dugoročni ivnestitori trebaju se ovakvi bojat, tih koji sa par dionica sruše ili štopaju cijenu!!!!!!

pa čovječe, na 175 000 kuna ti je napravljena blokada, nakon toga je protrgovano jos 300 000 kuna do cijene 6200, prosjecna cijena 6300. predstoji nam potencijalni odbijanac prema dolje cijelog crobija, sasvim je realno ponasanje cijene sada, nema nikakvog štopanja.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


imam pitanje:

kupio sam tehniku na 4850-4950 u srijedu jer sam se nadao zaradi od 30ak posto u iduca 3 mjeseca.

sada se desilo to da sam u plusu 35 posto za 4 dana…

kako bi vi reagirali na ovo? bi li cekali 3 mjeseca ili bi ste prodali na razini kojoj ste se nadali a dosla je puno ranije?

hvala na savjetima


Da li ti trebaju novci?
I da li imas nesto drugo na piku za sta mislis da ce ti donjeti veci prinos?

Trebao bi sam odgovoriti na ova 2 pitanja i onda ces znati sta ces napraviti…


imam pitanje:

kupio sam tehniku na 4850-4950 u srijedu jer sam se nadao zaradi od 30ak posto u iduca 3 mjeseca.

sada se desilo to da sam u plusu 35 posto za 4 dana…

kako bi vi reagirali na ovo? bi li cekali 3 mjeseca ili bi ste prodali na razini kojoj ste se nadali a dosla je puno ranije?

hvala na savjetima

prodaj sve, nadaj se novom testiranju dna crobexa, kupi ponovo jeftino ako se to dogodi i onda drzi do kraja godine. ako i profulaš pa ode gore dionica, ti si već zaradio 35% što je fenomenalno. svaka čast ![thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


macro: ” FerengiHr: ” borism: ”
kaj si naglo promjenio ploču prvo si drukao na 4400 [bye] ” pa mislim kolika je šansa, da danas dodjemo do rezistnsa …. iako su vrli nam vični analitičari hypoa [lol] lijepo rekli da je otpor sa gornje strane već tu.. vidjet ćemo .. evo nas u crvenom… nije očekivano danas to bilo …. sad ćemo vidjet kamo ćemo nakon blokade. ” Ostali dugoročni ivnestitori trebaju se ovakvi bojat, tih koji sa par dionica sruše ili štopaju cijenu!!!!!! ” pa čovječe, na 175 000 kuna ti je napravljena blokada, nakon toga je protrgovano jos 300 000 kuna do cijene 6200, prosjecna cijena 6300. predstoji nam potencijalni odbijanac prema dolje cijelog crobija, sasvim je realno ponasanje cijene sada, nema nikakvog štopanja.

Kolega to se zove , biti general poslije bitke,
poslije blokade treba čekat, a ne iči odmah defanzivno , osim ako se odma ne kupuje da i se zaradila “pinka”
Nešto govori i predhodni post-kolege Tomislava00

..Samo ti slušaj FerengiHr..prodaj njemu ono što nije stigao uhvatiti jeftinije…[rolleyes]

Mislim da ti je Tomislav00 dao dobar odgovor. Mene jedino brine ova sinhronizirana akcija rušenja uz istovremeno pojavljivanje “medvjeda” na forumu. Sad ili dečki super kuže TA i globalnu situaciju ili rade u u bankama i fondekima i lijepo kreiraju tržište…tko bi ga znao..???
[cool]

…Umalo zaboravih…uskoro će i izvještaji za 1Q..pa ako imaš neki insajd info…[rolleyes]

Baš mi je drago što vas je sve netko pobro ko jabuke na 6000, svaka mu čast,.
“Pohlepa čovjeka beskonačna je.”

Da li ti trebaju novci?
I da li imas nesto drugo na piku za sta mislis da ce ti donjeti veci prinos?

Trebao bi sam odgovoriti na ova 2 pitanja i onda ces znati sta ces napraviti…

nije hitno sa novcima, ali kada nesto naraste u 2 dana 30% tesko da ce tako brzo i nastaviti, ima sigurno jos dobrih ulova, mislim da se samo treba izdrzat na burzi do dividende od hta i onda kada na burzu dode 2 i pol milijarde onda treba pogadati sto ce najvise skociti.
ma pitao sam vise da vidim nekakva kratkorocna predvidanja cijene tehnike vas forumasa koji ste vec dugo u njoj, sada kako vidim je vec i gotovo, nije vise toliko visoko kao na pocetku dana, stavit cu se na 6500 pa ako prode u iduca 2-3 dana super

ajme ferengi kaj ti drobiš, kakvom ponovnom dnu crobexa!?!?

crobex ovih dana stvara support levele!


ajme ferengi kaj ti drobiš, kakvom ponovnom dnu crobexa!?!?

crobex ovih dana stvara support levele!

moguće, no to cemo morat vidjet.. nećemo dugo ćekat, pa ćemo znat [proud]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


ajme ferengi kaj ti drobiš, kakvom ponovnom dnu crobexa!?!?

crobex ovih dana stvara support levele!

Drobi zato što je zakasnio.
Pa vidiš da se moli za još jedan pad pa da se i sam ukrca.
Samo da je još jedan!!
U nadi je spas ferengi, ali nada…
Tužno mi je više gledati ove što mole za pad.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close