THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ksafaric: ” Misliš na 7250 ????[cool] ” [color=blue]6[/color].250,85

tko je ovdje ulazio u zadnje vrijeme taj nema straha
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

List Tehnika / Travanj 2008
Travanjski broj već je tiskan i dostupan je čitateljima. Uz redovite rubrike i priloge naših stalnih suradnika u ovom broju pišemo o rječkom gradilištu kampusa na Trsatu, gdje Tehnika d.d. izvodi radove na restoranu s pratećim sadržajima. Na Kvatriću u Zagrebu svečano je obilježen završetak radova na platou trga, dok su garaže otvorene prije nekoliko mjeseci.

O stanovima u Centru Zagrebačka donosimo kraću reportažu. S osobitim zadovoljstvom informiramo čitatelje da su projektanti Gimnazije u Koprivnici dobili stručnu arhitektonsku nagradu «Viktor Kovačić». Podsjećamo, mi smo taj objekt izgradili. Također pripremamo hrvatski paviljon za Expo u Zaragozi u Španjolskoj, a ima i drugih zaniljivih vijesti, stoga prolistajte «Tehniku» i bit ćete bogatiji za niz informacija. I.M.

http://stari.tehnika.hr/vstandard/tehnikinlist/doc/list226.pdf

Heaven or Las Vegas

krpa:

ksafaric: ” Misliš na 7250 ????[cool] ” [color=blue]6[/color].250,85

tko je ovdje ulazio u zadnje vrijeme taj nema straha
[thumbsup]


[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


List Tehnika / Travanj 2008 Travanjski broj već je tiskan i dostupan je čitateljima. Uz redovite rubrike i priloge naših stalnih suradnika u ovom broju pišemo o rječkom gradilištu kampusa na Trsatu, gdje Tehnika d.d. izvodi radove na restoranu s pratećim sadržajima. Na Kvatriću u Zagrebu svečano je obilježen završetak radova na platou trga, dok su garaže otvorene prije nekoliko mjeseci. O stanovima u Centru Zagrebačka donosimo kraću reportažu. S osobitim zadovoljstvom informiramo čitatelje da su projektanti Gimnazije u Koprivnici dobili stručnu arhitektonsku nagradu «Viktor Kovačić». Podsjećamo, mi smo taj objekt izgradili. Također pripremamo hrvatski paviljon za Expo u Zaragozi u Španjolskoj, a ima i drugih zaniljivih vijesti, stoga prolistajte «Tehniku» i bit ćete bogatiji za niz informacija. I.M.
http://stari.tehnika.hr/vstandard/tehnikinlist/doc/list226.pdf

Kolega, čestitam na predhodnoj komparaciji, nego nebi bilo loše da ako je moguće komparirate Bilance i RDG ostalih “jakih” graditelja (IGH, INGRA, HDEL, INDG) dovoljno samo 2007 pa ad vidim čija maca crnu vunu prede.
Tehnika je ponacvljam , ukupno jača od ovih svih navedenih, a šta bi se vidjelo iz te komparcije

Vratio se ovih dana sa 5500-5700 .
Sentimenti . Ah.

tko je kupio kupio, tko je pobrao nesto ispod 5000, kapa dolje, svi ostali koji su se krcali ispod 5500 takodjer good job. probili smo kanal silaznog trenda, čini se da crobex tek “traži svoj” vrh, biti će jako jako zanimljivo gledati sta će se dogadjati sa ovom dionicom. čini se da ćemo joj gledati support na preko 6000 sada pa na dalje [cool]

većina će početi kupovati na 7000 kuna čini mi se i onda tako dalje [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

blokada na 6500

Heaven or Las Vegas

primjetite i sljedeće, moram priznati da je primjer školski [cool]
dok smo u uzlaznom trendu (kratkorocnom) mogli bi očekivati od tehnike svašta… oni koji su kupili
oko 5000, mogli bi razmisliti da sada jos kupe dok ima vremena, jer bi mogli sve fino utopit iznad 7000..
šansa? solidna. [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


kaj si naglo promjenio ploču
prvo si drukao na 4400
[bye]

Postanite Eu-robovi



kaj si naglo promjenio ploču
prvo si drukao na 4400
[bye]

pa mislim kolika je šansa, da danas dodjemo do rezistnsa …. iako su vrli nam vični analitičari hypoa [lol] lijepo rekli da je otpor sa gornje strane već tu.. vidjet ćemo .. evo nas u crvenom… nije očekivano danas to bilo ….

sad ćemo vidjet kamo ćemo nakon blokade.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


borism: ”
kaj si naglo promjenio ploču prvo si drukao na 4400 [bye] ” pa mislim kolika je šansa, da danas dodjemo do rezistnsa …. iako su vrli nam vični analitičari hypoa [lol] lijepo rekli da je otpor sa gornje strane već tu.. vidjet ćemo .. evo nas u crvenom… nije očekivano danas to bilo …. sad ćemo vidjet kamo ćemo nakon blokade.

Ostali dugoročni ivnestitori trebaju se ovakvi bojat, tih koji sa par dionica sruše ili štopaju cijenu!!!!!!

Može netko staviti omjer K/P?

Unaprijed hvala.

New Report

Close