THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..Čitam vaše argumente za i protiv i na neki način smatram da ste svi pomalo u pravu. Firma super..poslovanje, fundamenti, trenutna tržišna cijena, ali s druge strane panika, zlonamjerni članci u novinama od nekakvih piskarala, kalkulacije da li to može još niže, sitne duše koje drukaju po forumima na dole da bi sa druge strane jeftino dokupljivali itd.
U svemu ovome mene jedino brine Uprava Firme koja na sve ovo ne ragira i ne pokušava zaštiti interese malih dioničara.Nema niti jednog suvislog demantija, objašnjenja…Vidjeli bi kako bi uprava INGRE reagirala na ovakve članke u novinama…Uopće ne sumnjam da će se cijena vratiti na stare razina..samo da li čekati, a drugi vlakići već prolaze…a u ovu izmučenu dionicu će se još dugo moći jeftino ukrcati. To je moje skromno mišljenje i baš me zanima kako će se razvijati situacija danas..[undecid]

…slažem se ali uz dodatak da tehnika ipak snosi odgovornost glavnog izvođača. uz to dodajem i da je tema kupske danas primarno u funkciji reketa (?).


U svemu ovome mene jedino brine Uprava Firme koja na sve ovo ne ragira i ne pokušava zaštiti interese malih dioničara.Nema niti jednog suvislog demantija, objašnjenja…Vidjeli bi kako bi uprava INGRE reagirala na ovakve članke u novinama…

Pogledaj top10 obje dionice pa možda i tu leži razlog ovakve “aktivnosti” Uprave. U ingri u top10 13% kod mirovinaca


..Čitam vaše argumente za i protiv i na neki način smatram da ste svi pomalo u pravu. Firma super..poslovanje, fundamenti, trenutna tržišna cijena, ali s druge strane panika, zlonamjerni članci u novinama od nekakvih piskarala, kalkulacije da li to može još niže, sitne duše koje drukaju po forumima na dole da bi sa druge strane jeftino dokupljivali itd. U svemu ovome mene jedino brine Uprava Firme koja na sve ovo ne ragira i ne pokušava zaštiti interese malih dioničara.Nema niti jednog suvislog demantija, objašnjenja…Vidjeli bi kako bi uprava INGRE reagirala na ovakve članke u novinama…Uopće ne sumnjam da će se cijena vratiti na stare razina..samo da li čekati, a drugi vlakići već prolaze…a u ovu izmučenu dionicu će se još dugo moći jeftino ukrcati. To je moje skromno mišljenje i baš me zanima kako će se razvijati situacija danas..[undecid]

Dobro sagledano, ali TEhnika ako je i kr iva (djelomično), obeštečuje na tert osiguranja, šta se tiće reakcije Uprave fali im Financijksi marketing oni su za razliku od INGRA-e samo pravi građevinari.

Sinoć Filipec bio na HRT Dnevniku , radovi u Kupskoj počinju/nastavljau u 6 mj 2008

U svemu je najbitnije da nema ljudskih žrtava.


Dakle, po meni je ovdje izvjesno tko je krivac za događaje u Kupskoj. Dijafragmu je radio Conex kao podizvođač Tehnike. U izvođenju dijafragme Tehnika nije bila ni projektant ni izvođač ni nadzor. Krivca treba tražiti isključivo među njima. Iz Tehnike će se na optuženičkoj klupi naći samo Marija Perić, dipl. ing. jer nije vodila radove i gradnju u skladu sa dozvolom. Na kojem dijelu – neznamo. Na temelju jednog istražnog zahtjeva protiv zaposlenika Tehnike, sumnjam da mogu donjeti presudu o zatvaranju firme na nekoliko mjeseci (o čemu se pisalo prije) ili nekakve enormne kazne. Puno lošije ovdje će proći Conex i Interkonzalting.

Koliko ja znam Conex je pred raspadom, neće preživiti do kraja procesa. Kupska nije razlog raspada, oni su već od prije u velikim problemima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Koliko ja znam Conex je pred raspadom, neće preživiti do kraja procesa. Kupska nije razlog raspada, oni su već od prije u velikim problemima.

Zbog tih problema su i “šparali” na Kupskoj pa su sad u još većim problemima. Ali ne samo oni već i oni koji s njima surađuju, a takvih čini mi se više neće biti. Možda bi se neki trebali pozabaviti izvlačenjem imovine iz Conexa.


..Čitam vaše argumente za i protiv i na neki način smatram da ste svi pomalo u pravu. Firma super..poslovanje, fundamenti, trenutna tržišna cijena, ali s druge strane panika, zlonamjerni članci u novinama od nekakvih piskarala, kalkulacije da li to može još niže, sitne duše koje drukaju po forumima na dole da bi sa druge strane jeftino dokupljivali itd.
U svemu ovome mene jedino brine Uprava Firme koja na sve ovo ne ragira i ne pokušava zaštiti interese malih dioničara.Nema niti jednog suvislog demantija, objašnjenja…Vidjeli bi kako bi uprava INGRE reagirala na ovakve članke u novinama…Uopće ne sumnjam da će se cijena vratiti na stare razina..samo da li čekati, a drugi vlakići već prolaze…a u ovu izmučenu dionicu će se još dugo moći jeftino ukrcati. To je moje skromno mišljenje i baš me zanima kako će se razvijati situacija danas..[undecid]

pa zar nije jucer predsj. uprave u dnevniku štitio tehniku..di češ bolje…dnevnik..a govorio je i o osiguranju…navodno bi osiguranje trebalo pokriti sve štete..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

..Nisam u zadnje vrijeme gledao dnevnik jer mi se sve skupa diže želudac kad vidim kaj se događa….O.K. Super ako se oglasio, ali moglo se to već prije i to glasnije i na više mjesta…Pa npr. pozvati male dioničare da ne podliježu panici itd…
Hoću reći da ovdje neki igrači lijepo koriste situaciju i skupljaju od paničara i nestrpljivih ulagača…[angry]


..Nisam u zadnje vrijeme gledao dnevnik jer mi se sve skupa diže želudac kad vidim kaj se događa….O.K. Super ako se oglasio, ali moglo se to već prije i to glasnije i na više mjesta…Pa npr. pozvati male dioničare da ne podliježu panici itd… Hoću reći da ovdje neki igrači lijepo koriste situaciju i skupljaju od paničara i nestrpljivih ulagača…[angry]

U potpunosti se slažem s vašim mišljenjem, kolega.

..Nisam u zadnje vrijeme gledao dnevnik jer mi se sve skupa diže želudac kad vidim kaj se događa….O.K. Super ako se oglasio, ali moglo se to već prije i to glasnije i na više mjesta…Pa npr. pozvati male dioničare da ne podliježu panici itd…
Hoću reći da ovdje neki igrači lijepo koriste situaciju i skupljaju od paničara i nestrpljivih ulagača…

… pa kaj vi mislite da se u dnevniku oglašava kad se ko sjeti?????

5.090,00 407

sjećate li se ovoga od prije par dana?
nije nitko iz top 10 prodavao…

Heaven or Las Vegas

http://www.hrt.hr/raspored/dnevnik/

Dnevnik 23.04.2008. srijeda

negdje u zadnjoj četvrtini

Heaven or Las Vegas

New Report

Close