THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, gric gric [lol]

brzo ide, idem i ja zagristi 10 komada pa se vidimo

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

ode sve pa-pa [thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

[huh]

Heaven or Las Vegas

meni cijela ova situacija smrdi po navlakuši, krobeks mora opet otići dolje, oscilirati izmedju 3300 i 3600 bar jedno vrijeme i to će dati još prilike za kupnju ispod 5000 kuna… vidjet cemo iduci tjedan dal sam u pravu, dal će trziste opet spustit tehniku ili neće[yawn]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ne znam zašto ti 500 kom nije fond skinuo kad je cijena bagatela.
Prije godinu dana je bila 8350kn. U godini dana -40%.
Pitanje je kada će ponovo eksplodirati. Po meni, uskoro.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ne znam zašto ti 500 kom nije fond skinuo kad je cijena bagatela.
Prije godinu dana je bila 8350kn. U godini dana -40%.
Pitanje je kada će ponovo eksplodirati. Po meni, uskoro.[thumbsup]

ma cijeli sektor građevine je ok!
imaju oni posla ko u priči još daljnih nekoliko godina su zakapareni.
a šta se tiče ulaska fondova…. znam neke koji su ulazili na 11 500… pa na 8 000…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Ne znam zašto ti 500 kom nije fond skinuo kad je cijena bagatela.
Prije godinu dana je bila 8350kn. U godini dana -40%.
Pitanje je kada će ponovo eksplodirati. Po meni, uskoro.[thumbsup]

Je pa desila se Kupska kaj ne?
Trajno narušavanje kredibiliteta tvrtke.
A i rezultati nisu bog zna što. Pogledaj i usporedi sa INGR npr. Nebo i zemlja.
Na koliko stojiš na asku, i hočeš li lupati po bidu?[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

prosječna protrgovana od 01.01.2006 je 6800. Ne vidim ikakvu isplativost ovih koji sada prodaju (u prosjeku naravno).

Atpl je primjerice još uvijek 50% iznad tog prosjeka. Ingra još i više.

pozdrav.

I'LL BE BACK

Vidim da sam ja i dalje upućen i preporučen da pišem samo na temama na kojima imam dionice.
Nitko nije rekao da THNK nije dobra tvrtka i da nije puno ( previše ) pala.
***obrisano***

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Vidim da sam ja i dalje upućen i preporučen da pišem samo na temama na kojima imam dionice. Nitko nije rekao da THNK nije dobra tvrtka i da nije puno ( previše ) pala. ***obrisano***

točno to, Plavi [thumbsup]
nego tko ono ima cca 6% INGR?

Heaven or Las Vegas


Baron: ” Ne znam zašto ti 500 kom nije fond skinuo kad je cijena bagatela. Prije godinu dana je bila 8350kn. U godini dana -40%. Pitanje je kada će ponovo eksplodirati. Po meni, uskoro.[thumbsup] ” Je pa desila se Kupska kaj ne? Trajno narušavanje kredibiliteta tvrtke. A i rezultati nisu bog zna što. Pogledaj i usporedi sa INGR npr. Nebo i zemlja. Na koliko stojiš na asku, i hočeš li lupati po bidu?[kiss]

Oprostite uvaženi kolega,
ne znam na osnovu čega vi to promišljate, pa svima koji pogledaju Bilancu vide da je THNK ukupnom Aktivom, a i Uk prihodom 2007 jača od INGRA-e i IGH zajedno.
Pa zar cca 50 mil neto dobiti nije dovoljno (to je čvrsta i čista dobit ) za razliku od INGRA-e.

Što se tiće Kupske, na žalost – ne upoznati u građevinarstvo krivo reagirali ( pa po tome bi se firma u NY-USA ,čija se je dizalica srušila , porušila pola NY, ubilo 5-6 ljudi i okolnih stanara trebala za sva vremena zatvorit , a menagement u doživotni zatvor)

Obzirom da Vas uvažavam kao jednog od jačih forumaša(ne po snazi) ne znam od kuda ovoakav sarkazam kada je THNK u oitanju , a INGRA sve 5 ????????????? molim pojašnjenje, možda ste u pravu pa da i ja progledam. Hvala. Ugodan vikend


Istina , plavi, piši objektivno, sve OK, ali ne samo radi VB [thumbsup]

*** obrisano ***
OK, priznajem ne bih ništa napisao da nije njega tu, najbolje je kada priznaš, odmah ti oproste ili zaborave.
Davno sam to naučio.
Inaće THNK je na ovim cijenama zbilja smiješna, ali tako je nažalost na većini drugih dionica.
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close