THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Davorine, davorine

ajde, ajde bolje ovako nego kao Luković i škvadra @ath
za nas naravno, ne za njega [wink]

Heaven or Las Vegas


Mene više zanima zašto? Svakih toliko ispadne mu nešto ali nikad da krene u veće iskrcavanje. Pa za što mu toliko zatrebale pare da prodaje po najnižoj cijeni?

neko je spominjao tu na temi da je pred mirovinom, a sad da li je to istina?

Heaven or Las Vegas


VENDETTA: ” Mene više zanima zašto? Svakih toliko ispadne mu nešto ali nikad da krene u veće iskrcavanje. Pa za što mu toliko zatrebale pare da prodaje po najnižoj cijeni? ” neko je spominjao tu na temi da je pred mirovinom, a sad da li je to istina?

Pred mirovinom je, ali o tome kolega Luki može više kazati.
Nadam se da ako se namjerava u potpunosti iskrcati, neka to učini putem dogovorenih blok transakcija, ne ‘ ciganica’.


Duser: ” VENDETTA: ” Mene više zanima zašto? Svakih toliko ispadne mu nešto ali nikad da krene u veće iskrcavanje. Pa za što mu toliko zatrebale pare da prodaje po najnižoj cijeni? ” neko je spominjao tu na temi da je pred mirovinom, a sad da li je to istina? ” Pred mirovinom je, ali o tome kolega Luki može više kazati. Nadam se da ako se namjerava u potpunosti iskrcati, neka to učini putem dogovorenih blok transakcija, ne ‘ ciganica’.

U mirovini , ali još fkcionira kao savjetnik Filipu,

Interesantno kak nedaju da ode gore .

Logika bi bila da je ovih dana došlo bar do 6 K u općem bumu .

Prošle godine to nisu radili i bila je tržišna utakmica , ali ovo sad je PLAYSTATION .

matrix90:

Duser: ” VENDETTA: ” Mene više zanima zašto? Svakih toliko ispadne mu nešto ali nikad da krene u veće iskrcavanje. Pa za što mu toliko zatrebale pare da prodaje po najnižoj cijeni? ” neko je spominjao tu na temi da je pred mirovinom, a sad da li je to istina? ” Pred mirovinom je, ali o tome kolega Luki može više kazati. Nadam se da ako se namjerava u potpunosti iskrcati, neka to učini putem dogovorenih blok transakcija, ne ‘ ciganica’.

U mirovini , ali još fkcionira kao savjetnik Filipu,

E pa onda je sve OK!
Onda i nije tako čudno.I ja da sam u mirovini vjerojatno nebi radio ništa drugačije.
Njemu više nema nekog smisla svaku dionicu čuvati ili čekati najpovoljniju cijenu.Prodaje kad mu treba i koliko mu treba. Nije da će ih sve rasprodati, a vjerojatno želi i uživati malo.
Kad tad postaneš svjestan da nije sve u velikoj hrpi novaca.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

evo nam strašila na asku prvi po redu [smiley]
šta mislite što će u ponedeljak biti? ja cisto sumnjam da nećemo dolje opet.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ja malo čistio danas 49xx, pa malo 5013, na kraju ovo ispod strašila.
Eto , valdja nisam pogriješio [huh]


evo nam strašila na asku prvi po redu [smiley] šta mislite što će u ponedeljak biti? ja cisto sumnjam da nećemo dolje opet.

To stoji još od jučerašnjeg dana (507) možda je Davorin.


ja mislim da je krajnje vrjeme da i mi krenemo [thumbsup]

Slazem se[cool][cool]

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

gric gric [tongue]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close