THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na tehnici jos uvijek postoji odredjeni rizik koji je dosta velik, vezan u tuzbe, ne zato sto realno to ima utjecaj na poslovanje firme, nego sto burza na to moze reagirat novim znacajnim padom. ja cu se suzdrzat jos od kupovanja na cijenama preko 4600, 4700 itd…

ako mi pobjegne tehnika gore, jebemu miša, sam sam si kriv, a opet sa druge strane ako ju ulovim na 4300 ili 4000, to ce biti jack pot…. ne volim to sto ce neke informacije oko sporova doć na vidjelo i sto se opcenito tehnika povlaci po sudovima za xy slucajeva, kupska je samo razvikan, ima tu još dosta toga..

Obey Ferengi Rules of Acquisition


na tehnici jos uvijek postoji odredjeni rizik koji je dosta velik, vezan u tuzbe, ne zato sto realno to ima utjecaj na poslovanje firme, nego sto burza na to moze reagirat novim znacajnim padom. ja cu se suzdrzat jos od kupovanja na cijenama preko 4600, 4700 itd… ako mi pobjegne tehnika gore, jebemu miša, sam sam si kriv, a opet sa druge strane ako ju ulovim na 4300 ili 4000, to ce biti jack pot…. ne volim to sto ce neke informacije oko sporova doć na vidjelo i sto se opcenito tehnika povlaci po sudovima za xy slucajeva, kupska je samo razvikan, ima tu još dosta toga..

Kolegam molim ispriku , ali ne serite !!!!!!
Dakle Vi stvarno niste svjesni o čemu se tu radi i kakvo blago se prodaje tza ništa .

Macro kad si tako informiran,reci nam ti.. u protivnom ne seri.
[huh]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

2FerengiHr
intenzivno se trudimo i radimo na smanjenju broja dioničara u THNK, molimo Vas da to uzmete u obzir pa da iz istog razloga ne kupujete iste, tim više što ste jako nesigurni u ovo potencijalno ulaganje

zahvalan

Duser

Heaven or Las Vegas


bas mi je zao!

ne znam kako vi to radite. Ja radim SAMO SA MOJOM LOVOM.
prvo i osnovno pravilo. pa ako imam 1t onda imam 1t i ne vise. to je moje i nikome nisam nista duzan.
kada zaradim nastavljam sa zaradjenim. ne isplacujem nista nego kupujem dalje
zao mi je da ste izgubili……
vi koji ste u margnima ste i razlog da je ovako jako palo.
mislim da je dno dosegnuto i da cemo se sutra stablizirati.


tako se radi ako želiš mirno spavati….al slako je zarađivati tuđom lovom…kad bikovi dižu al kad se gubi..s marginom se gubi dvostruko…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


na tehnici jos uvijek postoji odredjeni rizik koji je dosta velik, vezan u tuzbe, ne zato sto realno to ima utjecaj na poslovanje firme, nego sto burza na to moze reagirat novim znacajnim padom. ja cu se suzdrzat jos od kupovanja na cijenama preko 4600, 4700 itd… ako mi pobjegne tehnika gore, jebemu miša, sam sam si kriv, a opet sa druge strane ako ju ulovim na 4300 ili 4000, to ce biti jack pot…. ne volim to sto ce neke informacije oko sporova doć na vidjelo i sto se opcenito tehnika povlaci po sudovima za xy slucajeva, kupska je samo razvikan, ima tu još dosta toga..

šopingirao sam ispod 7000kn činilo mi se izvrstan ulaz sve što je ispod 7000kn kupio sam 20 dionica i sad sam u minusu nekih 40000kn, tješi me što nemam margina i mogu ih pustiti s mirom netreba mi lova da moram prodavati…prevarile me one transakcije od pola milona kuna po 6500 prije nekih mjesec dana…stvarno nevjerovatno za thnk da može toliko down…slažem se da bi ti bio jack pot ulaz na 4000kn…sa srećom[thumbsup]

živjeli!!!

skriveni na tehnici na 4800
samo se ti skrivaj budemo mi to pojeli[thumbsup]

Postanite Eu-robovi


Macro kad si tako informiran,reci nam ti.. u protivnom ne seri. [huh]

Dragi kolega vi ste advokat ??????????

Očito nemateiskustva sa građevinom, a pogotovo ne stanogradnjom , uvije postoje dvije strane, pogotovo u stanogradnji,
Pa dajte moli vas probajte shvatiti i sagledati koliko npr. stanova je TEHNIKA do sada izgradila, ništa nije idealno, svako može imati ev. primjedbu na kvalitetu , boju, itd. te smatra da je u pravu i na sud .
Što se tiće investicione izgradnje, svaki kooperant smatra da ima pravo koje nadzorni osporava, ovaj ne može naplatiti pa na sud, opravdanost je u puno takvih slučajeva upitna i obično kooperanti gube, evo nebih dalje, mislim da sam biodovoljno jasan.
Pa bože mili, nije Tehnika Konzum, kupiš izađeš i zaboravi reklamaciju, to je ipak malo složenija stvar, za Vas kolega izgleda presložena.
Nadaslje stojim na raspolaganju za polemiku od strane kompetentnih.
Pozdrav

a bilo je za i očekivat da ćemo gore…
reda radi podsjetit ću nas sve da je THNK bila trgovana u solidnim količinama i preko 12 000 kn
što znači da smo sa današnjim danom (4800) negdje oko -60%
mora to uskoro na barem -20% ili ti ga cca 10 000
slažeš li se samnom Duster, matrix90, janlana?

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Uskoro je vidimo na startnim pozicijama ,mislim na startnih 12,000 kn .

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

Danas je puno bolja krvna slika, zar ne?


Danas je puno bolja krvna slika, zar ne?

da, porast od +12% ssa prometom preko 1 milje!
to je vrlo ohrabrujuće za nas male dioničare.[smiley]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close