THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da li se netko usudi ozbiljno najaviti cijenu thnk-a sa datumom 31.12.2008 uz naravno argumentirano obrazloženje.

Pozdrav svim Tehničarima i hrabro nema predaje!!!!!!!!!


da li se netko usudi ozbiljno najaviti cijenu thnk-a sa datumom 31.12.2008 uz naravno argumentirano obrazloženje.

Pozdrav svim Tehničarima i hrabro nema predaje!!!!!!!!!

Pa ja mislim da će biti između 1 i 100 000 kn! Razloga je bezbroj da ih sad ne nabrajam sve. Možeš me držati za riječ.
Nego rekao bih ti i točnije ali nisi napisao u koliko sati 31. 12. pa da ne bubam sad na pamet.
Sretno.[shocked]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


da li se netko usudi ozbiljno najaviti cijenu thnk-a sa datumom 31.12.2008 uz naravno argumentirano obrazloženje. Pozdrav svim Tehničarima i hrabro nema predaje!!!!!!!!!

Iskreno, najvljivao ne bi ništa konkretno ali se nadam više nego na sadašnjoj razini.
[thumbsup][wink]

pa bit ce visa nago sto je sada to je gotovo garantirano.. cak i dosta vise..
cini se da je ova cijena dosta povoljna ipak… dosad sam mislio ulazit na 9 pa na 8 ali nisam… onda sam na 7.4 mislio da je dno za nju, ali sam se sj…. posteno…sad mi se opet ovo cini kao dno.

sta mislite isplati li se kupit nesto sada na ovoj cijeni… dugorocno sigurno.. ali nebi htio da me pad na 4600 kuna “iznenadi” … jel mislite da je to moguće? čini se da prodaja nije spremna nikako ispod 5000 ići…

Obey Ferengi Rules of Acquisition


pa bit ce visa nago sto je sada to je gotovo garantirano.. cak i dosta vise.. cini se da je ova cijena dosta povoljna ipak… dosad sam mislio ulazit na 9 pa na 8 ali nisam… onda sam na 7.4 mislio da je dno za nju, ali sam se sj…. posteno…sad mi se opet ovo cini kao dno. sta mislite isplati li se kupit nesto sada na ovoj cijeni… dugorocno sigurno.. ali nebi htio da me pad na 4600 kuna “iznenadi” … jel mislite da je to moguće? čini se da prodaja nije spremna nikako ispod 5000 ići…

pohlepa nije dobra niti u rastu niti u padu, sve je moguće

Heaven or Las Vegas


29.02.2008. 11:29
ode ovaj sa 6999. čini se da bi mogla na 5000?


danas po 5000 kuna kupujemo?
nije nemoguće…


FerengiHr:
“čisto sumnjam.. ionako kod nas cijene ne idu po zdravoj logici baš previše.. komforno se ova dionica može udomačiti na 4600 gdje je bila pred godinu dana i tamo ostati jedno vrijeme… a onda ću i ja poćet kupovat[proud] ”


mnogo zanimljivo.. danas stječem dojam da neće puno dolje… mozda griješim mozda ne.. čini se da nam je tehnika došla dosta blizu svog dna…


pa bit ce visa nago sto je sada to je gotovo garantirano.. cak i dosta vise..
cini se da je ova cijena dosta povoljna ipak… dosad sam mislio ulazit na 9 pa na 8 ali nisam… onda sam na 7.4 mislio da je dno za nju, ali sam se sj…. posteno…sad mi se opet ovo cini kao dno.

sta mislite isplati li se kupit nesto sada na ovoj cijeni… dugorocno sigurno.. ali nebi htio da me pad na 4600 kuna “iznenadi” … jel mislite da je to moguće? čini se da prodaja nije spremna nikako ispod 5000 ići…

Sad ste objasnili razloge prethodnih navlačenja, kolega. Dobro ste primjetili opiranje na 5000, makar je sve moguće. Pazite da se ne prekalkulirate, pa da Vam radi 400-500kn ne pobjegne cijena. Za Tehniku i njezine fundamente je to zanemarivi iznos.
Btw, ima li tko od kolega eventualne nove info u vezi one sudske sage oko Kupske?



29.02.2008. 11:29
ode ovaj sa 6999. čini se da bi mogla na 5000?


danas po 5000 kuna kupujemo?
nije nemoguće…


FerengiHr:
“čisto sumnjam.. ionako kod nas cijene ne idu po zdravoj logici baš previše.. komforno se ova dionica može udomačiti na 4600 gdje je bila pred godinu dana i tamo ostati jedno vrijeme… a onda ću i ja poćet kupovat[proud] ”


mnogo zanimljivo.. danas stječem dojam da neće puno dolje… mozda griješim mozda ne.. čini se da nam je tehnika došla dosta blizu svog dna…

FerengiHr:

pa bit ce visa nago sto je sada to je gotovo garantirano.. cak i dosta vise..
cini se da je ova cijena dosta povoljna ipak… dosad sam mislio ulazit na 9 pa na 8 ali nisam… onda sam na 7.4 mislio da je dno za nju, ali sam se sj…. posteno…sad mi se opet ovo cini kao dno.

sta mislite isplati li se kupit nesto sada na ovoj cijeni… dugorocno sigurno.. ali nebi htio da me pad na 4600 kuna “iznenadi” … jel mislite da je to moguće? čini se da prodaja nije spremna nikako ispod 5000 ići…

Sad ste objasnili razloge prethodnih navlačenja, kolega. Dobro ste primjetili opiranje na 5000, makar je sve moguće. Pazite da se ne prekalkulirate, pa da Vam radi 400-500kn ne pobjegne cijena. Za Tehniku i njezine fundamente je to zanemarivi iznos.
Btw, ima li tko od kolega eventualne nove info u vezi one sudske sage oko Kupske?

[/quote]

lijepo ste me citirali kolega, svaka vam čast. iz vašeg citiranja mene se vidi da sam konzistentan u razmisljanju, mozda malo manje u izrazavanju [smiley] … ja sam se zaletio pa kupio na 7400 i to me sada boli jer mislim da sam trebao biti puno pametniji … ali sta je tu je… srecom sam 90 posto u kešu pa čekam da vidim sta ce se odvijati… naprosto mi nije jasno kako ljudi misle da dionica ova koja je pred godinu dana kostala 4500 kuna, sada vrijedi 12 000, i to samo zato jer je toliko vrijedila jedno kraće vrijeme.. sve je zivo na nasem trzistu bilo prenapuhano i trebalo je sve prodat prije korekcije u 11 mjesecu i čekat … i sad su mnogi popusili jer su kupovali skupo pa drukaju prema gore i rade navlakuše i neznam sta. tehnika ima odlicne fundamente, i dugorocno tko sada kupi dionicu po 5000 PRAKTICNO NE MOZE izgubiti… ili vrlo malo…

a oni moji postovi nisu nikakvo navlačenje, jer ako ste pročitali postove onda viditie da sam sumnjao na veliki pad jos tamo dok smo plovili iznad 7000 ali sam se ipak preracunao i rekao sam sebi pa neće valjda.. i kupio budala na 7400 skupo… a onda sam kasnije samo potvrdjivao ono sto sam rekao u prvom postu..

i opet kazem komforno moze tehnika tamo di je bila pred godinu dana a to je na 4500 kuna i onda od tamo opet do kraja godine na jedno 8000 po meni sasvim moguce…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

jos uvijek mislite da je 5000 nemoguće ?

Obey Ferengi Rules of Acquisition

gringo
korisnik od: 17.03.2008.

U svezi Kupske vidi iz prve ruke (logiraj se na http://WWW.TEHNIKA.HR) i iz njihovog lista isčitaj intervju sa Filipecom.
Pozdrav


“…”


Hvala, kolega. Vidio sam već to izdanje lista, Filipec se tu dotiče prekršajnog postupka i žalbe na nalog. Negdje sam nedavno pročitao da je sljedeće ročište u svibnju (?). Zanimalo me ovo oko pokretanja kaznenog postupka ŽDO po Koštinoj prijavi i odštetnom zahtjevu. Nisam stigao čeprkati u zadnje vrijeme, pa sam upitao ako tko od cijenjenih kolega forumaša ima neki info o zadnjim zbivanjima…


macro: ” “…” ” Hvala, kolega. Vidio sam već to izdanje lista, Filipec se tu dotiče prekršajnog postupka i žalbe na nalog. Negdje sam nedavno pročitao da je sljedeće ročište u svibnju (?). Zanimalo me ovo oko pokretanja kaznenog postupka ŽDO po Koštinoj prijavi i odštetnom zahtjevu. Nisam stigao čeprkati u zadnje vrijeme, pa sam upitao ako tko od cijenjenih kolega forumaša ima neki info o zadnjim zbivanjima…

Ništa, ništa, kolega, sve u najboljoj namjeri .

Ima li netko uvid da li se neki fond iskrcava na ovoj dionici??Sad već postaje suludo….ali cijela burza je u k…cu

New Report

Close