THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma pa njemu su zadnji trenutci još od 10 000!
I uvijek je zadnji čas za kupnju, a on uvijek dokupljuje i mjesecima nakon toga.
Malo mi je čudno sve to!

Evo kad sam zadnji put prodao THNK…
a da nadokupljujem… puno je više razloga zašto kupiti nego zašto ne kupiti…[smiley]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


matrix90: ” Kod mene: [color=blue]Strpljen – spašen[/color] ” tak je tak, neg kak [lol] treba biti strpljen dok se znalci spašavaju[tongue] [lol] [lol] [lol]

Ne bi se složio.
Znalci ili miruju ili kupuju ( kao ja ) ako imaju casha.

rano je još za to, rano je kume [cool]


rano je još za to, rano je kume [cool]

Nije rano bez brige.

Oce li jos nesto uletjeti ovih dana [cool][cool]

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

danas po 5000 kuna kupujemo?
nije nemoguće…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Svi su pričali cijelu 2007 o prenapuhanosti cijene .
Sadašnja uz P/E 16,98 pokazuje da je ova cijena više nego odlična za ulazak i
stvarno nema više realnih razloga za daljnji pad cijene.

Mislim da je dno dotaknuto.

Naravno uvijek će se naći drukera koji će govoriti IDE TO JOŠ DOLE , IDE TO NA 4000 , …..!!
Ali poslovanje firme , fundamenti firme , OPĆI PORAST GRAĐEVINSKIH RADOVA U SIJEČNJU I VELJAČI OD 10,5 % , daju ipak optimizma i vjerujem pozitivni vjetar u leđa našoj TEHNICI.


Svi su pričali cijelu 2007 o prenapuhanosti cijene .
Sadašnja uz P/E 16,98 pokazuje da je ova cijena više nego odlična za ulazak i
stvarno nema više realnih razloga za daljnji pad cijene.

Mislim da je dno dotaknuto.

Naravno uvijek će se naći drukera koji će govoriti IDE TO JOŠ DOLE , IDE TO NA 4000 , …..!!
Ali poslovanje firme , fundamenti firme , OPĆI PORAST GRAĐEVINSKIH RADOVA U SIJEČNJU I VELJAČI OD 10,5 % , daju ipak optimizma i vjerujem pozitivni vjetar u leđa našoj TEHNICI.

čisto sumnjam.. ionako kod nas cijene ne idu po zdravoj logici baš previše.. komforno se ova dionica može udomačiti na 4600 gdje je bila pred godinu dana i tamo ostati jedno vrijeme… a onda ću i ja poćet kupovat[proud]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


janlana: ” Svi su pričali cijelu 2007 o prenapuhanosti cijene . Sadašnja uz P/E 16,98 pokazuje da je ova cijena više nego odlična za ulazak i stvarno nema više realnih razloga za daljnji pad cijene. Mislim da je dno dotaknuto. Naravno uvijek će se naći drukera koji će govoriti IDE TO JOŠ DOLE , IDE TO NA 4000 , …..!! Ali poslovanje firme , fundamenti firme , OPĆI PORAST GRAĐEVINSKIH RADOVA U SIJEČNJU I VELJAČI OD 10,5 % , daju ipak optimizma i vjerujem pozitivni vjetar u leđa našoj TEHNICI. ” čisto sumnjam.. ionako kod nas cijene ne idu po zdravoj logici baš previše.. komforno se ova dionica može udomačiti na 4600 gdje je bila pred godinu dana i tamo ostati jedno vrijeme… a onda ću i ja poćet kupovat[proud]

Može se ona komotno udomačit i na 6400 i to ne bi bilo precijenjeno, nego u ovom umjetnom uništavanju
burze , i podcijenjeno !

mnogo zanimljivo.. danas stječem dojam da neće puno dolje… mozda griješim mozda ne.. čini se da nam je tehnika došla dosta blizu svog dna…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

[color=blue]Prilika za Tehniku[/color]

[color=blue]Osijek dobiva Avenue Mall vrijedan 40 milijuna eura [/color]

[color=black]Tvrtka Globe Trade Centar investirat će više od 40 milijuna eura u novi shopping centar u Osijeku, a ekskluzivni zastupnik za iznajmljivanje drugog Avenue Malla je Colliers International Hrvatska.[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=daeb596d-98fe-49bc-a65f-626dffdc129a&RubricID=fec3107f-234e-4947-b8ea-639cd413e7c6&readcomment=1#comment

http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=5ffe17f6-29c0-4bf7-94fd-5cd688da53e5

Znatan pad vrijednosti dogodio se u sektorima građevine i brodara. IGH (IGH-R-A) pao je 5,62 posto, Ingra 8,08 posto, dok je Dalekovod (DLKV-R-A) pao 2,79 posto. Tehnika nije pratila trend ostalih građevinara, dan je završila u pozitivnom teritoriju, 3,44 posto u plusu.

decoupling na djelu [rolleyes]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close