THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..


] ” Priče o tome da će rast krenuti za dva kvartala mogu upućivati i na slijedeće: – prodajite dionice sada pa ih kupite za pola godine jer neće u međuvremenu rasti. Sve su to glupe priče. Nitko ne može odrediti kada će početi rast jer to ovisi o previše faktora. Sutra može se pojaviti neki amerrički fond i pokupovati sve što vrijedi po ovim cijenama, a da je uložio možda tek koji postotak svog portfelja.

..Ovako..slažem se sa ovime što si rekao…..nitko ne može znati kad će ovi manipulatori odlučiti da treba preokrenuti trend ili će ih možda preduhitriti neki strani fondovi i za bagatelu pokupovati sve što vrijedi na ovom tržištu….ako stranci uspiju zbog ovog sranja na našoj burzi pokupovati sve kvalitetne firme prije mirovinaca…. onda nekog stvarno treba objesiti javno na trgu bana Jelačića..a i dalje stoji da svatko oda nas “malih” može riskirati sa ulazom ili izlazom u pravom trenutku…i naravno činjenica je da će nas većina popušiti….[undecid]

Koja se ulica danas urušila?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Koja se ulica danas urušila?

Pokušao sam Vam reći kad je padala sa 7k, al ste me napali i moderator me brisao.
Imao sam “poluinfo” da brišem van ak sam u THNK, al nasreću nisam bio.
Tada je bilo rečeno da ide na 5-5,5 k, to bi značilo da neće više (puno) dole.
Al neće ni gore “navodno” jer će se neki problemi pojavit sa Muzejom (rokovi, materijali, interijer…)
Sretno.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

nisam vlasnik ove dionice ali planiram nešto kupiti kada bude nešto viće love slobodno, no nije mi jasno da ovo može ići ovoliko dolje i još se ne vidi dno. Kakva rušenja i šteta![undecid]

dan je pametniji od noći

Osnovni fundamentalni pokazatelji
P/S 0,76 4/07
P/E 16,87 4/07
P/B 1,74 4/07
Dividendni prinos 7,65 % 4/07
ROE 10,30 % 4/07

http://www.mojedionice.com/

Da mi je netko rekao da mogu kupovati Tehniku s ovim fundamentima ne bi vjerovao, šteta što se nema keša za daljnji dokup!


Osnovni fundamentalni pokazatelji P/S 0,76 4/07 P/E 16,87 4/07 P/B 1,74 4/07 Dividendni prinos 7,65 % 4/07 ROE 10,30 % 4/07 http://www.mojedionice.com/ Da mi je netko rekao da mogu kupovati Tehniku s ovim fundamentima ne bi vjerovao, šteta što se nema keša za daljnji dokup!

dividendni prinos je 1,6% (90 kn/5463 kn)

Heaven or Las Vegas

Ovo je stvarno tužno, K/P je 59 / 1109
Pa ZDNK ima bolji odnos K/P od jednog giganta kao THNK.

Kupnja – THNK-R-A
5 5.262,00
10 5.250,00
13 5.200,01
20 5.200,00
1 5.180,00

Prodaja – THNK-R-A
4 5.989,00
9 5.999,00
13 6.000,00
2 6.100,00
2 6.148,96

Ignore: KressoM, delux

Cijena je na razini prije IPO INA.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Cijena je na razini prije IPO INA.

da nisi zabrijao malo?

Heaven or Las Vegas

Zašto zabrljao? Pogledaj cijenu Tehnike oko 01.12.2006. godine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto zabrljao? Pogledaj cijenu Tehnike oko 01.12.2006. godine.

4560-4605

Heaven or Las Vegas


4560-4605

..još malo, pa sad će…
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close