THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


di vidiš ijedan napad!?

ja sam samo postavio pitanje na koje vjerojatno neću dobit nikakav il u boljem slučaju preko q odgovor!

[cool]


a mogu ti ja malo proguglati…al ono preko q, kako kažeš..

..al evo..radio sam prije analizu thnk i firma mi se zbilja svidila…ali kad su brokeri počeli kupovati za portfeljaše na 11 k..malo sam se ukipio…i onda..buć..i kupska i sve…al da sam u kešu , vjerovatno bi ulazio al kako čujem fali keša svima..pa tako i meni…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


A da ubacimo PEG u HDEL? Što kaže?

Tko ubaci PEG u INDG ima čevape! [smiley]


moze se hebat, ne pali kod gubitasa

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

e tu sam te čekao … dok ti primjeniš te svoje kung fu fore … prošla baka s kolačima …

šalu na stranu, iskreno, meni se Ingra čini boljom opcijom … thnk je jeftina trenutno, zato što je izgubula na cijeni … budući poslovi su na strani ingre (ako ništa drugo, veća je dobit na projektima koje će raditi inga, nego thnk)

I love the Smell of Profits in the Morning

[color=blue]Prilika za Tehniku[/color]

[color=blue]Umjesto Krašograda, stanovi za 1500 eura po kvadratu[/color]

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2008,4,3,,114580.jl

Dobro došli u prošlost !

Konkretno SIJEČANJ 2007 !

Nadam se da je ovih 25 komada do sada spasilo nekom život , jer to bi trebao biti jedini razlog za ovak
glupu prodaju!


Dobro došli u prošlost ! Konkretno SIJEČANJ 2007 ! Nadam se da je ovih 25 komada do sada spasilo nekom život , jer to bi trebao biti jedini razlog za ovak glupu prodaju!

bit će toga još, pogledaj si odnos ukupne K i P..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Neće Febo, neće, već od sutra ja popravljam stanje na kupnji, samo da prebacim ove novce od prodaje nekretnine na brokerski[thumbsup][thumbsup]

I nije mi jasno zašto ovi znalci petljaju Dalekovod sa građevinarima, Dalekovod kod nas NEMA konkurencije[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Neće Febo, neće, već od sutra ja popravljam stanje na kupnji, samo da prebacim ove novce od prodaje nekretnine na brokerski[thumbsup][thumbsup] I nije mi jasno zašto ovi znalci petljaju Dalekovod sa građevinarima, Dalekovod kod nas NEMA konkurencije[lol]

DLKV i nije klasični građevinac, no ova tema se ne zove DLKV nego THNK, a ti se postavi samo pazi da te ne razbiju u paramparčad poput onog lika na 6000 od prošlog tjedna…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ja kupujem već neko vrijeme, naravno lovim padajuće noževe, baš sam se jučer porezao………………….vidjeti ćeš prste večeras[shocked][shocked]

Meni se sviđaju fundamenti Tehnike, sve su bolji i bolji ( kako cijena pada ) i objektivno najbolji su od svih građevinara[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

a za taj bex sam čuo samo iz vaših priča [wink]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Meni se sviđaju fundamenti Tehnike, sve su bolji i bolji ( kako cijena pada ) i objektivno najbolji su od svih građevinara[thumbsup][thumbsup][thumbsup] a za taj bex sam čuo samo iz vaših priča [wink]

..slažem se…samo šta ti vrede fundamenti kad se THNK rasprodaje džabe…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

….Gotovo sve kavalitetne dionice se prodaju džabe…glupo mi je već sve to i komentirati….tko hoće prodavati neka prodaje ….i to je to. Fundamenti, dobri ili loši Fi , TA… trenutno je sve to nebitnno. Kad gospoda manipulatori dovoljno zgrabe i odluče krenuti gore onda ćemo rasti…Nas male može jedino mučiti dilema da li trenutno izaći sa gubitkom i možda uloviti povoljnije pozicije prije rasta….Ako su ove špekulacije sa rastom tek na jesen istinite….neka svatko za sebe procijeni što raditi…tko je u cashu taj je trenutno car.
Zahvaljujem Iveku što me je odgovorio od margina prije cca. 2 mjeseca[embarass]


….Gotovo sve kavalitetne dionice se prodaju džabe…glupo mi je već sve to i komentirati….tko hoće prodavati neka prodaje ….i to je to. Fundamenti, dobri ili loši Fi , TA… trenutno je sve to nebitnno. Kad gospoda manipulatori dovoljno zgrabe i odluče krenuti gore onda ćemo rasti…Nas male može jedino mučiti dilema da li trenutno izaći sa gubitkom i možda uloviti povoljnije pozicije prije rasta….Ako su ove špekulacije sa rastom tek na jesen istinite….neka svatko za sebe procijeni što raditi…tko je u cashu taj je trenutno car. Zahvaljujem Iveku što me je odgovorio od margina prije cca. 2 mjeseca[embarass]

Priče o tome da će rast krenuti za dva kvartala mogu upućivati i na slijedeće:
– prodajite dionice sada pa ih kupite za pola godine jer neće u međuvremenu rasti.

Sve su to glupe priče. Nitko ne može odrediti kada će početi rast jer to ovisi o previše faktora. Sutra može se pojaviti neki amerrički fond i pokupovati sve što vrijedi po ovim cijenama, a da je uložio možda tek koji postotak svog portfelja.

New Report

Close