THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Duser:

Oznaka Industrija P/E P/BV P/Sales THNK Graditeljstvo 18,53 1,91 0,86 INGR Graditeljstvo 24,63 2,94 2,54 DLKV Graditeljstvo 27,64 4,13 1,31 IGH Graditeljstvo 28,73 4,75 2,52 HDEL Graditeljstvo 39,98 3,37 0,60 LVCV Graditeljstvo 52,01 1,81 1,15 VDKT Graditeljstvo 63,78 3,99 0,42 http://www.poslovni.hr/content/jdd.aspx mislim da su sva izvješća izašla, za LVCV nisam siguran

Ingra najpotcjenjenija, postaj i porast prihoda i dobiti, ne manipuliraj.
Ovo ti je staticki pokazatelj..

kolega ako smijem zamoliti kratke instrukcije između statičkih i vjerojatno dinamičkih pokazatelja i selekciju koji su koji il čiji i kako da ih primjenjujemo po statici kako po dinamici il što već s njima!?

hvala!


Duser: ” Oznaka Industrija P/E P/BV P/Sales THNK Graditeljstvo 18,53 1,91 0,86 INGR Graditeljstvo 24,63 2,94 2,54 DLKV Graditeljstvo 27,64 4,13 1,31 IGH Graditeljstvo 28,73 4,75 2,52 HDEL Graditeljstvo 39,98 3,37 0,60 LVCV Graditeljstvo 52,01 1,81 1,15 VDKT Graditeljstvo 63,78 3,99 0,42 http://www.poslovni.hr/content/jdd.aspx mislim da su sva izvješća izašla, za LVCV nisam siguran ” Ingra najpotcjenjenija, postaj i porast prihoda i dobiti, ne manipuliraj. Ovo ti je staticki pokazatelj..

bolje vrabac u ruci nego golub na gradni …

a što niste stavili pokazatelje jednog od navjećih građevinara u Hrvata … njega uvijek izostavite …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ingra najpotcjenjenija, postaj i porast prihoda i dobiti, ne manipuliraj. Ovo ti je staticki pokazatelj..

manipulacija je točno koji dio?
možda to što sam izbacio INDG i NEXE?
uostalom stavio sam link pa neka gleda tko i što hoće
inače nitko sretniji od mene ako Ingra ode na 6digit, pogodi zašto?

Heaven or Las Vegas


kolega ako smijem zamoliti kratke instrukcije između statičkih i vjerojatno dinamičkih pokazatelja i selekciju koji su koji il čiji! i kako da ih primjenjujemo kao takve? hvala!

dinamički je promijena u više uzastopnih kvartala a statički bi bio u strukturi izvješća unutar jednog perioda…
eto ja ti odgovaram jer on vjerojatno neće…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

blueman je mislio na budućnost, a ne na prošlost …

I love the Smell of Profits in the Morning

wunderkind:

kolega ako smijem zamoliti kratke instrukcije između statičkih i vjerojatno dinamičkih pokazatelja i selekciju koji su koji il čiji! i kako da ih primjenjujemo kao takve? hvala!

dinamički je promijena u više uzastopnih kvartala a statički bi bio u strukturi izvješća unutar jednog perioda…
eto ja ti odgovaram jer on vjerojatno neće…


wunderkind:

kolega ako smijem zamoliti kratke instrukcije između statičkih i vjerojatno dinamičkih pokazatelja i selekciju koji su koji il čiji! i kako da ih primjenjujemo kao takve? hvala!

dinamički je promijena u više uzastopnih kvartala a statički bi bio u strukturi izvješća unutar jednog perioda…
eto ja ti odgovaram jer on vjerojatno neće…

da znam, on to naplaćuje! [lol]

al nisam tebe pito i volio bi dinamičnije objašnjenje! [tongue]

nego i iz “statičkih” pokazatelja se može puno toga o budućnosti izvuć jer je sve firme imaju, zar ne? [smiley]


blueman je mislio na budućnost, a ne na prošlost …

blueman nije očito uopće ništa mislio već je htio ispast inteligenti investitor…
[proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

fazan:

blueman je mislio na budućnost, a ne na prošlost …

blueman nije očito uopće ništa mislio već je htio ispast inteligenti investitor…
[proud]


uh, koji simultani napadai…hehe …tuđe nećemo a ko dirne naše dobit če po pičliću..

i moj doprinos..bla bla … podcijenjeno[smiley]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

di vidiš ijedan napad!?

ja sam samo postavio pitanje na koje vjerojatno neću dobit nikakav il u boljem slučaju preko q odgovor!

[cool]

ma ubacite PEG pa ce vam biti jasnije sto je Blu mislio,,,, Ingra ima CAGR 50% zadnje tri godine…

Osim toga DLKV, THNK, INGRA i VDKT, definitivno nisu peer grupa,
to sve spada u gradjevinsku djelatnbost , ali nije nesto sto se moze usporedjivati[kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ajmo dalje, ko će još osim bluemana sve odgovorit što je on mislio? [smiley]

A da ubacimo PEG u HDEL? Što kaže?

Tko ubaci PEG u INDG ima čevape! [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close