THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo procijene…oće li Tehnika još niže ili neće te kad bi opet mogla na razine od ranije (barem na 8000 kn)?
Ja mislim da će još niže ali samo privremeno
[undecid]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

dođem na forum nqkon tjedan dana a vi još lupate po tzv. zabrani rada tehnike.
Pa to već vrapci znaju da ne stoji !

Uostalom, odite do Vukovarske, zgrada pored Eurotowera, i pročitajte obavjest na ulazu na gradilišta tehnike !

Volio bi da je uslika i stavi na forum.

A ovaj febo je očito u gadnom minusu čim druka dolje.

Po meni cijela priča sada ovisi o kretanju Crobexa…

[color=blue][/color]

“Osobno očekujem dobro godišnje izvješće koje će se nadam se uklopiti u trenutku općeg rasta tržišta te do kraja 3. mjeseca dionicu na 16-18 K .”

huh..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Domus,

odgovorio bih ti ali mi moderator ne dozvoljava…
svako dobro Tehnici

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ovo sto se dogadja na nasem trzistu je posljedica niza faktora, a tehnika je poprilicno podcijenjena…fundamenti govore da vrijedi puno vise od 6000 kuna, peer grupa takodjer kaze da ova dionica vrijedi puno puno vise, godisnje izvjesce koje je pred nama govori da ova dionica vrijedi puno puno vise.. oni koji sada dokupljuju su oni koji znaju što rade i zasto rade.. oni koji sada prodaju su oni koji neznaju sto rade ili shortaju… ne bojte se ljudi .. ova dionica vrijedi poprilicno..

Obey Ferengi Rules of Acquisition


ovo sto se dogadja na nasem trzistu je posljedica niza faktora, a tehnika je poprilicno podcijenjena…fundamenti govore da vrijedi puno vise od 6000 kuna, peer grupa takodjer kaze da ova dionica vrijedi puno puno vise, godisnje izvjesce koje je pred nama govori da ova dionica vrijedi puno puno vise.. oni koji sada dokupljuju su oni koji znaju što rade i zasto rade.. oni koji sada prodaju su oni koji neznaju sto rade ili shortaju… ne bojte se ljudi .. ova dionica vrijedi poprilicno..


slažem se s vama…pisao sam već o tome…ali ovo danas je odraz potresa iz amerike….ni dobar fi niti dobra presuta oko kupske nemogu sad ovu dionicu nešto značajnu povuć gore

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

THNK-R-A
Kupnja Prodaja
6.000,01 21
6.000,00 93
5.502,00 2
5.501,00 2
5.500,00 2
5.102,00 13
5.100,00 10

6.196,00 10
6.197,00 6
6.200,00 3
6.297,00 2
6.299,00 3
6.350,00 50
6.400,00 2
6.450,00 1
6.460,00 1
6.470,00 1

ccc, zaključite sami, baš čudno da nas jedna pedesetica prati još tamo od 9500…a niti vlas joj ne fali sa glave

Heaven or Las Vegas

btw niti danas nema promjena u top 10

Heaven or Las Vegas

Može li netko mi dati malo moralne podrške za thnk-a jer sam u istoj do grla,tri puta sam shortao ulaz.Sada,imam još nekakvu lovu za najcrnje dane-što napraviti -ponovno u dokup ili prebaciti se na drugu dionicu………….molim samo pozitivne sugestije bez crnjaka

Stari moj, zatvori komp, vrati se za godinu dana i pogledaj di je tehnika. Nema vise zarade preko noci..

dodo, drži malo love sa strane, ne moraš sve ulupat u dionice kao ja…[cry]


Može li netko mi dati malo moralne podrške za thnk-a jer sam u istoj do grla,tri puta sam shortao ulaz.Sada,imam još nekakvu lovu za najcrnje dane-što napraviti -ponovno u dokup ili prebaciti se na drugu dionicu………….molim samo pozitivne sugestije bez crnjaka

nekak mi se čini da svaki short koji sam napravio na ovoj dionici mi je nova pušiona. sad mislim da pola prodam po tržnim cijenama i čekam ljetu u 1/2 cashu ( to mislim napravit sa svim dionicama koje uključuju i tehniku )[sad]

New Report

Close