THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da su se oni dobro naplatili od mercatora, stanovi su im bonus…

nisam htjeo toliko daleko ići [proud]

Heaven or Las Vegas

ovo j definitivni jedan od najpodcijenjenijih građevinara…fundamenti su odlični..

..ovo s kupsk o ih je usporilo i srušilo cijenu…ako i dođe pravomoćna presuda, po meni već je uračunata u cijenu..ako slučajno ponište,u što suljam, doći će do eksplozije..

za sad ja čekam da se rasplete par stvari, kupska, eu-zerp, stabilizacija tržišta…ali definitivno dionica koju treba pratiti

..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

asdfgh123:

avax10: ” Pa, mogla bi. Ulazak u EU bit će snažan i do sada neviđen impuls za rast tržišta. Još ak THNK nastavi s dobrim rezultatima, a bez sranja tipa “Kupska” i nema nikakvog straha za THNK, koja je po meni naš najbolji građevinar. ” I onih zgrada gdje je Mercator centar. Tamo su prodali 10% stanova. Možda 15%.

malo si pretjerao ipak, prodali su cca 40% stanova (istina niti to nije pohvalno)
ulaz stanova neprodano
zapad 42 30
jug 72 42
sjever 48 25

btw ne komentiraš prodaju stanova na Z2? [smiley]

Da čujemo Z2?


Da čujemo Z2?

ukupno stanova 124

neprodano
Z2 ulaz 1 – stanovi – 1. KAT – 1-SOBNI STAN S7
Z2 ulaz 2 – stanovi – 2. KAT – 2-SOBNI STAN S60
Z2 ulaz 2 – stanovi – 3. KAT – 2-SOBNI STAN S67
Z2 ulaz 1 – stanovi – 3. KAT – 3-SOBNI STAN S19
Z2 ulaz 1 – stanovi – 3. KAT – 3,5-SOBNI STAN S24
Z2 ulaz 1 – stanovi – 5. KAT – 3-SOBNI STAN S31
Z2 ulaz 2 – stanovi – 2. KAT – 3,5-SOBNI STAN S63
Z2 ulaz 3 – stanovi – 2. KAT – 3,5-SOBNI STAN S95
Z2 ulaz 3 – stanovi – 3. KAT – 3-SOBNI STAN S96

http://www.tehnika.hr

ako sam dobro razumio citiram iz lista Tehnika: “Svakako, u dijelu stanogradnje u tijeku su projekti Zvonimir Z2 i Z3, koji su naš izuzetno značajan proizvod.” Z3 ide odmah nakon Z2, useljenje Z2 je u siječnju 2009

Heaven or Las Vegas

Evo fotografije s lica mjesta – gradilište elitnog hotelskog kompleksa Maistre u Rovinju koji gradi Tehnika [thumbsup] . Dakle, nikakve zabrane radova nema, sve radi punom parom i do ljeta će sve biti gotovo. Posao je vrijedan oko 145 miljuna kuna i bit će to odlično kad bude prikazano u FI. [proud]

Ignore: KressoM, delux

INTENZIVNA IZGRADNJA TRIJU OBJEKATA U SVEUČILIŠNOM KAMPUSU UKORAK S PLANOVIMA O OKONČANJU PRVE FAZE DO KRAJA 2009. GODINE
Studentski grad na Trsatu poprima prve obrise
Na objektu studentske prehrane već je betonirana krovna ploča, a uz dvije etaže, ta će zgrada imati i podzemnu garažu. Zgrada budućeg Filozofskog i Učiteljskog fakulteta među najvećima je koje se trenutno grade, prostori Sveučilišnih odjela također se naziru, dok je gotovo sve spremno za skori početak izgradnje Građevinskog fakulteta

Piše Ingrid ŠESTAN
Snimio Petar FABIJAN
Svega četiri mjeseca nakon postavljanja prvih temeljnih kamena u budućem sveučilišnom kampusu na Trsatu to je područje počelo poprimati obrise onoga što će za nešto više od godinu dana postati studentski grad. Najdalje se u gradnji stiglo s objektom studentske prehrane koji će, prema najavama voditeljice izgradnje Mirne Hero, za svega mjesec dana u potpunosti imati gotovu konstrukciju.
– Na tom je objektu već djelomično betonirana krovna ploča. No, treba napomenuti da je riječ o najmanjem od tri objekta koji se trenutno grade pa je i to jedan od razloga zbog čega je izvođač radova do sada najviše napravio. Bez obzira o kojem se objektu radi, sa svim izvođačima, kao i nadzornim inženjerima i projektantima imamo odlične odnose i zadovoljni smo dinamikom kojom radovi idu, pojašnjava Hero.
Studentska će prehrana biti smještena u zgradi površine 7.240 četvornih metara, a uz prizemlje i prvi kat, zgrada raspolaže i podzemnom garažom koja može primiti sto automobila. Riječ je o zgradi koja će obuhvaćati prostore blagovaonice, odnosno restorana te centralne kuhinje koja će proizvoditi 4.500 obroka na dan, a predviđeni su i prostori slastičarnice te kavane, kao i uprave doma s recepcijom. S obzirom na to da su se izvođači radova, »Tehnika« iz Zagreba i GP Krk, obvezali da će objekt, čija vrijednost iznosi 57 milijuna kuna, biti izgrađen u roku od 365 dana, okončanje radova može se očekivati već krajem ove godine.
Iako zgrada studentske prehrane na prvi pogled izgleda kao do sada najviše izgrađen objekt, Hero napominje kako se u izgradnji ipak najdalje došlo s najvećim objektom prve faze gradnje sveučilišnog kampusa, a riječ je o zgradi Filozofskog i Učiteljskog fakulteta.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

http://fundamenti.blog.hr/

[rolleyes]

Heaven or Las Vegas


ovo j definitivni jedan od najpodcijenjenijih građevinara…fundamenti su odlični.. ..ovo s kupsk o ih je usporilo i srušilo cijenu…ako i dođe pravomoćna presuda, po meni već je uračunata u cijenu..ako slučajno ponište,u što suljam, doći će do eksplozije.. za sad ja čekam da se rasplete par stvari, kupska, eu-zerp, stabilizacija tržišta…ali definitivno dionica koju treba pratiti ..

apsolutno..i ja razmišljam da uđem ovih dana

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


markoc5: ” ovo j definitivni jedan od najpodcijenjenijih građevinara…fundamenti su odlični.. ..ovo s kupsk o ih je usporilo i srušilo cijenu…ako i dođe pravomoćna presuda, po meni već je uračunata u cijenu..

a ne kolega, nike uračunata jer su fondovi orkestrirano zaustavili potonuće, a ako se potvrdi odluka prvostupanjskog tijela,—-ode THNK na neslučeno niske razine i neka bog bude na pomoći imateljima ove dionice u to vrijeme,mnogo je sigurnije izbječi tu traumu
[bye]


a ne kolega, nike uračunata jer su fondovi orkestrirano zaustavili potonuće, a ako se potvrdi odluka prvostupanjskog tijela,-—ode THNK na neslučeno niske razine i neka bog bude na pomoći imateljima ove dionice u to vrijeme,mnogo je sigurnije izbječi tu traumu [bye]

Nema šanse za tako nešto, razgovarao sam s iskusnim odvjetnicima i svi su jednoglasni da je ta priča o zabrani rada cijeloj Tehnici kao firmi obični novinarski idiotizam. Eventualno mogu dobiti zabranu rada na par mjeseci ISKLJUČIVO za Kupsku i to samo dok se ne utvrdi sanacijski program zemljišta i okolnih građevina (straćara), a što će opet izvesti Tehnika, uz plaćanje nekakve kazne od, koliko ono? – 100.000 kn? A jake li love za firmu poput Tehnike [wink] .
U svakom slučaju, ja sam neke stvari provjerio i zabrana rada cijeloj firmi = 0. Tehnika normalno radi i dalje u što sam se osobno uvjerio prilikom prolaska uz Maistrino gradilište u Rovinju. Dizalice-kranovi su se vrtjeli, mješalice s betonom dolazile jedna za drugom, deseci radnika kao mravi obavljali zadatke na gradilištu… Sve ide svojim tokom i treba iskoristiti ovo orkestrirano rušenje cijene dok je cijena ovako izuzetno niska. Čim budem imao slobodan keš nastavljam s dokupom. [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux


markoc5: ” ovo j definitivni jedan od najpodcijenjenijih građevinara…fundamenti su odlični.. ..ovo s kupsk o ih je usporilo i srušilo cijenu…ako i dođe pravomoćna presuda, po meni već je uračunata u cijenu.. a ne kolega, nike uračunata jer su fondovi orkestrirano zaustavili potonuće, a ako se potvrdi odluka prvostupanjskog tijela,—-ode THNK na neslučeno niske razine i neka bog bude na pomoći imateljima ove dionice u to vrijeme,mnogo je sigurnije izbječi tu traumu [bye]

ne vjerujem u tako crni scenarij, slažem se s onim što je Markoc naveo za THNK…iako (bit ću iskren) odgovaralo bi mi da se još malo katkoročno korigira
I po BEX metodi ( matrici fundamenata) ova firma istaknuta je kao odlična.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Oko sebe vidim kako Tehnika radi punom parom, znači nema nikakvih ograničenja.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close