THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide to još dolje i sa drukanjem i bez
jednostavno građevinari su ovu godinu out

imho


[cool][thumbsup]borism korisnik od: 30.10.2007. lokacija: broj poruka: 549 gledajte ljudi pa jeste li vi svjesni kad se moze desiti da izgubi tehnika dozvolu – istog dana kad bandic kaze da ne zeli bit gradonacelnik, znaci nikada pa kaj vi mislite tko bu zavrsio garazu na tuskancu – za one koji ne znaju ta je garaza na mjestu bivseg igralista cibone uz klub saloon kaj vi mislite da se gradi godinu i po da se sada ti radovi prekinu priznajem da sam malo drukao za pad dole al samo zato da se jeftinije ukrcam nadam se da mi kolege dionicari oprastaju Ma odmah ti je oprošteno što si drukao a sad će Tehnika i bez drukanja zaronit[bye]pogotovu ako dobije zabranu rada tad će ju prestić i Industrogradnja.[bye][bye][bye][bye][bye]

Predlažem da se neargumentirani postovi izbrišu, te da se članovi koji to kontinurirano i namjerno čine stave pod moderiranje.
Također bi predložio da uvedete kontrolu kod registriranja nickova jer je ovaj forum pretrpan multinickovima, što je već ugušilo forum.
Možda bi bilo dobro moderatori da o tome malo razmislite.
U svakom slučaju, pozdrav.

ide to još dolje i sa drukanjem i bez
jednostavno građevinari su ovu godinu out

imho

E, komentare tipa ide to još dolje jer je out ili ide to još gore jer je in bi trebalo zabraniti !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ma nije, volim ja Tehniku……samo joj neke stvari trenutno ne idu u prilog i to je sve….

Možda FI 2007 i 1Q 2008?

Slaba prodaja stanova u Zvonimir centru, Zagrebačka?

Firma vrijedi mnogo više od 7k, šteta što nema PR kao IGH i Ingra [undecid]

ja sam drukao malo da padne tehnika al kao sto vidis pisem pozitivno jer mislim da firma vrijedi
nemam multilinkove i nikad ih necu koristiti

sto se ne bi moglo reci za neke kolege

Postanite Eu-robovi


ide to još dolje i sa drukanjem i bez
jednostavno građevinari su ovu godinu out

imho

E, komentare tipa ide to još dolje jer je out ili ide to još gore jer je in bi trebalo zabraniti !

pa vidim da trebam ( za razliku od vas ) argumnetirati svoj post. pa dobro. u državnom proračunu je ostavljeno manje novca za kapitalne objekte za građevinare, bankaraski krediti su sve nepovoljniji i kupcima stanova i izvođačima tako da će pritisak na dobit građevinara a saim time i na p/e biti jako velik.
dakle i bez utjecaja zabrane rada tehnici od četiri mjeseca situacija se pogoršava drastično

e sad vi koji mislite da neće biti tako iznestie svoje argumnete. naravno ako ih imate

pozz

btw vi kolega imate 2000 postova tipa ide to tamo ide to vamo

evo da napišem nešto argumentirano a što ide u prilog tehnici, kolega matrix 90
početkom travnja stupit će na scenu zakon o licenciranju građevinskih firmi pa onda neće moći svako tko mu padne na pamet graditi i bit građevincem
vjerojatno je da će vrlo veliki broj privatnih građevinaca zatvoriti urede
time će porasti cijena ovih kvalitetnih velikih građevinskih firmi i potražnja
s druge strane mislim da neće doći do tako velikog pada novogradnje pa shodno tome da će i dalje biti velikih poslova
cijene bi trebali malo pasti, pogotovo stanogradnje ali i dalje ce se tu izvlaciti veliki profiti

opet ponavljam nemam dionice tehnike.
a nikad se ne veselim padu dionica, bilo da ju imam u portfelju il ne
jer smatram da smo svi u istom kazanu.
hvala na razumijevanju

Postanite Eu-robovi

Ode na žalost i ispod 7k!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

E sad da se bar ima municije

14.04.2008.

http://www.poslovni.hr/72247.aspx

nije loš članak

Heaven or Las Vegas


E sad da se bar ima municije

Evo sam i ja kupovao. Očekivao sam branu na 7, a postavio se malo ispod onako reda radi kad ono prošlo.
Nije puno ali i malo godi kad je cijena ok.
Za dalje još čekam.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Ode na žalost i ispod 7k!

dabogda otišla jos malko nize kad ima morona koji je poklanjaju, danas sam kupio, imam jos jedan nalog nesto nize i cekam, moroni naprijed, ostali stoj.
A nisam htio ove godine ulazit u građevince ali ovo je zaista djabalesku, hvala i HRTu na PPu koji me vratio u THNK. Ipak sam malo star i sentimentalan, ne mogu zaboravit da mi zadnjih par mjecesi redovno stize par stotina kuna dividene od THNK za 06[cool]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

New Report

Close