THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može to još par postotaka dole, ali zato može još rapidnije u suprotnome smijeru. Hm, nisam baš siguran ! Ali moram priznat dobar druk kolega![thumbsup]

Bond, pa nisi valjda…….[lol]

Scio me nihil scire


Može to još par postotaka dole, ali zato može još rapidnije u suprotnome smijeru. Hm, nisam baš siguran ! Ali moram priznat dobar druk kolega![thumbsup]

Interesantni ste kolega, prije pogledajte svoje postove od nedavno na istoj temi, zaista čudno

Ma nije, volim ja Tehniku……samo joj neke stvari trenutno ne idu u prilog i to je sve….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ma nije, volim ja Tehniku……samo joj neke stvari trenutno ne idu u prilog i to je sve….

Znamo za Kupsku ali koje druge stvari Luki?


lakalova: ” Odoh i ja iz Tehnike zauvijek, vidim da je prošlo vrijeme kad su se gledali samo fundamenti! [bye] ” … a meni upalo danas još par komada…pa kud puklo. [proud] Mislim da vrijeme kad se gledaju fundamenti tek dolazi.

Uvijek sam gledao fundamente najviše, pa tako i kad sam ulazio u Tehniku, ali smatram da u Tehnici više ne igraju samo fundamenti, pa zato zbogom Tehničari i neka vam je sa srećom. Ja je ovdje nisam imao! [cry][bye]

“Ma nije, volim ja Tehniku……samo joj neke stvari trenutno ne idu u prilog i to je sve….”

A koje to stvari?

mislim da ste u krivu, tek sada dolazi vrijeme fundamenata. Mislim sve ovo netko kupuje što Vi i slićni prodajete. Dakle netko vjeruje THNK-R-A, ocjene analitičara za 08/09 su logostika, distribucija, građ.sektor, pa čak i banke. POdcijenjena dionica mora doći na svoje, a pogotovo kada se radi o dobroj kompaniji sa track recordom i budućnosti koju kompanija ima ( uvjeti gradnje, licence, dogovoreni poslovi, reputacija). Bez obzira koliko treba čekati kapitalizacija će se dogoditi kad se radi o podcijenjenoj dionici. Ne zaboravite da su najveći ulazi od strane inritucionalnih investitora MIO i OIF, bili u 8 mjesecu 07 po 12k , te nedavno mirovinci po prosjeku od 11,5 (prije nisu niti mogli zbog propisa). Sada treba čekati i strpljivo dokupljivati na ovako niskim razinama. GFI će sigurno zbog svega , ali ponajprije zbog stvarnih pokazatelja biti više nego dobar, a tada …. recimo “blagi oporavak” na razine iznad 9,5k.

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

gledajte ljudi pa jeste li vi svjesni kad se moze desiti da izgubi tehnika dozvolu – istog dana kad bandic kaze da ne zeli bit gradonacelnik, znaci nikada
pa kaj vi mislite tko bu zavrsio garazu na tuskancu – za one koji ne znaju ta je garaza na mjestu bivseg igralista cibone uz klub saloon
kaj vi mislite da se gradi godinu i po da se sada ti radovi prekinu

priznajem da sam malo drukao za pad dole al samo zato da se jeftinije ukrcam
nadam se da mi kolege dionicari oprastaju

Postanite Eu-robovi

mislim da nema zakonske osnove zabranit tvrtki rad prije nego što se barem utvrdi tko je kriv.
Može se tražit odgovrnost pojedinaca iz tvrke i oduzet im liceneca ali cijeloj tvrtki čisto sumnjam
Uostalom zar je problem osnovat fikus tvrku i radit preko nje.
Kao što je na primjer učinila Industrogradnja

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


gledajte ljudi pa jeste li vi svjesni kad se moze desiti da izgubi tehnika dozvolu – istog dana kad bandic kaze da ne zeli bit gradonacelnik, znaci nikada pa kaj vi mislite tko bu zavrsio garazu na tuskancu – za one koji ne znaju ta je garaza na mjestu bivseg igralista cibone uz klub saloon kaj vi mislite da se gradi godinu i po da se sada ti radovi prekinu priznajem da sam malo drukao za pad dole al samo zato da se jeftinije ukrcam nadam se da mi kolege dionicari oprastaju

Kolega nije ljepo da drukate. Zna se kako drukri prolaze na cesti. Ali ovdje možete drukati do mile volje.

Malo sam se raspitivao u vezi Tehnike kod građevinskih inžinjera usko vezanih uz IGH i Tehniku, zatim kod građevinskog sudskog vještaka i svi su rekli da od one nepravomočne presude nema ništa i da je sve to već dogovoreno i riješeno. Spominjali su nekakve dijafragme, nove tehnologije, uštede na tim dijafragmama koje nisu izdržale samo na ovom gradilištu… nivostaj Save…uglavnom malo toga razumijem osim da nema straha od Kupske! Dakle ljudi nemate razloga panici zbog Kupske, osim ako dionica ne pada zbog nekih drugih razloga.
Nadam se da vas neće iznervirati ako je ovo sve već napisano ili ako izgleda kao drukanje…samo toliko u vezi ove dionice…

čudni se ovdje sveci slave....

[cool][thumbsup]borism
korisnik od: 30.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 549

gledajte ljudi pa jeste li vi svjesni kad se moze desiti da izgubi tehnika dozvolu – istog dana kad bandic kaze da ne zeli bit gradonacelnik, znaci nikada
pa kaj vi mislite tko bu zavrsio garazu na tuskancu – za one koji ne znaju ta je garaza na mjestu bivseg igralista cibone uz klub saloon
kaj vi mislite da se gradi godinu i po da se sada ti radovi prekinu

priznajem da sam malo drukao za pad dole al samo zato da se jeftinije ukrcam
nadam se da mi kolege dionicari oprastaju

Ma odmah ti je oprošteno što si drukao a sad će Tehnika i bez drukanja zaronit[bye]pogotovu ako dobije zabranu rada tad će ju prestić i Industrogradnja.[bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close