THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A misliš da će biti i drugi put ?[bye]

iz damašnjeg Poslovnog
U tvrtkama Croatia baterije i Tehnika svoj prostor u Koturaškoj ulici u centru Zagreba namjeravaju iskoristiti za “visoko profitabilne” investicije, a tvrtku preseliti u industrijsku zonu u Ivanić Gradu. Na svom atraktivnom zemljištu Croatia baterije će u partnerstvu s Tehnikom podići četiri zgrade poslovno-stambene namjene s ukupnom nadzemnom površinom od 31.200 četvornih metara. Zona obuhvata gradnje iznosi više od 11.000 četvornih metara, od kojih su dvije čestice na kojima će se graditi u vlasništvu Croatia baterija, a jedna čestica od 3827 četvornih metara je u vlasništvu Tehnike

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

. Na svom atraktivnom zemljištu Croatia baterije će u partnerstvu s Tehnikom podići četiri zgrade poslovno-stambene namjene s ukupnom nadzemnom površinom od 31.200 četvornih metara.

Ako to bude izgledalo ko Centar Zagrebačka, bolje da ništ ne rade jer neće uspjet ništ ni prodat !

Nhf

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Pa bilo je da ce Tehniku preseliti (mislim pogon u jankomiru ) u okolicu dugog sela ,sad ce ju odseliti u Ivanic grad ? Sto ce napraviti na zemljistu u podsusedu gdje je betonara posto su to isto jako velika zemljista mislim na upravnu zgradu sa halom gdje se rade betonski elementi ,prenaprgnuti beton te kupaone kao i gotov beton , zatim preko ceste imaju isto betonaru gdje rade kocke za oplocivanje i dimnjake i 3 zemljiste gdje su skele i oplate koje je mozda i najvece od tih triju zemljista.

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]


Pa bilo je da ce Tehniku preseliti (mislim pogon u jankomiru ) u okolicu dugog sela ,sad ce ju odseliti u Ivanic grad ? Sto ce napraviti na zemljistu u podsusedu gdje je betonara posto su to isto jako velika zemljista mislim na upravnu zgradu sa halom gdje se rade betonski elementi ,prenaprgnuti beton te kupaone kao i gotov beton , zatim preko ceste imaju isto betonaru gdje rade kocke za oplocivanje i dimnjake i 3 zemljiste gdje su skele i oplate koje je mozda i najvece od tih triju zemljista.

Tehnika se “konsolidira” u Resniku, u Ivanić grad se seli Croatia baterije, baci oko na resnik u novom broju tehnika na http://www.tehnika.hr

Heaven or Las Vegas

PA dobro , TEHNIKA P/E 21 a IGH 37 .

Oni na 11850 mi na 7171 !!!

Ko je ovdje lud na burzi ?

PA kaj je ovo samo dionica plašljivih miševa ?
Što su se svi ustrtarili ?
Meni danas visi call nad glavom i to ne radi VIRA , LEDA , VIADUKTA , HIDRE , CROS-R-A nego radi moje najdraže dionice !!! TEHNIKE

DOSTA PRODAJE !
IDEMO GORE !

Koleaga kaj Vi nemate i INGR-u?

I ako Vam visi margin call… je bi Vam preporučio da prodate

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Koleaga kaj Vi nemate i INGR-u? I ako Vam visi margin call… je bi Vam preporučio da prodate

Kolega ne zvučite baš optimistično ?

Odoh i ja iz Tehnike zauvijek, vidim da je prošlo vrijeme kad su se gledali samo fundamenti! [bye]


Odoh i ja iz Tehnike zauvijek, vidim da je prošlo vrijeme kad su se gledali samo fundamenti! [bye]

… a meni upalo danas još par komada…pa kud puklo.
[proud]
Mislim da vrijeme kad se gledaju fundamenti tek dolazi.
Može to još par postotaka dole, ali zato može još rapidnije u suprotnome smijeru.

Scio me nihil scire

Može to još par postotaka dole, ali zato može još rapidnije u suprotnome smijeru.

Hm, nisam baš siguran !
Ali moram priznat dobar druk kolega![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Može to još par postotaka dole, ali zato može još rapidnije u suprotnome smijeru. Hm, nisam baš siguran ! Ali moram priznat dobar druk kolega![thumbsup]

Zar i ti sine Luki , pa nisi valjda i ti izgubio vjeru ?

New Report

Close