THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za naše ljude HRT je centar svijeta i ako oni nešto ne objave za njih se to nikad nije ni dogodilo. Isto tako i obrnuto, ako se nešto na DNEVNIKU HRT-a objavi to je APSOLUTNA istina!!! Ni Bog tu nemože ništa.

Tehničari moji, jesam vam rekao da mala likvidnost spašava. I fondovi još brane na kupnji.
Rekao sam da ispod 7k kuna ne može. Neću se više citirati. Tako i bi[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Hmmmmm….

Kupnja – THNK-R-A
5 7.350,00
2 7.113,00
1 7.112,11
2 7.111,00
1 7.106,00

Prodaja – THNK-R-A
32 7.500,00
40 7.550,00
1 7.599,00
4 7.765,00
2 7.770,00

Ignore: KressoM, delux

Potencijal rasta vidi u “defanzivnim dionicama poput T-HT-a”, zatim u građevinskom sektoru, distribuciji i logistici te u transportu (brodarski sektor). Unatoč širenju kreditne krize, Hypo Grupa ne očekuje da će se to značajnije odraziti na europsku ekonomiju. Na tržištu kapitala natprosječni rast očekuju u industrijskoj proizvodnji, komunalnim uslugama, pa čak i bankama, a pad prinosa mogao bi zadesiti osiguravajući sektor.
H.Stojic -HYPO

Ja sam danas dokupio na ovim razinama. Sta kažete Duser, Janlana -može to. Sada sam već opasni “navijač” THNK-R-A – nadam se plasmanu među prve tri ekipe , što znači liga prvaka.

pozdrav[wink]

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


Potencijal rasta vidi u “defanzivnim dionicama poput T-HT-a”, zatim u građevinskom sektoru, distribuciji i logistici te u transportu (brodarski sektor). Unatoč širenju kreditne krize, Hypo Grupa ne očekuje da će se to značajnije odraziti na europsku ekonomiju. Na tržištu kapitala natprosječni rast očekuju u industrijskoj proizvodnji, komunalnim uslugama, pa čak i bankama, a pad prinosa mogao bi zadesiti osiguravajući sektor. H.Stojic -HYPO Ja sam danas dokupio na ovim razinama. Sta kažete Duser, Janlana -može to. Sada sam već opasni “navijač” THNK-R-A – nadam se plasmanu među prve tri ekipe , što znači liga prvaka. pozdrav[wink]

Pa dobro došao kolega . Kad bih ti rekao da smo tu bili prije godinu dana na istom mjestu , sve bih ti rekao .
Ulaz ti ne može biti bolji , jer ova cijela situacija je za tebe vrlo pozitivna, a za nas koji smo se mogli rještiti 3 puta između 11-12 rekao bih kaotična .
….biga čovjek je optimist i vjeruje u bolje sutra a a sadašnjost je komatična .
Nikak ovaj negativni trend zaustaviti a bez razloga jer TEHNIKA ima najbolje fundamente od svih građevinara.
PA ne vrijedi IGH 4500 kuna više . Bio je u nekoliko navrata skoro egal sa nama.

kolega nije baš “čisti” ulaz, dokup kako bi se smanjio pravi ulaz .Tu sam ja već dugo, a namjeravam i ostati dok god tehnika ne odradi svoje. Fundamenti su ti koji su i presudili. Idemo naprijed u očekivanju rezultata koje vodstvo (management) tehnike najavljuje kao izvrsne. Isto tako vlasnici su 6% INGRE , a ni to nije mala stvar .

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

I već bi bilo vrijeme da prestane ovaj pad .
Bio sam na burzi i 1996 kad sam dao 10000 DEM brokerskoj Investcu da sami izaberu portfelj( pazite tada PLIVA, KRAŠ , PODRAVKA, PLAVA LAGUNA ,POREČKA RIVIJERA ) pa je za pol godine vrijedio 3500 DEM .
Sve može pasti neviđeno kao i tada , ali će se i oporaviti brzo .
PLIVA je godinama “plivala ” između 400 i 600 kuna i to je bilo normalno .
Pa budemo i mi plivali opet na 12 K . A onda ćemo u euforiji uvaljivati ovom AZ fondu koji sada izjavljuje da je tržište precijenjeno . Nije im bilo u siječnju kad su kupovali na ATH dionice.

..ili kad su od predjednika Uprave otkupili njegove dionice po ATH??? a već u ponedjeljak korekcija…AZ je utočište ljubavnica ili ljubavnika , ovisi tko što preferira. Nema tu nekog znanja, igraju na kvantitetu. Draža mi je podcijenjena dionica od …ma nema veze.
pozdrav

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


I već bi bilo vrijeme da prestane ovaj pad . Bio sam na burzi i 1996 kad sam dao 10000 DEM brokerskoj Investcu da sami izaberu portfelj( pazite tada PLIVA, KRAŠ , PODRAVKA, PLAVA LAGUNA ,POREČKA RIVIJERA ) pa je za pol godine vrijedio 3500 DEM . Sve može pasti neviđeno kao i tada , ali će se i oporaviti brzo . PLIVA je godinama “plivala ” između 400 i 600 kuna i to je bilo normalno . Pa budemo i mi plivali opet na 12 K . A onda ćemo u euforiji uvaljivati ovom AZ fondu koji sada izjavljuje da je tržište precijenjeno . Nije im bilo u siječnju kad su kupovali na ATH dionice.

mene sad drži euforija kupnje tehnike , ne vjereujem da će se tako brzo moći dokupiti na ovim razinama [proud]

Dokupljena TEHNIKA [cool][cool]

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

Prodana Tehnika.[bye]

Kupio sam par komada danas čisto radi toga jer je GFI blizu.
Ne vjerujem u zabranu rada. Malo su se zaletjeli sa kaznama. Ajde prvi im je put pa neka.,

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close