THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hebalo vas moraliziranje. Pa ovo je rat ljudi moji! Nema tu zahebancije.Milosti ne trazim, niti bi vam je dao!

[lol] [lol] [lol]

A vi moralni zapitajte se, kad prodajete dionicu, radite to zato sto mislite da nece vise gore. A kako ce onda proci onaj koji ju kupi od vas? Ili prodajete ispod cijene? Bojim se nikako…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ajde bar je za promjenu drukanje na dolje! A i neki moving na ovako dosadan dan. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

-tehnika je sad odlična prilika
-ja sam se nakrcala dodatno danas
-ne znam zašto Šef navija da padne ali bojim se da mi njegovo navijanje više neće pomoći da kupim povoljnije
-svejedno hvala mu
-e da barem hoće netko objektivan kao kolegica Ivana napisati gdje ona vidi Tehniku kroz koji mjesec
-ja je vidim na 10k

pozdarv

ne znam zasto je sama ne upitas?
ne znam je li do mene,ali ti i ivana imate isti stil pisanja
pisete u natuknicama
obadvije imate slike zena,i jos mi nesto nije jasno
zasto stalno pises u zenskom rodu?


Ajde bar je za promjenu drukanje na dolje! A i neki moving na ovako dosadan dan. [cool]

Ja zaspo u radnoj fotelji. Ne pamtim kad mi se to dogodilo.

No respect

čestitke onima koji su danas odigrali kako treba

nisam imao m..a

prekid rada kompletne tehnike je po meni neizvediva nebuloza


Hebalo vas moraliziranje. Pa ovo je rat ljudi moji! Nema tu zahebancije.Milosti ne trazim, niti bi vam je dao! [lol] [lol] [lol] A vi moralni zapitajte se, kad prodajete dionicu, radite to zato sto mislite da nece vise gore. A kako ce onda proci onaj koji ju kupi od vas? Ili prodajete ispod cijene? Bojim se nikako…

Ništa ti ne razumiješ.

Scio me nihil scire

Maloprije otvorio forum i vidjeh hrpu drukerskih postova na ovoj temi. Sve same želje za što dublji pad cijene tehnike.
Citirao par kolega, malo sam se ismijavao vatrenom, antimoneyu, beholderu, farengiju i narocito zagrebcanu, na jadnom poslu kojeg su danas odrađivali.
Moderator mi pobrisao sve postove.

Moderatoru, niste za shodno našli tokom dana njihove postove brisati?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Maloprije otvorio forum i vidjeh hrpu drukerskih postova na ovoj temi. Sve same želje za što dublji pad cijene tehnike. Citirao par kolega, malo sam se ismijavao vatrenom, antimoneyu, beholderu, farengiju i narocito zagrebcanu, na jadnom poslu kojeg su danas odrađivali. Moderator mi pobrisao sve postove. Moderatoru, niste za shodno našli tokom dana njihove postove brisati?

evo mene se opet navodi ko nekakvog drukera…lijepo sam napisao da sam na tvu čuo da je zabrana poslovanja za cijelu firmu, netko mi je tu odgovorio da nije, kad se odblokirala trgovina, kupio sam i prodao…i što sad…eventvalno se ja mogu smijati vama…

btw. ne brine mene kupska, nego što ova firma ima jako loše rezultate u usporedbi s količinom posla koji radi…

29.02.2008. 10:11
krpa

Manji pad cijene je bio onaj dan kad se Kupska urušila, nego danas, nakon nepravomoćne presude…
Mene poklopilo na 72xx.

Beholder, i ja sam kupio. Pogledaj vrijeme…

Nije mi bilo potrebno, kao tebi, drukati i navlačiti naivce..

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

3 buka, a pe=25

mora još dolje !

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


3 buka, a pe=25 mora još dolje !

Zaključujem da je jako puno drukera na forumu jer su se svi pretvorili u traydere koji gube, pa time drukaju na nemoguće.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


3 buka, a pe=25 mora još dolje !

http://www.poslovni.hr/57816.aspx

druk?

Heaven or Las Vegas

New Report

Close