THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerojatno , odjedamput se diglo veliko jato lešinar (čast iznimkama), naime vidim nikove koje u nazad 1 g. dana nisam na ovoj temi primjetio, nigdje nikakve konstruktivnosti, kompetentnosti, objektivnosti i.t.d Sve u svemu čedno društvo. Pa ljudi zar ne vidite da je sve zasnovano na senzacionalističkom-nekompetentnom novinarstvu, koje bez bilo kakvih provjere, navoda i konzultacija sa kompetentnim ,Uključujući i HRT (ne znam šta im to treba). Da situacija nije jednostavna, nije, pa nisu ljudi u TEHNICI takvi papci da dopuste takvu tendenciozno usmjerenu tvrdnju tamo nekih isfrustriranih sudčiće Prekršajnog suda. Šta se tiće zabrane od 4 mj. ta tvrdnja namjerno nije definirana kako bi senzacionalizam bio što veći, inače se odnosi samo na Kupsku, a obzirom da je zaustavljanje radova bilo prije , stvar je kao takva odslužena. Pozdrav, svim prisutnima lešinarima, i mogu reči da mi nije drago da smo na istom forumu.

Potpisujem kolega.

I uvijek si kažem da ću ostaviti nešto keša za ovakve dokupe i nikad to ne napravim. Pa za poludit

Kolega, jako malo dionica se uspjelo kupit po 7 000 – 7700 kn, svega 20-25 , neka vas to tješi !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

– e tu smo danas okrenuli lijepu lovicu [cool]

– meni dosta, a iskreno još uvijek nemam pojma jel se zabrana odnosi na sve, pola, kupsku ili rupsku? [lol]

beholder:

– e tu smo danas okrenuli lijepu lovicu [cool] – meni dosta, a iskreno još uvijek nemam pojma jel se zabrana odnosi na sve, pola, kupsku ili rupsku? [lol]

To ti je kada si ograničen.

Mislim da se zabrana odnosi na cijelu tvrtku, tako bi se dalo iscitati iz onog sto su poslali na ZSE… U kupskoj ionako nista ne rade kolko ja znam.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A i nemojte pljuvat po lesinarima. Oni su vam danas bili najbolji prijatelji.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


matrix90: ” beholder: ” – e tu smo danas okrenuli lijepu lovicu [cool] – meni dosta, a iskreno još uvijek nemam pojma jel se zabrana odnosi na sve, pola, kupsku ili rupsku? [lol] ” To ti je kada si ograničen. ” Mislim da se zabrana odnosi na cijelu tvrtku, tako bi se dalo iscitati iz onog sto su poslali na ZSE… U kupskoj ionako nista ne rade kolko ja znam.

Imate krivu informaciju.

evo ja danas uspio uhvatit par komada…. no čudi me da ama baš nitko ne postavlja pitanje odgovornosti novinara u svezi neprovjerene i po svemu netočne informacije plasirane jučer navečer kao udarne vijesti dnevnika……
Ne znam za vas uvažena gospodo, ali ja sam rezigniran.
Sada prispitujem sebe kao osobu…. nisam li ja odveć moralno zakočen, uštogljen ….preodgovoran……[huh]

Scio me nihil scire


beholder: ” – e tu smo danas okrenuli lijepu lovicu [cool] – meni dosta, a iskreno još uvijek nemam pojma jel se zabrana odnosi na sve, pola, kupsku ili rupsku? [lol] ” To ti je kada si ograničen.

ne već nisam pohlepan 6% meni dosta, pogotovo uz kontinuirane rizike koji prate ovu dionicu, a tu je kupska po meni marginalni dio [cool]

Ovo danas je bila manipulacija povodom utvrđivanja stanja dioničara za dividendu!
+ jeftine dionice, doduše to je bilo samo nekoliko komada ali ipak…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

ZSE INTRADAY UPDATE
Tehnika na udaru prodavatelja
29.2.2008 13:19:40

Još krajem prošle godine građevinari su u projekcijama za 2008. slovili za jedan od perspektivnijih sektora domaćeg tržišta kapitala, no njihovi poklonici nikako da dočekaju izvedbu koja bi potvrdila taj zvjezdani status[bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Sada prispitujem sebe kao osobu…. nisam li ja odveć moralno zakočen, uštogljen ….preodgovoran…..

Jesi bluesman, definitivno da jesi !
Moraš se malo opustiti i biće sve u redu ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dakle ovo danas je tipičan primjer neobjektivnog i tendencioznog novinarstva bez ikakve objektivnosti i uz prikrivanje činjeničnog stanja. Zatim bih tu dodao i tzv “dušebrižnike” koji su odmah stali pljuvati po ovoj nadasve kvalitetnoj firmi, a istovremeno se postavili na bidu….Tko je nasjeo…nasjeo..
Meni je ova dionica pobjegla previsoko prošle godine, ali ovu priliku nisam propustio…[cool]

New Report

Close