THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Zar netko stvarno misli da će se ići svjesno upropastiti ovakva firma i zatvoriti radna mjesta za hrpu ljudi???
To bi bio pametan potez…zaista[angry]

ja vas samo pitam jeste li vi svjesni o čemu vi pričate
pa nije ovo firma Mi gradimo d.o.o. iz donje špičkovine gdje Štef ima 2 Bosanca za frajkanje
pogledajte njihovu stranicu i projekte realizirane i one u najavi

samo garaža na Tuškancu je takav projekt da se mora završiti u roku
nemojte ljudi lupati gluposti i drukati na pad kad ne znate o čemu pričate

nemam dionice thnk

Postanite Eu-robovi


zvone101: ” a kakvi će biti poslije 4 mj. zabrane rada (ako ga bude) – tu je rizik… ” Pojašnjeno je kasnije da se zabrana odnosi samo na Kupsku. Zabrana rada cijeloj firmi na svim gradilištima u HR (valjda i u svijetu [lol] ) bila bi nezakonita i protuustavna (pravo na rad).

Pa logično !

Nije ovo građevinski poduzetnik koji gradi urbanu vilu sa 5 neprijavljenih bosanaca, pa da zatvore gradilište .

Nevjerojatno , odjedamput se diglo veliko jato lešinar (čast iznimkama), naime vidim nikove koje u nazad 1 g. dana nisam na ovoj temi primjetio, nigdje nikakve konstruktivnosti, kompetentnosti, objektivnosti i.t.d
Sve u svemu čedno društvo.

Pa ljudi zar ne vidite da je sve zasnovano na senzacionalističkom-nekompetentnom novinarstvu, koje bez bilo kakvih provjere, navoda i konzultacija sa kompetentnim ,Uključujući i HRT (ne znam šta im to treba).

Da situacija nije jednostavna, nije, pa nisu ljudi u TEHNICI takvi papci da dopuste takvu tendenciozno usmjerenu tvrdnju tamo nekih isfrustriranih sudčiće Prekršajnog suda.

Šta se tiće zabrane od 4 mj. ta tvrdnja namjerno nije definirana kako bi senzacionalizam bio što veći, inače se odnosi samo na Kupsku, a obzirom da je zaustavljanje radova bilo prije , stvar je kao takva odslužena.

Pozdrav, svim prisutnima lešinarima, i mogu reči da mi nije drago da smo na istom forumu.


Pozdravljam rušitelja od ponedjeljka koji prodao na 7,6 K ! Zbrajaš gubitak ?

Nije dobro kada nas emocije prevladaju. Imam dionice, i vjerujem u njih, ali realno. Kupilo se povoljnije….[wink][thumbsup]


Tehnika lupa po ASKU visoko da stvori dojam potražnje. Po 1, 2 dionice Prozirno. Pozdrav Von Braun večinom si bio u pravu (na drugim dionicama) i imaš duži staž zato vjerujem da će i ovdje biti kako Ti kažeš. Ja samo komentiram.

Rekao sam da je obrana na 7000kn.
Di je onaj koji mi je prodao po 7100kn prije blokade, da mu zahvalim.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

-tehnika je sad odlična prilika
-ja sam se nakrcala dodatno danas
-ne znam zašto Šef navija da padne ali bojim se da mi njegovo navijanje više neće pomoći da kupim povoljnije
-svejedno hvala mu
-e da barem hoće netko objektivan kao kolegica Ivana napisati gdje ona vidi Tehniku kroz koji mjesec
-ja je vidim na 10k

pozdarv

http://www.zse.hr

Poštovani,

Obavještavamo vas da je sinoć 28.02.2008. godine, objavljena informacija u središnjem Dnevniku HTV-a 1 potpuno neistinita i to iz slijedećih razloga.

1. Ne postoji nikakva, kako pravomoćna tako niti nepravomoćna, odluka Prekršajnog suda prema kojoj bi TEHNIKA d.d. bila utvrđena odgovornom za urušenje Kupske i presuđena na plaćanje novčane kazne te kojom bi joj bila izrečena zaštitna mjera zabrane obavljanja djelatnosti.

2. Istina je jedino da je Prekršajni sud, koristeći zakonsku mogućnost, a povodom prijave inspekcije, izdao prekršajni nalog, koji se izdaje u tzv. skraćenom postupku bez utvrđenja činjenica, provođenja dokaza i saslušanja stranaka.
Protiv takvog naloga, TEHNIKA d.d. je u zakonskom roku podnijela prigovor, te je slijedom zakonskih odredbi taj nalog stavljen u cijelosti van snage i smatra se kao da nikada nije niti donesen, tj. prekršajni će se postupak nastaviti na način da će se u njemu utvrđivati sve relevantne činjenice i provoditi dokazi, na temelju kojih će tek biti donesena odluka Prekršajnog suda.

Ovdje smatramo važnim naglasiti da se u tekstu prijave nadležne inspekcije TEHNIKA d.d. ne stavlja na teret krivnja za urušavanje Kupske ulice, a niti se to ne nalazi u sadržaju prekršajnog naloga, već se radi o mišljenju inspekcije kako postoji odstupanje od procedure u pribavljanju dokumentacije vezane za građevinsku dozvolu.

Također vas obavještavamo da je TEHNIKA d.d. otpočetka činila sve da nastala šteta bude što manja. Osim toga, napominjemo da odgovornost i uzroke urušavanja Kupske ulice do sada nije utvrđivao niti jedan sud, pa tako niti Prekršajni.

S obzirom na prethodno izneseno nismo ocjenili da se radi o materijalnoj činjenici koja bi mogla utjecati na smanjenje cijene naših dionica, a također niti izazvati bilo kakve poremećaje u poslovanju TEHNIKA d.d. radi kojih bi TEHNIKA d.d. lošije poslovala, te vas o tome nismo posebno izvještavali.

Dapače, koristim ovu prigodu obavjestiti vas da se poslovna situacija u TEHNIKA d.d. odvija u pozitivnom ozračju te da ćemo poslovanje u 2007. godini završiti pozitivno i profitabilno.

Također izvješćujemo da TEHNIKA d.d. ima ugovorenih poslova za punu zaposlenost u 2008. godini, te da ovaj događaj nije usporio novi investicijski ciklus koji je TEHNIKA d.d. započela.

S poštovanjem,

Glavni direktor:
mr.sc.Filip Filipec,d.i.g.

Heaven or Las Vegas

-eto vidite iz posta kolege Dusera da je panika bila nepotrebna i nerazložna
-jedino je bila lijepa prilika za diskontni dokup

pozdrav svim tehnikašima


Pametan čovjek danas će postaviti bid jako nisko, blizu limita…

[cool]

vidim ja da se kuka i zapomaže, a vidim i da su si neki igrači na brzinu skinuli po 10% [proud] bila na -15%, a sad na -5% [lol] [lol] [lol]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

I uvijek si kažem da ću ostaviti nešto keša za ovakve dokupe i nikad to ne napravim. Pa za poludit.

New Report

Close