THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemam THNkm a nemam ni love, inace bi se stavio na kupnju danas.Nije sad lako dionicarima, ali vec u po0nedeljak ce cijena gore, ak ne vec danas, samo je treba izdržati sada, imam ja takvih iskustva sa jednom brodarom i jednom clanom TODEXA.., samo strpljenje i dobre nerve, bice sve OK..[thumbsup]

Mislim isto , kolege , dajte bez panike .
Pa ne bude neko firmu od 1300 ljudi koja gradi hrpu projekata samo tak zatvorio preko noći.
Sopnica bu se prestala raditi , a ima rokove za useljenja?
Branimir bu se prestal raditi?
i ostali veliki projekti ?
Bude to sve u redu , nepotrebna panika .


ode ovaj sa 6999. čini se da bi mogla na 5000?

tako je negdje i ja vidim.treba stavit na papir 4 mjeseca neposlovanja.plače ,penali itd.sve samo ne dobro.[embarass]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Von Braun, 29.02.2008. u 11:42
Niti prva niti zadnja koja bi u svijetu propala!
lose zvuce, ali kako stvari stoje, uff…
[/quote]

koliko loše?
sve je u glavama[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

da čuo sam da se strojevi miču tam od saluna di se gradi garaža za cijeli Gornji Grad

[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

možda nitko ne zna ali da ponovim ako ima netko sa znanjem, kako se mogu stavljati i skidati nalozi sa k/p ako je dionica u blokadi.


možda nitko ne zna ali da ponovim ako ima netko sa znanjem, kako se mogu stavljati i skidati nalozi sa k/p ako je dionica u blokadi.

kolko sam ja cuo, mozes maknut nalog, ali nemozes stavit novi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tnx


kolko sam ja cuo, mozes maknut nalog, ali nemozes stavit novi.

POČELO TRGOVANJE


zvone101: ” možda nitko ne zna ali da ponovim ako ima netko sa znanjem, kako se mogu stavljati i skidati nalozi sa k/p ako je dionica u blokadi. ” kolko sam ja cuo, mozes maknut nalog, ali nemozes stavit novi.

Upravo tako! [yawn]

Presuda je nepravomoćna, dakle ne stupa na snagu do rješavanja žalbe

Brana na 6500…(vidi post 3 str. naprijed)

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Jesam rekao da će stati na 7000kn.
Drukeri moji mili. Nema vam spasa.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Osim toga čuo sam da je već cijelo područje oko Kupske i cijeli taj kvart zakapareno, tj. stanarima je grad ponudio fantastične ugovore za otkup njihovih kućica a na tome mjestu će Tehnika raditi….
A šta će to biti, sve u svoje vrijeme kolege…….[cool]

🙂 Pa zato su ih valjda i rušili 🙂
Malo crnog humora!

New Report

Close