THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi nema beda, Davorin ide u penziju a sinu pomaže da započne svoj novi i veliki biznis. Do tada će rasprodavati, i zafrkavati nas poštene ulagače, sa svojim paketima po xy komada po 9000, neka mu je sretno. Do tada nema UP[cool]
Što nismo u stanju otkupiti od nejga sve odjednom? ima nas[cool]
inače tek kadase istovari, idemo dalje do tada kupujmo nešto drugo. Ovo će potrajati. Tko čeka prodaju može odmah na Savski most, ako misli nešto preko 9xx dobiti.
Toliko, uz to još i Erste izlazi, no ok
Imaju toliko poslova i objava da nam predstoji svijetla buducnost.[cool][cool]

Pardon, mogao je dogovoriti i blok , no on je građevinar pred penzijom, nije za zamjeriti na ovako konzervativnom izlazu.[smiley]

Izgleda da nije dno .

Najbolje da prodaju u blok paketu po 6 K , pa da se nose u p.m. i da idemo dalje.


Izgleda da nije dno . Najbolje da prodaju u blok paketu po 6 K , pa da se nose u p.m. i da idemo dalje.

Mislio sam si na ovim razinama o ulasku, ali kad vidim k-p, kupnje skoro pa ni nema, a pogotovo bode ovaj nalog na 5100.
P/E trenutno oko 27, debelo ispod prosjeka gradjevine u Hr, a i vani.
A protekli mjesec mirovinci utukli masne pare sve iznad 11k.
Kaj se tu dogadja?

[undecid][undecid]


janlana: ” Izgleda da nije dno . Najbolje da prodaju u blok paketu po 6 K , pa da se nose u p.m. i da idemo dalje. ” Mislio sam si na ovim razinama o ulasku, ali kad vidim k-p, kupnje skoro pa ni nema, a pogotovo bode ovaj nalog na 5100. P/E trenutno oko 27, debelo ispod prosjeka gradjevine u Hr, a i vani. A protekli mjesec mirovinci utukli masne pare sve iznad 11k. Kaj se tu dogadja? [undecid][undecid]

Kolege nema razloga za željenjem i mogućim nedoumicama, jer Tehnika ima blistavu budućnost, a ponajviše zbog odličnih poslovnih izvedbi kako u inozemstvu tako u domovini.

Strpljen-spašen.[thumbsup]

Zamolio bi te matrix ako ti nije problem da mi linkas odlične poslovne izvedbe kako u inozemstvu tako u domovini.

Lupilo me danas po bidu:)


Zamolio bi te matrix ako ti nije problem da mi linkas odlične poslovne izvedbe kako u inozemstvu tako u domovini. Lupilo me danas po bidu:)

Na http://www.tehnika.hr/ pod nazivom reference imate dugačak niz poslovnih izvedbi Tehnike.
Ne stanu sve u ovu poruku, pa Vama pretpuštam taj dio.

Puno hvala, upravo gledam i stvarno impresivne reference, da ne pricam o multipla koje svrstavaju Tehniku medju najbolje gradevince!!!

Kad će stići lova od POS-ova, da li netko možda zna?
Hoće li se lova možda isplaćivati po situacijama?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Kad će stići lova od POS-ova, da li netko možda zna?
Hoće li se lova možda isplaćivati po situacijama?

Zasto pitas za lovu?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


S.Baracuda: ” Kad će stići lova od POS-ova, da li netko možda zna? Hoće li se lova možda isplaćivati po situacijama? ” Zasto pitas za lovu?

a valjda pita kad će se vidjeti onih 750M u FI, ja pretpostavljam 1H2008 ili 3Q2008

Heaven or Las Vegas

Dragi forumaši,

Rijetko pišem na temu ali Vas redovito pratim….Pa do kada će ovo ovako!![sad]

Pozdrav,

New Report

Close