THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogu svi otići u mirovinu , ali mi klizimo 8700 !!!!!!

SVIBANJ 2007 !!!!!!

Ko tu koga , kolege ????


Mogu svi otići u mirovinu , ali mi klizimo 8700 !!!!!! SVIBANJ 2007 !!!!!! Ko tu koga , kolege ????

Kolega nema razloga za brigu, to je trenutna cijena, koja varira.


janlana: ” Mogu svi otići u mirovinu , ali mi klizimo 8700 !!!!!! SVIBANJ 2007 !!!!!! Ko tu koga , kolege ???? ” Kolega nema razloga za brigu, to je trenutna cijena, koja varira.

MA ne muči me trenutna cijena , kolega .

Ali najgluplje je to kaj mi sad Tehnika vuče MARGINE prema minusu . A sve drugo je još u + .
Nemreš vjerovat .


[color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color] [color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color] http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html

Ovo je ogromna investicija! Zna li se koja je vrijednost posla i koliku dobit Tehnika očekuje od toga? Ako sve odrade po planu, FI Tehnike za 3Q 2008. moglo bi biti prava bomba!

Ignore: KressoM, delux


matrix90: ” [color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color] [color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color] http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html ” Ovo je ogromna investicija! Zna li se koja je vrijednost posla i koliku dobit Tehnika očekuje od toga? Ako sve odrade po planu, FI Tehnike za 3Q 2008. moglo bi biti prava bomba!

Slažem se kolega, no kao što i vidite ne prepoznaje se to u pozitivnom smislu.
Šteta, pametni će držati, dok ostali, tradeday-u.

Prepoznat će se kad bude pisalo u FI…a tek ad izađe u novinama [proud]

Ignore: KressoM, delux


avax10: ” matrix90: ” [color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color] [color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color] http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html ” Ovo je ogromna investicija! Zna li se koja je vrijednost posla i koliku dobit Tehnika očekuje od toga? Ako sve odrade po planu, FI Tehnike za 3Q 2008. moglo bi biti prava bomba! ” Slažem se kolega, no kao što i vidite ne prepoznaje se to u pozitivnom smislu. Šteta, pametni će držati, dok ostali, tradeday-u.

i tako i ja dobijem ” insajdersku ” informaciju, krcaj braco tehniku mrak čisti ide poslje nove u nebo[lol] [lol] [lol] ja nakrcao a ona u …….. [bye][bye]


Prepoznat će se kad bude pisalo u FI…a tek ad izađe u novinama [proud]

Nažalost prekasno za njih, no na greškama se uči.

janlana:

Mogu svi otići u mirovinu , ali mi klizimo 8700 !!!!!! SVIBANJ 2007 !!!!!! Ko tu koga , kolege ????

Kolega nema razloga za brigu, to je trenutna cijena, koja varira.

Upravo tako matrix. koliko god se to sad činilo smješnim ja osobno THNK mislim prodavat ok 20 000
pa makar morao čekat još godinu dana!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


matrix90: ” avax10: ” matrix90: ” [color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color] [color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color] http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html ” Ovo je ogromna investicija! Zna li se koja je vrijednost posla i koliku dobit Tehnika očekuje od toga? Ako sve odrade po planu, FI Tehnike za 3Q 2008. moglo bi biti prava bomba! ” Slažem se kolega, no kao što i vidite ne prepoznaje se to u pozitivnom smislu. Šteta, pametni će držati, dok ostali, tradeday-u. ” i tako i ja dobijem ” insajdersku ” informaciju, krcaj braco tehniku mrak čisti ide poslje nove u nebo[lol] [lol] [lol] ja nakrcao a ona u …….. [bye][bye]

Nije kolega, Tehnika je dionica na duge staze, no nažalost mnogi nemaju strpljenja, no to je njihov problem.

Najmilije su mi te “insajd” informacije. [smiley]


traktor: ” matrix90: ” avax10: ” matrix90: ” [color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color] [color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color] http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html ” Ovo je ogromna investicija! Zna li se koja je vrijednost posla i koliku dobit Tehnika očekuje od toga? Ako sve odrade po planu, FI Tehnike za 3Q 2008. moglo bi biti prava bomba! ” Slažem se kolega, no kao što i vidite ne prepoznaje se to u pozitivnom smislu. Šteta, pametni će držati, dok ostali, tradeday-u. ” i tako i ja dobijem ” insajdersku ” informaciju, krcaj braco tehniku mrak čisti ide poslje nove u nebo[lol] [lol] [lol] ja nakrcao a ona u …….. [bye][bye] ” Nije kolega, Tehnika je dionica na duge staze, no nažalost mnogi nemaju strpljenja, no to je njihov problem.

to mi nekak sve više na INGRU sliči……, iskrcavanje je obavljeno po maximumu…. sad je opet ukrcaj na dosta nisko i tak ritmički i ciklički , bitno je samo ” ufatit ” ritam


[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][shocked][yawn][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close